Skocz do zawartości
zabaco

Prawie 200 domen w niskich cenach

Promowane odpowiedzi

Jeszcze aktualne. 

PS proszę nie składać ofert na 1/10 ceny kt. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

• Osobiście opinii na temat leków szukam u lekarzy lub farmaceutów, a nie w internecie, więc nie widzę w niej potencjału. 
    • Tak. Jeśli chcesz, zarejestruj, zaparkuj i liczy zyski, ale też licz się z tym, że domenę będziesz musiał w przyszłości skasować (wersja mini) oraz zwrócić cały zarobek (wersja midi) plus odszkodowanie (wersja maxi). Jeśli domena dużo zarobi, to może warto ryzykować, ale jeśli ledwo uzbierasz na przedłużenie, to nie ma sensu.
    • lufthansa   Bardzo dziękuje za linki. Jasne rozumiem w teorii prawnicy do podobnie brzmiącej nazwy mogą się przyczepić i z nimi się raczej nie wygra.   Ale idąc tą ścieżką to wszelkie literówki w domenach, typu: omet, gezeta, ferari nie powinny być kupowane i tworzone bo zawsze ktoś nam może zarzucić, że podszywamy się po znaną markę.   Mnie oczywiście nie chodzi aby stworzyć markę, (johnlenon), która będzie sprzedawała produkty/usługi m.in poprzez swoją www o tej samej tylko nazwie, tylko aby zaparkować tą domenę i liczyć, że parę złotych z tego kapnie.   Czy w tego typu sytuacjach spotkaliście się z problemami dot. podobnych nazw domen ?  
    • http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,22379013,zona-johna-lennona-pozwala-slaska-firme-john-lemon-wlasciciele.html     http://innpoland.pl/143533,prawnicy-pracy-wyrzucili-z-rynku-polska-marke-mumu-zbyt-podobne-do-miu-miu
    • proszę o opinie :)
    • Witajcie,   Będę wdzięczny za podpowiedź,  ponieważ mam pomysł na zakup jednej domeny, niemniej jednak nie jestem pewien czy tego typu zakup będzie zgody z prawem a odpowiedzi na tego typu pytanie nie znalazłem.   Mianowicie chciałbym zakupić domenę która składa się z imienia i nazwiska.com znanej osoby, powiedzmy celebryty. Ów celebryta ma swoją stronę internetową i on jak i strona internetowa nazywa się np:   johnlennon.com, natomiast ja chciałbym kupić domenę pod nazwą johnlenon.com . Jak widzicie zamiast dwóch "n" w nazwisku, chciałbym umieścić jedno "n", czy waszym zdaniem nikt mi nie zarzuci, że tego typu nazwa domeny jest chroniona prawem edc ?   Dziękuje za wszelkie podpowiedzi.   Pozdro
    • KolekcjeUbran.pl   Zapraszam na kończącą się jutro, 21 maja, o godzinie 22:00 aukcję Last Minute domeny KolekcjeUbran*pl   Aukcja ze złożonymi ofertami, aktualna cena 6 PLN.   Link do aukcji: KolekcjeUbran.pl
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 987
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    Karin