Jump to content
blazej

ksiegarnia.online

Recommended Posts

ksiegarnia.online

 

Biorąc pod uwagę korzystną cenę rejestracji w GoDaddy uległem pokusie rejestracji domeny ksiegarnia.online     
Generalnie mocne słowo kluczowe +  rozszerzenie, które wyjątkowo do niego pasuje.

 

Co sądzicie? Wiem wiem, nowa końcówka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie domena warto koło 200-300 zł.

Zobacz jak nikłe jest zainteresowanie użytkowników Google wyrazem "księgarnia" np. wg. Google Trends.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że choćby oni - www.ksiegarniaonline*pl będą w stanie dać więcej niż 200-300 zł... i trudno mi znaleźć zamiennik dla słowa księgarnia :) i mam nadzieję, że długo tak pozostanie...

Edited by Maku Maku
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna i faktycznie tak jak napisał Maku ciężko zastąpić to słowo kluczowe :) o ile cena przedłużenia nie zabija to warto potrzymać. Z ciekawości macie już na swoim koncie jakieś sprzedaże nowych gTLD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena, ale myślę, że bardziej w perspektywie dłuższego czasu zyska na wartości, w miarę popularyzacji nowych końcówek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Maku Maku napisał:

Myślę, że choćby oni - www.ksiegarniaonline*pl będą w stanie dać więcej niż 200-300 zł... i trudno mi znaleźć zamiennik dla słowa księgarnia :) i mam nadzieję, że długo tak pozostanie...

Nie aż tak trudno Księgarnia - Książki.

Aczkolwiek "księgarnia" ma swoje niepodważalne uroki.

Domena fajna i sądzę, że spokojnie znajdzie swojego wielbiciela za co najmniej niskie xxxx

 

*Ksiegarnie-Internetowe.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Deacon napisał:

Fajna domena, ale myślę, że bardziej w perspektywie dłuższego czasu zyska na wartości, w miarę popularyzacji nowych końcówek.

Jasne, zyska na wartości :ph34r:. Im więcej ludzi będzie wiedziało, że zamiast kupić ksiegarnia.online mogą zarejestrować m.in. ksiegarnia.xyz, ksiegarnia.shop, ksiegarnia.web, ksiegarnia.books, ksiegarnia.ooo i wiele innych równie lub nawet bardziej dziwnych domen, tym gorzej dla całego rynku wtórnego domen. Nowe końcówki to bagno, w które nie warto ładować kasę.

Edited by Domenatorix
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem ją od 2015 roku i zdecydowałem, że na takie domeny na razie jest jeszcze nieco za wcześnie i strata kasy na kolejne przedłużenia. Być może będziesz miał szczęście - czego życzę -  ale z kilkudziesięciu domen .online jakie miałem zostawiłem sobie tylko takie na które mam realne oferty / zapytania / zainteresowanie (pogoda, meble, nieruchomosci, muzyka itp.)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie za dużo wydałeś na rejestrację, to bym nie żałował. A nóż widelec.

.online to czarna magia dla mnie, więc nie będę wyceniał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@szmiko Na rejestrację wydałem nieco ponad 6 dolarów, do przeżycia.

@mwyczolkowski Czas pokaże, czasem trzeba zaryzykować. Po prostu słowo-generyk, pasowało mi do końcówki.

 

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe opinie. Jeśli jeszcze ktoś chciałby się wypowiedzieć na temat tej domeny, to zachęcam :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×