Jump to content
kamykowski

wizjoner.it

Recommended Posts

wizjoner.it

PR lub plebistcyt

 

Cześć!

Nie mam dużego doświadczenia. Mam wizję przekazania tej domeny na potrzeby PR jakiegoś celebryty IT: Robert Gryn, Łukasz Misiukanis itp.
Drugi adresat to największe redakcje, organizatorzy plebiscytów i eventów branżowych.
Tegoroczny wizjoner rynku IT chodzi w spódnicy. Konferencja IT@Bank wyróżniła ekspertkę od e-bankingu.

Co uważacie o pomyśle i wartości domeny?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla nas .IT to kraj, a dla wielu użytkowników Internetu, www.google.pl to przeglądarka, a nie wyszukiwarka. My się (rzekomo) znamy na domenach i je odróżniamy, inni niekoniecznie. Nie każdemu od razu będzie to przywodzić na myśl Milika, papieża i krainę makaronu. Diabeł tkwi w tym, że chodzi o IT, czyli jednak o ludzi którzy się na tym co nieco znają... nazwa mi wygląda bądź co bądź fajnie gdy wyobrażam sobie np. ją na wizytówce, ale w przypadku branży może jednak wyglądać dziwnie, kojarzyć się "włosko" i z pizzą. Może gdyby chodziło o coś bardziej "masowego", z drugiej strony, domeny typu ".TO" i inne egzotyki też raczej popularności nie zdobywają... jednak podstawą wydaje się domena .PL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak sam zrobisz taki brand, to na pewno nie będzie on stał na drodze do osiągnięcia sukcesu. Jako inwestycja domenowa pod odsprzedaż - bez sensu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Końcówka domeny zawsze kojarzy się z jakimś państwem. .it  (przeważnie)

...ale to tylko moje zdanie. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli zarejestrowanie tej domeny miało cokolwiek wspólnego z wizjonerstwem to zacznij lepiej grać w Lotto...może szybciej coś trafisz...

 

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×