Jump to content
DD

Jaką kwotę wyrażoną w PLN przechowujesz obecnie w kryptowalutach?

Jaką kwotę wyrażoną w PLN przechowujesz obecnie w kryptowalutach?  

33 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Jaką kwotę wyrażoną w PLN przechowujesz obecnie w kryptowalutach?

    • 0 PLN
      18
    • 1 - 1 000 PLN
      2
    • 1 001 - 2 000 PLN
      1
    • 2 001 - 5 000 PLN
      1
    • 5 001 - 10 000 PLN
      0
    • 10 001 - 20 000 PLN
      0
    • 20 001 - 50 000 PLN
      1
    • powyżej 50 000 PLN
      10

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 12/31/2017 at 10:59 PM

Recommended Posts

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie - również osoby, które nie mają (jeszcze) żadnych kryptowalut.

 

Ankieta zostanie zamknięta automatycznie o 23:59 dnia 31 grudnia 2017.

 

Ankieta jest anonimowa.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego skala konczy sie na 50k? Widze, ze bardzo nie doceniasz swoich kolegow ;) Ja zaczynalem juz znacznie powyzej tego poziomu...

Myslalem, ze zajmujemy sie inwestycjami, a nie hobby...

Edited by Alexis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Alexis napisał:

Dlaczego skala konczy sie na 50k? Widze, ze bardzo nie doceniasz swoich kolegow ;) Ja zaczynalem juz znacznie powyzej tego poziomu...

Myslalem, ze zajmujemy sie inwestycjami, a nie hobby...

 

Miałem swoje powody ;)

 

I tak, wiem, że Ty masz wielokrotność tej kwoty w krypto. I szczerze Ci gratuluję :)

 

Do celów poznawczych w zasadzie małe ma (dla mnie osobiście) znaczenie czy ktoś inwestuje 50 czy 500 tys. zł. Na forach poświęconych bitcoinowi (zarówno tych polskich jak i zagranicznych) inwestycje liczone są często w milionach (odpowiednio w EUR, USD czy PLN), ale ze względu na zupełnie inną specyfikę tego forum, ciekaw byłem jak to jest z popularyzacją krypto wśród "pasjonatów" domenowych.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, DD said:

Do celów poznawczych w zasadzie małe ma (dla mnie osobiście) znaczenie czy ktoś inwestuje 50 czy 500 tys. zł. Na forach poświęconych bitcoinowi (zarówno tych polskich jak i zagranicznych) inwestycje liczone są często w milionach (odpowiednio w EUR, USD czy PLN), ale ze względu na zupełnie inną specyfikę tego forum, ciekaw byłem jak to jest z popularyzacją krypto wśród "pasjonatów" domenowych.

 

 

mysle, ze skoro najwyzsza kwota, ktora oferujesz do wybrania, nie stanowi nawet 1% kwoty trzymanej w krypto przez coponiektorych uczestnikow tego forum, to taka ankieta traci jakikolwiek sens...

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minut temu, Alexis napisał:

 

mysle, ze skoro najwyzsza kwota, ktora oferujesz do wybrania, nie stanowi nawet 1% kwoty trzymanej w krypto przez coponiektorych uczestnikow tego forum, to taka ankieta traci jakikolwiek sens...

 

Tylko 2,69% adresów posiada powyżej 1 BTC (~ 50 000 PLN).

https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html

 

Ankieta nie skupia się na tych 2,69%, a na 97,31%.

 

Dlatego dla mnie w tej ankiecie nie ma znaczenia czy ktoś posiada 1, 10, 100 BTC czy tryliard BTC. Nic mi absolutnie ta wiedza nie da. A dodatkowo bardzo trudno byłoby to zweryfikować i każdy mógłby kliknąć dowolną odpowiedź. Założę się, że jeśli byłaby opcja powyżej 1 MLD PLN to też ktoś by ją kliknął.

 

Ciekawe jest natomiast dla mnie np. to, że tak duży odsetek osób zaznaczyło 0 PLN w krypto.

 

Zapraszam Użytkowników di.pl do wzięcia udziału w ankiecie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, DD said:

Tylko 2,69% adresów posiada powyżej 1 BTC (~ 50 000 PLN).

https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html

 

Ankieta nie skupia się na tych 2,69%, a na 97,31%.

 

Dlatego dla mnie w tej ankiecie nie ma znaczenia czy ktoś posiada 1, 10, 100 BTC czy tryliard BTC. Nic mi absolutnie ta wiedza nie da. A dodatkowo bardzo trudno byłoby to zweryfikować i każdy mógłby kliknąć dowolną odpowiedź. Założę się, że jeśli byłaby opcja powyżej 1 MLD PLN to też ktoś by ją kliknął.

