Skocz do zawartości
Rumen

Po jakim czasie na aukcje?

Promowane odpowiedzi

Cześć,

nurtuje mnie pytanie, po jakim czasie wystawiacie swoje świeżo przechwycone domeny na aukcje? 

Trzymacie je przez pewien czas, czekając na oferty, a na aukcji lądują dopiero przed wygaśnięciem? 

Czy żeby nie zamrażać kasy staracie się je szybko odsprzedać z zyskiem?

Ciekawi mnie to, jako nowicjusza.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na aukcje nie wystawiam. Nie powiem żeby nie kusiło, ale z drugiej strony bardzo dobre domeny leciały za grosze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie trzymam na AM/Premium, z racji tego że do przedłużenia zostało jeszcze sporo czasu, potem polecą na seohosta. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z mojego doświadczenia wynika, że warto trzymać na SEDO. Ceny sprzedaży są tam znacznie wyższe... Nie wiem czy wynika to z tego, iż kupują tam osoby z zagranicy (wątpię), czy po prostu ceny w EUR wyglądają na mniejsze... bo co łatwiej wydać? 2000 EUR czy 10000 PLN? :-) Tak czy siak dodatkowo masz jeszcze teoretycznie szansę na pewne zarobki z reklam.

PS. Nie jestem pewien co do innych tego typu serwisów jak NameDrive, Parking Crew itp. SEDO jednak jest jednym ze starszych i pewnie przez to trochę bardziej znanych. Co ma swoje dobre i złe strony. Dobre - większe zaufanie potencjalnego klienta, złe - prawdopodobnie mniejsza klikalność, bo jednak może występować już efekt "O nie! Znowu strona SEDO? Nic nie klikam!".

PPS. Można również parkować na SEDO przez AfterMarket... nie wiem jak to działa, nie wiem jakie są z tego faktu bonusy... nie korzystałem.

Edytowane przez FlashT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta