Jump to content
Kamis086

Ubezpiecz.eu

Recommended Posts

Ubezpiecz.eu

 

Ubezpiecz.eu

 

Witam wszystkich. Ile mniej więcej mogę uzyskać za domenę? Na ile byście ją wycenili. Nisko, czy wysoko. 

Wszystkie końcówki zajęte. Domena branży ubezpieczeniowej wydaje mi się, że nie najgorsza. 

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie liczyłbym na firmy ubezpieczeniowe, gdyż one wolą promować swoją markę. Pozostają firmy brokerskie, których nazwy są mało atrakcyjne dla domen. Jest jednak jedna branża, która mogłaby wykorzystać Twoją domenę. To reklama. I tu widzę pole do popisu dla kampanii reklamowej obojętnie jakiej firmy ubezpieczeniowej. Taką domenę można " z kampanii" można podlinkować do firmy. Samo słowo "ubezpiecz" jest bardzo rozwojowe w przemyślanej kampanii marketingowej. 

Jeżeli chodzi o cenę...

Nie wiem i nie pokuszę się o wycenę. Powinieneś sam rzucić jakąś cenę. 

Sam mam kilka podobnych domen (np. ocie.pl) i wiem, że należy czekać, czekać i czekać...aż ktoś wpadnie na pomysł wykorzystania Twojej domeny w kampanii reklamowej i dopiero sprzedać.  

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę nie na temat, ale jak chcesz żeby ktokolwiek robił z Tobą interesy na tym forum to proponuję skończyć podbijać swoje aukcje, bo w ten sposób daleko nie zajedziesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako wieloletni pracownik branży ubezpieczeniowej (niestety, nie sprzedaż) obstawiałbym niskie X.XXX zł.

 

Firma ubezpieczeniowa na pewno nie odkupi tej domeny. One promują sprzedaż pod swoim brandem, na swoich stronach. Do celów makretingowych domena bez wartości.

 

Domena dobra dla agencji lub multiagencji ubezpieczeniowej. Porównywarki ubezpieczeń często korzystają z domen nie związanych frazą z ubezpieczeniami (np. rankomat.pl).

 

Domena .eu kojarzy mi się średnio. To kwestia budowania negatywnego wizerunku Unii i Europy przez polityków.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, jarek89 napisał:

..Domena .eu kojarzy mi się średnio. To kwestia budowania negatywnego wizerunku Unii i Europy przez polityków.

 

..no proszę Cię..:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz prosić. To po prostu analiza ryzyka (tzw. ryzyka politycznego - nabiera znaczenia na świecie), które trzeba wziąć pod uwagę. Rozumiem, że dla Ciebie jest bez znaczenia. Jednak sytuacja jest zmienna i skłonność do euroentuzjazmu w krajach EU zaczyna mocno spadać.

Edited by jarek89

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, martinipolka napisał:

 

..no proszę Cię..:lol:

Mogę Cię prosić o wycenę. Czy warta czegoś czy jednak nie i ile... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×