Skocz do zawartości
cannot

Stopka external nofollow

Promowane odpowiedzi

Sugeruję iść w ślady PiO i zmienić rel="external nofollow" na  rel="external" może to zmotywuje niektórych do większej aktywności :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, K_r napisał:

W 2010 roku powstała już ankieta i była zapowiedź zmiany

tmi napisał w tym poście wyraźnie- jak będzie miał chwilę czasu. Dajcie więc spokój i grzecznie czekajcie.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, K_r napisał:

W 2010 roku powstała już ankieta i była zapowiedź zmiany

Następny. Po 1,5 roku przypomniałeś sobie o forum żeby spamować tutaj potem linkami?

Edytowane przez Lateralus
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

• Ojejku. I co teraz, panie case? Wiesz, że ja nie spodziewałem się kokosów, szybkich milionów na koncie lub tym podobnych rzeczy? Nie szukałem kwot xx.xxx. Raczej myślałem o tym, że któryś z handlujących "polską tv" mógłbym sobie wykorzystać taki łatwy adres podpinając pod prowadzoną już swoją działalność. W tej chwili trochę unikalnych użytkowników wchodzi pod ten adres, no i myślę, że łatwiej byłoby zapamiętać adres telewizja.ie niż np. sat-anteny-instalacja.ie czy jakieś tego typu, pod którymi obecnie działają dotychczasowi handlarze. Chciałem sprawdzić czy takie coś ma jakąś wartość pytając was, bardziej doświadczonych.
    • Między "wiem, że potrzebują" a chęcią udostępnienia im danej usługi lub produktu jest granica, której nie przekroczę, ponieważ nie chcę się tym zajmować. Jeśli domena jest warta zero, to po prostu będzie sobie ze mną nieużywana i tyle. Może ktoś się kiedyś skusi. A jeśli nie, to nie. Dziękuję za wszelkie uwagi merytoryczne.
    • Ta domena to napewno nie ninja skoro az tyle osob o nia sie bilo..
    • Sprzedaż domen .IE była do grudnia 2016 zabroniona, więc tak ogólnie ciężko podać jakieś przykłady z tego rynku.
    • Takich adresów to możesz sobie wypisać i 500 nawet, i nic to dalej nie znaczy. Te domeny w momencie rejestracji były tak samo gówno warte jak Twoja, teraz może być inaczej bo ktoś na nich postawił serwisy/sklepy etc. Jest różnica między wartością domeny po rejestracji a takiej na której ktoś zbudował sobie markę. Xbewawk.com może być warte za 10 lat nawet i 100 milionów jeżeli tylko ktoś wymyśli coś przełomowego i wypromuje, w momencie rejestracji warta będzie równiusieńkie 0 USD, czyli tyle ile Twoja. W ogóle po co pytasz kogokolwiek o zdanie skoro jesteś najmądrzejszy. Sprzedają ją, pochwal się za ile, może posypiemy głowy popiołem i wrócimy do sensownej rozmowy. 
    •   Co chceesz spieniężać ? Syfiasty ruch z kosmosu?
    • Jeżeli wiesz, że Polacy mieszkający w IRL szukają/potrzebują tego typu rozwiązań to nic innego tylko zakasać rękawy i robić porządny serwis a potem czerpać korzyści. Na co sprzedawać samą domenę? (wg. mnie sprzedać będzie b.ciężko). Reasumując: tylko na własne zagospodarowanie.
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 912
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    Uzytkownik_z_Ire