Jump to content
martinipolka

bronbezpozwolenia.pl

Recommended Posts

bronbezpozwolenia.pl

bronbezpozwolenia.pl

 

bronbezpozwolenia.pl

 

Witam.Przechwycona , jednak nie bardzo wiem jak wycenić.Warte to to coś?

Szanownych zebranych proszę o pomoc..B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można by stworzyć jakiś format zarabiania wokół tematu, nie koniecznie polegający na sprzedaży, a raczej dostarczaniu informacji, a zatem byłby i sens zakupu takiej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grzegorz...Też myślałem o tym w ten sposób, domena albo dla KK zajmującego się sprzedażą tego typu lub jako portal czy wszelkiego rodzaju zbiór informacji /ustaw/opinii /porad o tym co można a co co zakazane w temacie broni utrzymywany chociażby z banerów reklamowych sprzedawców broni,militariów itd..

Interesuje mnie realna wycena w formie "X" gdyż planuję ją sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co się orientuję, w PL nie można mieć broni bez pozwolenia (można ją uzyskać poprzez klub sportowy lub myślistwo)  Są robione jakieś przymiarki aby ułatwić tę procedurę ale czy to dojdzie do skutku ? Dodatkowo domena jest długa aczkolwiek temat na topie.

Moim zdaniem bardziej opłaca się ją zagospodarować i zarabiać na sprzedaży powierzchni reklamowej. Co do KK, myślę że byłaby zakupiona jako zapleczówka.

 

Wyceniam na wysokie xxx niskie x.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cannot

Wystarczy, że wpiszesz tą frazę w googla i jakby wiele spraw Ci się wyjaśni :)

 

Dla mnie domena składająca się z trzech słów jest słaba, i tyle... na zaplecze ok...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Maku Maku napisał:

Dla mnie domena składająca się z trzech słów jest słaba, i tyle... na zaplecze ok...


Myślałem, że pochwalenie się Deliego sprzedażą GryDlaDzieci.pl przekonało ostatnich nieprzekonanych na tym forum.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, cannot napisał:

Z tego co się orientuję, w PL nie można mieć broni bez pozwolenia

Oczywiście, że można mieć broń bez pozwolenia, są tylko pewne warunki do spełnienia, natomiast odnoszą się one do samej broni a nie osoby ubiegającej się o nią.

 

Edited by Deacon

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, damien napisał:


Myślałem, że pochwalenie się Deliego sprzedażą GryDlaDzieci.pl przekonało ostatnich nieprzekonanych na tym forum.

 a jakieś inne przykłady... ?  bo dorabianie teorii do jednorazowych zdarzeń też jest chyba na wyrost...

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minut temu, Maku Maku napisał:

 a jakieś inne przykłady... ?  bo dorabianie teorii do jednorazowych zdarzeń też jest chyba na wyrost...

Jakiej teorii? Właściwie to napisałem to, aby zaprzeczyć generalizowaniu.
Jeśli trójwyrazowa fraza jest akurat tą, która najlepiej oddaje istotę rzeczy, to nie ma co się jej bać.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, damien napisał:

Jeśli trójwyrazowa fraza jest akurat tą, która najlepiej oddaje istotę rzeczy, to nie ma co się jej bać.

Ok, rozumiem. Ja natomiast wybrałbym w tym wypadku dwuwyrazową frazę ( np. legalnabron) lub jednowyrazowe "broń" :) albo szukał czegoś innego niż fraza z tematu... 

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Maku Maku napisał:

Ok, rozumiem. Ja natomiast wybrałbym w tym wypadku dwuwyrazową frazę ( np. legalnabron) lub jednowyrazowe "broń" :) albo szukał czegoś innego niż fraza z tematu... 

Jasne, ja też nie mówię, że rzeczona fraza jest najtrafniejsza, chciałem tylko zareagować na generalizowanie, które akurat w tej sytuacji (jak zazwyczaj w życiu zresztą) nie było zbyt fortunne. ;) 

  • Like 1
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Maku Maku napisał:

Ok, rozumiem. Ja natomiast wybrałbym w tym wypadku dwuwyrazową frazę ( np. legalnabron) lub jednowyrazowe "broń" :) albo szukał czegoś innego niż fraza z tematu... 

 

Nie widzę rzeczowości w tej odpowiedzi,..też bym wybrał gdybym miał taką mozliwość i pewnie jeszcze meble.pl też bym zarejestrował ale kurcze ...zajęta..^_^

Mimo że fraza trzywyrazowa to jednak ilość znaków nie przeraża a jak zaznaczył damien oddaje istotę rzeczy.

Nie bronię tutaj slepo swojej domeny poprostu pewne argumenty do mnie przemawiają , inne nie koniecznie.

Nie zamierzam kupić za nią domu :D lecz te kilka stówek zapewne przeznaczyć na zakup kolejnych domen (z których pewnie wiele bedzie nietrafionych) bo....domeny to moje małe hobby

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minut temu, martinipolka napisał:

 

Nie widzę rzeczowości w tej odpowiedzi,

W postach w tym wątku napisałem, że wg mnie domena dobra pod zaplecze ale gdybym miał wybrać domenę pod ten biznes to szukałbym innej... nie wiem jak jeszcze bardziej rzeczowo mam to napisać... piszesz, że chcesz parę stówek i pewnie właśnie tyle kiedyś dostaniesz... i to jest tylko moje skromne zdanie...pzdr

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję straszaki*pl ;)

BronBezPozwolenia.pl jest długa, z polskim znaczkiem, ale treściwa. Średnie xxx zł w zasięgu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu zaczęły się jakieś wyceny ;)

"straszaki" zbyt ogólna , mógłbym moją teściową podpiąć też pod tą kategorię:P

..więc pozostanę przy tym co określa branżę/profil.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 7.11.2017 o 07:02, cannot napisał:

Z tego co się orientuję, w PL nie można mieć broni bez pozwolenia (można ją uzyskać poprzez klub sportowy lub myślistwo)  Są robione jakieś przymiarki aby ułatwić tę procedurę ale czy to dojdzie do skutku ? Dodatkowo domena jest długa aczkolwiek temat na topie.

Moim zdaniem bardziej opłaca się ją zagospodarować i zarabiać na sprzedaży powierzchni reklamowej. Co do KK, myślę że byłaby zakupiona jako zapleczówka.

 

Wyceniam na wysokie xxx niskie x.xxx

 

Bronią bez pozwolenia jest broń czarnoprochowa  ( i nie są to straszaki :) 

Domena fajna, warta jak dla mnie spokojnie wysokie xxx ,  jak poczekasz lub odpowiednio zagospodarujesz pewno i więcej.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×