Jump to content
PurpleHaze

zmurowane.pl

Recommended Posts

zmurowane.pl

Wycena

 

Witam,

 

Proszę o wycenę poniższych domen;

 

zmurowane.pl
polskihazard.pl

całodobowo.pl
amplyfingmarketing.pl
relathionshipmarketing.pl
pluszowemaskotki.pl
agencjapośrednictwa.pl/agencjapośrednictwapracy.pl
dyskwchmurze.pl
porsche.sklep.pl 
wizerunekbrandu.pl
 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

całodobowo.pl
- Sieć sklepów 24h pod taką nazwą wydaje się trochę szara i nudna, chociaż na jakąś mapę online sklepów całodobowych brzmiałoby nieźle... pytanie, czy posiadasz także Calodobowo.pl do kompletu, i czy ktoś się skusi.

 

pluszowemaskotki.pl
- Wąski dział biznesu, chociaż są też producenci maskotek, i wydawałoby się, że to adres w sam raz dla nich. Ale trzeba pamiętać, że dla takich klientów adres z nazwą ich firmy jest w zasadzie bardziej chyba atrakcyjny (bo to pod własną nazwą marki są właśnie rozpoznawalni) i wcale nie muszą odczuwać konieczności posiadania Twojej domeny.

 

dyskwchmurze.pl
- Fajne, tylko szkoda, że aż 3 członowe. W rezultacie długie i nieporadne, ale jako jakieś tam przekierowanie albo jakaś inna funkcjonalność mogłoby nawet działać. Trzeba chyba czekać na wzrost popularności tego rodzaju usług.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żadna nie jest warta rejestracji. Nawet w domeny.pl za 0 pln bym ich nie zarejestrował. Poza tym nie ma takiego słowa jak amplyfing. Jest amplifying ;)

 

Rada: zanim zarejestrujesz jakąś frazę to wrzuć to w google.pl w cudzysłów i zobacz czy fraza jest poprawna i ile ma wyników. Np. "Przykładowa fraza".

 

Good luck next time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc. Chciałem zapytać o domenę porsche.sklep.pl, otóż zarejestrowałem ją przypadkiem i nie wiem co najlepiej zrobić. Nie jestem cybersquatterem, po prostu wpadła do koszyka i przypadkiem się zarejestrowała. Próbować na niej zyskać czy po prostu oddać ją w odpowiednie ręce?

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minut temu, PurpleHaze napisał:

 po prostu wpadła do koszyka i przypadkiem się zarejestrowała. 

 

It`s Alive!!!

 

Domeny bez wartości a do ostatniej to może trzeba będzie dopłacić :) 

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×