Skocz do zawartości
sixkiller

Juzero - wariat czy znudzony milioner?

Promowane odpowiedzi

Kłaniam się wszystkim,

Mam ciekawą historię i postanowiłem się z wami podzielić. 

Dzisiaj brałem udział w licytacji domeny mediokracja.pl - domena, która w ciągu ostatnich 7 lat nie spotkała się z żadnym zainteresowaniem na aftermarket, zero ofert przez ten czas. Była też co najmniej dwa razy dostępna przechwycenia po spadku w poprzednich latach. Kolega, który przez ten czas ją odnawiał i przechwytywał poprosił mnie żebym ją kupił do max 200 zł.  Licytowałem tylko z jeszcze jednym uczestnikiem o nazwie Juzero. Myślałem, że na luzie wygram bo gość ma rating 2000+ więc przechwytuje na ilość

i raczej nie walczyłby o domenę, która nie znalazła zainteresowania przez tyle lat. Tymczasem aukcja przybrała dziwny przebieg i ja postanowiłem się postawić i sprawdzić ile się da z niego wycisnąć. Przy 3 tys brutto stwierdziłem, że jednak 3 tysiące to ja wolę oddać na schronisko niż na domenę i dałem sobie spokój. Ciekaw jestem jak daleko był w stanie pójść ze swoją licytacją... Zastanawia mnie też jaką "strategię" przyjmuje, skoro idzie w taką masówkę i wali wielką kasę za niezbyt lotne domeny. Zerknąłem też na kilka innych

aktualnych licytacji  i jak w jednej podbiłem to okazało się, że automatycznie mnie przebił.

Jak myślicie? Wariat czy znudzony milioner? :) A może ktoś z Was miał z nim do czynienia?

pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Instytut Północny (juzero) ma osobliwy model biznesowy, trzeba zaakceptować i robić swoje ;)

Edytowane przez PiotrSz
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ktoś ma za dużo kasy i chce ją władować w domeny to jest to bardzo dobry sygnał dla rynku domenowego, a szczególnie dla AM. Zamiast narzekać, zaproponuj Juzero swoje domeny a być może znajdziesz dobrego klienta. 

Edytowane przez przemowild
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, nikolas napisał:

Jak znaleźć kontakt do Juzero?

Jak będzie chciał to pewnie sam Ciebie znajdzie :) A Ty jakbyś bardzo chiał to też byś znalazł :)

Edytowane przez Maku Maku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta