Skocz do zawartości
Wizes

Kaflarz.pl Gazowiec.pl Tyczkarz.pl Autorka.pl LimitOdnawialny.pl Gimnastyczka.pl KredytSezonowy.pl Ubijarka.pl LinieKredytowe.pl

Promowane odpowiedzi

Kaflarz.pl

Gazowiec.pl

Tyczkarz.pl

Autorka.pl

LimitOdnawialny.pl

Gimnastyczka.pl

KredytSezonowy.pl

Ubijarka.pl

LinieKredytowe.pl

 

Wszystkie domeny są wystawione na licytacji za jedyne 49 PLN (netto).

Domeny nie zawierają żadnych literówek. Są popularnymi oraz poprawnymi Polskimi zwrotami / nazwami. Aukcje bez ceny minimalnej kończą się za 7 dni (24.11 / 25.11)

 

kaflarz.jpg

Kaflarz - Robi płytki dla zduna / Produkuje materiał do wykładania pieca / Rzemieślnik, który zajmuje się wyrobem płytek do wykładania ścian pieców / Zajmuje się wyrobem kafli / Produkuje materiał potrzebny w pracy zdunowi / Rzemieślnik wytwarzający płytki dla zduna / Wyrabia płytki / Produkuje płytki na budowę pieców, Tworzy płytki dla zduna.

 

gazowiec.jpg

Gazowiec - statek przeznaczony do transportu skroplonego naturalnego gazu ziemnego – LNG (ang. Liquefied Natural Gas) lub skroplonego gazu porafinacyjnego – LPG (ang. Liquefied Petroleum Gas). Z każdym dniem wpływa ich coraz więcej do portu w Świnoujściu (Dostawy dla PGNiG)

 

tyczkarz.jpg

Tyczkarz - sportowiec uprawiający Skok o tyczce – konkurencja lekkoatletyczna, w której skok odbywa się na takich zasadach jak w skoku wzwyż, z tą różnicą, że zawodnik do pokonania poprzeczki używa tyczki. Dawniej tyczkarze używali tyczek sztywnych, wykonanych z drewna, bambusu, aluminiowych rur (do końca lat 60.), dziś skaczą na tyczkach elastycznych wykonanych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Tyczki te sprzyjają uzyskiwaniu lepszych rezultatów. Dla porównania rekord świata mężczyzn w skoku o tyczce sztywnej wynosi 4,82 m,a o tyczce nowej generacji 6,16 m.

 

autorka.jpg

Autorka in. twórca – osoba fizyczna, która stworzyła dzieło (utwór w rozumieniu prawa autorskiego). W ramach pojęcia autora wyróżnia się pojęcie współautora, czyli osoby, która wniosła twórczy wkład do utworu we współpracy z innymi (współtworzyła utwór), a także twórcy wykonawcy, któremu przysługują prawa pokrewne.

 

limitodnawialny.jpg

Limit odnawialny - typ kredytu obrotowego, który pozwala na ponowne skorzystanie z kredytu w przypadku spłacenia jego całości lub części podczas trwania umowy kredytowej. Każda spłata kredytu w trakcie trwania umowy kredytowej, powoduje odnowienie wolnego limitu kredytu o spłaconą kwotę, umożliwiając kredytobiorcy wielokrotne wykorzystania limitu, ale tylko do czasu całkowitego wygaśnięcia zawartej umowy. Kredyty rewolwingowe są zaciągane na ogół na krótki okres.

 

gimnastyczka.jpg

Gimnastyczka - kobieta lub dziewczyna uprawiająca gimnastykę – sportową, akrobatyczną lub artystyczną

 

kredytsezonowy.jpg

Kredyt sezonowy - kredyty występujące najczęściej w małych firmach, które co określony czas (np. kwartał w roku, pory roku) są spłacane w uprzywilejowanych warunkach, w zależności od oferty danego banku. Jest używany najczęściej w firmach, które zajmują się pracą w określonym kwartale.

 

ubijarka.jpg

Ubijarka - Maszyny do ubijania gruntu. Na serwisach typu OLX czy allegro można znaleźć działy o tej nazwie.

 

liniekredytowe.jpg

Linia kredytowa – produkt bankowy finansujący działalność klientów, polegający na udostępnieniu przez bank możliwości zadłużania się do wysokości sumarycznego limitu ustalonego w umowie w okresie określonym umową.

 

Edytowane przez Wizes

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz • Najnowsze posty na forum

  • ALKOHOLE.eu   ALKOHOLE.EU   start od 1 pln - NISKA CENA KT :   https://www.aftermarket.pl/domena/alkohole.eu?nostat=1   ZAPRASZAM TEZ NA inna aukcje .EU od 1 pln :   https://www.aftermarket.pl/domena/filmyonline.eu?nostat=1
  • FatKiller.pl   Zapraszam na kończącą  się jutro, 24 maja, o godzinie 22:00 aukcję Last Minute domeny FatKiller*pl   Aukcja od 1 PLN ze złożoną ofertą kupna.   Odchudzanie, suplementy, zdrowa żywność, diety, ćwiczenia.   Link do aukcji: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2271839
  • elektrycznesamochody24.pl   Temat coraz bardziej popularny, a ponieważ była wolna, zarejestrowałem dzisiaj sobie z palca. Ciekawe czy coś z tego będzie, bo tego typu domen już nie ma dostępnych w pl. Co o niej myślicie?
  • "Jak wskazał Kawecki, wedle posiadanych informacji średni czas trwania postępowania w sprawach dotyczących naruszenia zasad ochrony danych osobowych to obecnie w Polsce 295 dni - do czasu wydania przez GIODO decyzji w I instancji, a do decyzji w II instancji - 437 dni. Z danych resortu cyfryzacji wynika także, że na uzyskanie prawomocnego orzeczenia w sprawie dot. ochrony danych osobowych obywatel czeka średnio 600 dni. Tylko w 2015 r. rozpatrzenie wielu spraw trwało nawet ponad 3 lata." -> o to mi chodziło bo teraz ten czas się znacząco wydłuży... ale ok, można też to tak rozumieć jak Ty piszesz... kwestia optyki
  • kamieniarstwo.eu   Sprzedam. https://www.aftermarket.pl/domena/kamieniarstwo.eu?nostat=1&test_a=0&utm_source=direct_entry
  • Aukcja kończy się za 2 dni.
  • Niedawno dyskutowałem na temat RODO z Darkiem Litawinskim z AM...Doszlismy do wniosku że dzięki karom UE przetrwa...  
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   17 989
  • Najwięcej online
   20 372

  Najnowszy użytkownik
  interitus
  Rejestracja
×