 

Ciekawe jest natomiast dla mnie np. to, że tak duży odsetek osób zaznaczyło 0 PLN w krypto.

 

 

To po co robisz ankiete, skoro juz znasz odpowiedz? Ankieta dotyczy rozkladu BTC w ADRESACH swiatowej populacji? Nie sadzisz w takim wypadku, ze to nieodpowiednie miejsce, by ja przeprowadzac? Ja mialem wrazenie z tego pytania, ktore zadales, ze chodzi o wysokosc inwestycji w KRYPTO (a nie tylko w BTC) wsrod uczestnikow tego specyficznego forum (LUDZI, a nie ADRESOW), gdzie najwyrazniej DUZO WIECEJ ludzi inwestuje w krypto i to znacznaczne kwoty. Duzy odsetek? Ponad 99% polskiej populacji nie inwestuje (jeszcze) w krypto...

 

Po co robisz ankiety, skoro zakladasz, ze odpowiedzi beda klamstwami?

Widze, ze nie tylko niedoceniasz swych kolegow, ale tez nie masz najlepszego zdania co do ich prawdomownosci...

 

ps. Zarowno ankieta jak i wnioski ktore wyciagasz dowodza, ze nie masz za duzego pojecia o tym co robisz/piszesz. Nie umiesz ani zgromadzic danych ani nawet zinterpretowac istniejacych juz danych. Nie przyszlo ci np. do glowy, ze wiekszosc ludzi ma znacznie znacznie wiecej niz 1 adres BTC. Wiele ludzi ma ich setki, nawet tysiace. Portfele HD tworza przy KAZDEJ transakcji nowy adres, a to sa najczesciej uzywane portfele.

Edited by Alexis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minut temu, Alexis napisał:

 

To po co robisz ankiete, skoro juz znasz odpowiedz? Ankieta dotyczy rozkladu BTC w ADRESACH swiatowej populacji? Nie sadzisz w takim wypadku, ze to nieodpowiednie miejsce, by ja przeprowadzac? Ja mialem wrazenie z tego pytania, ktore zadales, ze chodzi o wysokosc inwestycji w KRYPTO (a nie tylko w BTC) wsrod uczestnikow tego specyficznego forum (LUDZI, a nie ADRESOW), gdzie najwyrazniej DUZO WIECEJ ludzi inwestuje w krypto i to znacznaczne kwoty. Duzy odsetek? Ponad 99% polskiej populacji nie inwestuje (jeszcze) w krypto...

 

Po co robisz ankiety, skoro zakladasz, ze odpowiedzi beda klamstwami?

Widze, ze nie tylko niedoceniasz swych kolegow, ale tez nie masz najlepszego zdania co do ich prawdomownosci...

 

ps. Zarowno ankieta jak i wnioski ktore wyciagasz dowodza, ze nie masz za duzego pojecia o tym co robisz/piszesz. Nie umiesz ani zgromadzic danych ani nawet zinterpretowac istniejacych juz danych. Nie przyszlo ci np. do glowy, ze wiekszosc ludzi ma znacznie znacznie wiecej niz 1 adres BTC. Wiele ludzi ma ich setki, nawet tysiace. Portfele HD tworza przy KAZDEJ transakcji nowy adres, a to sa najczesciej uzywane portfele.

 

Przepraszam Alexis. Już nie będę się odzywał, ja niegodny. Przepraszam, że Cię uraziłem tą ankietą. Naprawdę nie chciałem.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, DD said:

Przepraszam Alexis. Już nie będę się odzywał, ja niegodny. Przepraszam, że Cię uraziłem tą ankietą. Naprawdę nie chciałem.

 

Mozna ja zrobic tak, by miala rece i nogi a nie sie stawiac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie wartościowa jest ankieta o tyle, że sporo na niej zaznaczeń "0". Dzięki temu można wywnioskować jak wiele jeszcze przed nami.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, DD napisał:

 

Przepraszam Alexis. Już nie będę się odzywał, ja niegodny. Przepraszam, że Cię uraziłem tą ankietą. Naprawdę nie chciałem.

 

DD

jesteś godzien... jesteś godzien (odpowiedziała beczka z kiszoną kapustą i ogórkami) 

 

mam tego(XRP) 2 tysiące, kupiłem na dołku za 0.0049 centa (jakieś 9 miesięcy wstecz) i mam w dupie kogo to jest. W każdej chwili moge to sprzedać i się cieszyć zarobioną kasiurką..      

#bajkopisarz

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×