Jump to content
Sodeko

Ostrzegam przed użytkownikiem CSS

Recommended Posts

Cześć, chciałbym Was wszystkich ostrzeć przed użytkownikiem CSS niejaki Pan Grzegorz G. Gość jest długo na forum ale coś czuje że mnie oszukał. Zrobiliśmy kilka transakcji na przestrzeni ostatniego roku i niby było ok chociaż prosił żeby przelewać kase na nie swoje konto. Ostatnia transakcja miała miejsce prawie miesiąc temu i niestety 0 kontaktu, kasa poszła na konto znajomego bo też miał w INGu, domeny poza wykasowaniem z Parking Crew nie trafiły do mnie. Czy ktoś zna tego Pana i wie czy adres z WHOIS to jego adres zamieszkania ? Druga rzecz dałem temu trochę czasu bo wiadomo różne rzeczy się dzieją choroba, szpital i inne wypadki losowe. z mojego konta AM złożyłem przed chwilą ofertę na jego domenę odpowiedź po 20min z kontrofertą. Na konto Di nie logował się od utraty kontaktu czyli od 27 Listopada. Kwota transakcji 1650zł . Ktoś coś ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykra sytuacja jesli ktos jest tu od tylu lat a potrafi za stosunkowo niska kwote zrobic na szaro kolege z forum. Mam nadzieje, ze wyjasnicie sobie wszystko. Trzymam kciuki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga jebany oszust: uważajcie przed nim , ma pewnie komornika, albo zawalone konto debetem i każe sobie wysyłac pieniądze na konto kolegi , kilka transakcji ok przy ostatniej niestety oszukał i przekazał tylko 1 domene z 3 i to musiałem jeszcze walczyć z OVH 3 m-ce.

 

Podaje dane od tego gada:

Glistak Grzegorz
glistak@gmail.com
ul. Saska 9a
Krakow
+48.785896412

 

i profil na FB: https://www.facebook.com/glistak

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×