Jump to content
tmi

Walka z dronem?

Recommended Posts

2 godziny temu, epson napisał:

I jak tam? mietła się przydała? :P 

 

Nie pojawił się kolejny raz :)

Jednak wydaje mi się że ochrona antydronowa to bardzo ciekawa nisza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, tmi napisał:

 

Nie pojawił się kolejny raz :)

Jednak wydaje mi się że ochrona antydronowa to bardzo ciekawa nisza.

 #antydron.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak swoją drogą to na taki problem polecam gdzieś blisko okna rozstawić sieć ornitologiczną, ewentualnie cienką rybacką z dość rzadkimi oczkami. Dron tego nie zauważy i się po prostu w to zaplącze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/7/2017 at 11:24 PM, tmi said:

Jednak wydaje mi się że ochrona antydronowa to bardzo ciekawa nisza.

 

Jedno z najbardziej obleganych lotnisk w Europie - Gatwick, UK, zostało sparaliżowane przez drony. Loty odwołane, na miejsce wezwano wojsko bo dostępne rozwiązania są mało skuteczne. Zaczęto na ten temat dużo pisać i widać, że jest duży popyt na rozwiązania anty-dronowe.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, przemowild napisał:

Zaczęto na ten temat dużo pisać i widać, że jest duży popyt na rozwiązania anty-dronowe.

Po takich akcjach wchodzi dużo nowych "rozwiązań anty" ludzkich. Przypadek? Nie sądzę ;) 

 

...a to przecież tylko dzieci stały przy lotnisku i puszczały drony w kraju szczególnie dotkniętym terroryzmem, gdzie na każdej ulicy jest miliard kamer rozpoznających twarz a prawo w tym kraju, chyba już nakazuje używać broni bez ostrzeżenia do ludzi podejrzanie zachowujących się. Oczywiście lotniska to nie obejmuje. :P  

No i jak w dobrym melodramacie, musi być też wojsko z karabinami, co by doprowadzić do potoku łez u widzów. Brawa dla organizatorów ;-)  

 

ps nie pamiętam już dokładnie, ale w PL dzięki podobnym akcjom wprowadzono rejestrowanie wszystkich kart sim do komórek na kartę. (to chyba kierowca ciężarówki który rozjezdzał ludzi we Francji to załatwił)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×