Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

www.szybki-kredyt.eu

Prośba o wycenę

Witam

W zasadzie przypadkiem złapałem taką domenkę, postawiłem pod nią serwis o tematyce finansowej, oferty chwilówek, porównywarki kredytowe, blog itp. Generuje już pewien ruch mimo że pod stronę podpiąłem ją dokładnie 24h temu. Jestem ciekaw Waszej opinii na temat wartości tej domeny, plus wrtości domeny z serwisem:) będę wdzięczny za wycenę. pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, szmiko napisał:

Kreska i .eu w komplecie, to nie jest dobry pomysł. Dla mnie domena może warta średnie xx zł.

Dzięki za odp :) ale generuje ruch, a zasamych AdSense zbiera sie około 30-40 zł na dzień, zająłem się troszkę jej pozycjonowaniem i chyba warto raczej zostawić i niech sobie zarabia niż puścić za parę złotych :) pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, marcinblicharski napisał:

Dzięki za odp :) ale generuje ruch, a zasamych AdSense zbiera sie około 30-40 zł na dzień, zająłem się troszkę jej pozycjonowaniem i chyba warto raczej zostawić i niech sobie zarabia niż puścić za parę złotych :) pozdrawiam :)

To zdecydowanie nie sprzedawaj za tyle ;)

Pozdrawiam

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

•   Sprzedaż adekwatna do tej branży. Kupujący odrabia na 1/4 auta i Ty też jesteś zadowolony   ..w sumie fajna domena..
    • Nie poddawałbym się,w epoce gender nabiera wartości..kiedyś tylko cycki a teraz same cycki to trochę banalne.. Parę stówek do wyciągnięcia. Powodzenia
    •   Tylko i wyłącznie w taki sam sposób jakbyś transferował do innego rejestratora. Pobierasz kod AI i transferujesz jak zawsze.
    • bez serwisu 0pln , może cena wartość przedłużenia
    • W jaki sposób można przetransferować polską domenę pomiędzy dwoma kontami w premium?
    • vlogs.pl   Zapraszam na kończącą się aukcję Last Minute ze złożonymi ofertami kupna.   Koniec aukcji jutro, czyli 18 stycznia o 20:40.   W aukcji złożono do tej pory 3 oferty kupna - aktualna cena 11 PLN.   Link do aukcji: VLOGS*PL   Wszystkie popularne końcówki zajęte, zarezerwowane.   Vlog, czyli wideoblog, stanowi formę bloga wykorzystującego przekaz filmowy publikowany w sieci. Blog jest definiowany jako dziennik internetowy, co oznacza, że vlog to filmowy dziennik internetowy. Spełnia rolę rozrywkową, informacyjną lub edukacyjną.   Za pomocą vloga łatwo trafić do docelowej grupy odbiorców. Przekaz filmowy znajduje więcej zwolenników niż pisany. Na dodatek pozwala na przedstawienie siebie i swoich pomysłów w niecodzienny i interesujący sposób.   Marketingowa współpraca z vlogerami to przede wszystkim wzmocnienie wizerunku marki, ale również dotarcie z przekazem do wąsko sprofilowanej grupy docelowej. To także doskonały sposób prezentacji treści w ciekawy, nieszablonowy sposób, z wykorzystaniem bardzo lubianej przez użytkowników formy wideo. Przeczytaj więcej na: https://www.semtec.pl/slownik-seo/vlog/   Wideo jest jednym z megatrendów w internecie i budżety reklamowe będą przechodziły z telewizji do internetu.  
    • Godzina do końca cena w dalszym ciągu niska    10 zł 
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 859
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    Apah