Jump to content
nolimits

Czym sprawdzacie statystyki wejsc i zrodla ?

Recommended Posts

Jak w tytule . Podzielcie się proszę z czego korzystacie w celu sprawdzania ilości wejść na samą domenę .

Zakładam że domena jest postawiona na czystym htmlu / wordpressie (no chyba że i bez tego można jakoś fajnie analizować to ? - jeśli tak to jak? )

 

- jak najlepiej mierzyć ilość wejsc  (GA/piwik/ czy cos innego? )

- zrodla wejsc 

- które patenty są bardziej precyzyjne ?

a może lepiej od razu zainstalować kilka skryptów i zliczać ? czy jednak będzie się to gryzło ze sobą ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja piszę sobie skrypt, który korzysta również z fingerprintów oraz Google Webmaster Tools. Ale w sumie takie podstawowe statystyki wejść to masz w logach serwera. Wystarczy to przerobić do czytelnej formy... jest mnóstwo narzędzi do tego. Wszystko zależy od tego co w ogóle chcesz badać... 

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, FlashT napisał:

Ja piszę sobie skrypt, który korzysta również z fingerprintów oraz Google Webmaster Tools. Ale w sumie takie podstawowe statystyki wejść to masz w logach serwera. Wystarczy to przerobić do czytelnej formy... jest mnóstwo narzędzi do tego. Wszystko zależy od tego co w ogóle chcesz badać... 

Chętnie też się dowiem jakie to narzędzia, chodzi mi o darmowe bo płatne dobre znam. Pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 25.01.2018 o 16:04, Kamis086 napisał:

Chętnie też się dowiem jakie to narzędzia, chodzi mi o darmowe bo płatne dobre znam. Pozdrawiam 

 

Ogólnie teraz tego jest jak mrówków... W google wystarczy wpisać "visual apache log statistics github"... albo "visual apache log statistics open source"

 

np. to: https://github.com/allinurl/goaccess

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×