Jump to content
Rumen

posesja.pl

Recommended Posts

posesja.pl

posesja.pl

 

Drodzy Forumowicze,

prosiłbym o wycenę domeny posesja.pl

Sama domena jasno wskazuje rynek nieruchomości, jednakże do tej pory była zagospodarowana pod rynek turystyczny.

Z dodatkowych informacji, aktualnie na rynku mamy około 90 działalności o nazwie "Posesja" i masę bliźniaczych domen w użyciu, jak znacząco wpływa to na jej wartość?

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domena. Do mnie przemawia bardziej jako portal dla ogrodników/sklep branżowy - ogrodnictwo i tematy pokrewne (alarmy, systemy bezpieczeństwa o_0).

A w ogóle strzałem w 10, byłby tygodnik dla ogrodników wraz z tematycznym portalem ;)

Turystyka kompletnie mi nie pasuje, tak samo zresztą jak i nieruchomości. Trzymałbym i czekał na propozycję z okolic średniego x.xxx zł. Raczej bliżej 6 z przodu.

Powodzenia

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30.10.2017 o 15:25, szmiko napisał:

.... i tematy pokrewne (alarmy, systemy bezpieczeństwa o_0).

.....

 

Dokładnie takie były moje pierwsze skojarzenia.Szedłbym w tą stronę.

Ludzie chcą więcej bezpieczeństwa,więcej prywatności  i paradoksalnie więcej praw do poczynań na (oczywista oczywistość:) własnej własności B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja w życiu bym jej na tyle nie wycenił co poprzednicy. Po tych wycenach Rumen będzie oczekiwał 30k albo więcej bo ktoś mu napisał na forum, że jest tyle warta. Jak będziesz oczekiwał takiej kwoty to będziesz ją przedłużał latami i nigdy jej nie sprzedasz.
Domena jest warta tyle ile ktoś będzie chciał za nią zapłacić. Nie więcej. A ja wątpię, że ktoś będzie chciał za nią zapłacić więcej niż 5k.

Opowiadacie ludziom o domenach wartych miliony, chociaż , żadna .pl nie jest tyle warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minut temu, entersite napisał:

 

Opowiadacie ludziom o domenach wartych miliony, chociaż , żadna .pl nie jest tyle warta.

 

To, że Tobie się tak wydaje to nie znaczy, że domeny w Polsce nie są warte kwot zbliżonych do miliona.

Uwierz mi gdyby niektóre domeny były do kupienia to milion zł zostałby spokojnie osiągnięty.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki zwiazek z ta domena maja milionowe sprzedaze ale patrzac na  cztero iksowe ceny nazw znacznie gorszych niz ta to rozmowy o jej oddaniu zaczynalbym od 10tys w gore. Jezeli nie spieszy Ci sie z jej sprzedaza i to Twoja jedyna domena to inwestuj to 40zl rocznie i czekaj na uczciwego kupca. Zbiedniec nie zbiedniejesz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, retro napisał:

 

To, że Tobie się tak wydaje to nie znaczy, że domeny w Polsce nie są warte kwot zbliżonych do miliona.

Uwierz mi gdyby niektóre domeny były do kupienia to milion zł zostałby spokojnie osiągnięty.

 

Nie ma domeny która zostanie sprzedana za milion, przynajmniej na ten czas. Chyba że istniejący już biznes z dobrą domeną, ale wtedy domena jest tylko składowym.

Napisz retro na ile wyceniasz posesja.pl, bo temat odnośnie domen za milion już był :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×