Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

• edusek.pl   Sprzedam domenę edusek.pl Jakiś czas temu był tam serwis edukacyjny, po którym zostało trochę linków ze stron różnych szkół. Na parkingu radziła sobie słabo. Może przyda się komuś na zaplecze. Cena 100 netto. Domena wystawiona jest w Premium
    • Windykacja.com   Proszę o wycenę domeny windykacja.com
    • Dla tych co nie czytają lektury branżowej: http://rynekdomen.pl/2018/szokujacy-werdykt-arbitrazu-moze-zagrozic-branzy-domen/?utm_source=am_newsletter&utm_medium=newsletter   Chciałbym poznać statystyki i trend w/w cyrku.
    • Winter is coming... https://niebezpiecznik.pl/post/ustawa-o-krajowym-systemie-cyberbezpieczenstwa-jest-w-drodze-i-wzbudza-wiele-uwag/?more   Po du...żej części ciała dostaną poniekąd rejestratorzy domen (no i cała reszta od infrastruktury /sieciowo-serwerowej/). Aczkolwiek wg mnie, niektórzy z nich powinni już podlegać pod UKE. Coraz więcej sprawozdań (ci co podlegają pod UKE znają już temat, albo takich, co dostali srogie kary za brak [1]). coraz więcej papierkowej roboty, coraz więcej obowiązków dla firm, coraz więcej urzędników, coraz więcej strachu...   Wyłania się ciekawa sytuacja NASK. Z jednej strony powstanie organizacja państwowa z odpowiednimi obowiązkami i uprawnieniami, a z drugiej występuje też jako podmiot komercyjny. Nie żebym... aczkolwiek należałoby usankcjonować jakoś sytuację NASK. Pierwsze to wydzielić z niego działalność komercyjną i wyjąć spod kurateli akademickiej. I nie mam na myśli rejestru, chociaż i on powinien być wydzielony... Dopiero ustanawiać NASK jako nadzorcę ds. bezpieczeństwa innych podmiotów. Chyba, że coś się ostatnio zmieniło?    Jeśli ktoś nadal wierzy w dobroduszność Anny S. niech wytrzeźwieje... W zarodku dusi się u nas MŚP,  byle koncerny miały się dobrze. Kto zyska na tej ustawie? Amerykańskie koncerny, mające w ofercie odpowiednie  /b. drogie/ rozwiązania (niestety, chińska konkurencja jest dopiero w powijakach, nic ciekawego nie oferuje) i polscy integratorzy tegoż.    1) Sam dwukrotnie byłem ścigany i ukarany - raz za spóźnienie się z SIIS, a drugi za brak sprawozdań finansowych z kilku poprzednich lat, o czym nie miałem pojęcia, że coś takiego w ogóle mnie dotyczy, bo wcześniej ustawa nakładała ten obowiązek jedynie na dużych - w powyższym, za jakiś czas ktoś znowu znowelizuje ustawę i poleeeeecąąąąą karyyyy, bo komuś coś się odwidziało...    PS. Zapomniałem wspomnieć o karach za brak audytu.Swoją drogą, wg jakich kryteriów ma odbywać się audyt i kto ma go przeprowadzać? Wystarczy mieć cert "cisko ponad fszysko", czy może certyfikat dostępu do informacji niejawnych, wydawany przez ABW? A może wystarczy, że byle chłystek  po studiach inf. znający html założy firmę i będzie świadczył usługi "audytu"? Może powstanie urząd z powiatowymi oddziałami, który będzie przeprowadzał "audyty"? I dlaczego raz na dwa lata a nie co miesiąc?! Ech...
    • Lyzworolki.pl   Hej,   pozbywam się domen:   Kto pierwszy ten lepszy:)   lyzworolki.pl - 250 zł netto emalie.pl - 200 zł netto recital.pl - 200 zł marionetki.pl - 200 zł kompozytorzy.pl 200 zł projektyarchitektoniczne.pl 250 zł   zapraszam na priv. Grzesiek
    • dropex.pl   Przechwyciłem ciekawą domenę. Widzę, że jest na niej ruch i jest to popularna nazwa wielu firm. Wydaje mi się że ma potencjał. Co o tym myślicie ?  
    • I wszystko jasne
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 859
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    Apah