Skocz do zawartości
pwagner

polisy.net

Promowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

•   Jak widać powyżej, trochę odstaję od reszty pod względem oceny domen 2znakowych     Nie będę się rozpisywał o powodach takich wysokich kontrofert z mojej strony, ale nie każde negocjacje traktuję tak samo. Czasami w domu są większe wydatki, innym razem na giełdzie pojawia się lepsza domena pod inwestycję, a jeszcze innego dnia w tygodniu, gdy sprzeda się kilka domen po prostu nie ma potrzeby sprzedaży i można przesunąć horyzont wyjścia inwestycji stawiając wszystko na jedną kartę.   Prawda jest jednak taka, że chyba nie udało mi się nigdy przekroczyć 20k za domenę 2znakową, choć nie mam pewności - pamięć zawodzi. Na pewno sprzedałem dwie po 10-20k, kilka po kilka tys, i około 10 do 1k. Szukam teraz postu w historii, ale nie mogę się doszukać; mianowicie kiedyś wklejałem link do postu gdzie takie domeny (rezerwacje na te domeny) oddawałem za darmo. Chyba ze 20 w ten sposób znalazło nowego właściciela. Rok 2005 zdaje się.        
    • Tak jak zasugerował Kangur- napisałem do am, nie sądziłem że tak sprawnie to pójdzie, wszystko załatwione
    • Tak jak napisał Kangur...Napisz do AM prośbę o anulowanie transakcji...Wtedy domena będzie od razu do ponownej sprzedaży.
    • 21:00 Koniec. Cena 6 zł 
    • orlytdemidy.pl + orłytemidy.pl
      Orły Temidy - propozycja nazwy brandowej dla kancelarii prawnej, adwokackiej, radcowskiej. Nazwa domeny zainspirowana filmem z 1986 r  "Legal Eagles"

Domeny są dostępne na sprzedaż na giełdzie AfterMarket.pl: http://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3315053
    • Zurawie.eu   Cześć,   sprzedam domenę Zurawie.eu. Doskonały generyk z branży budowlanej.   Zachęcam do składania ofert oraz zapraszam do zapoznania się z portfolio.
    • bielizniarka.pl   Zapraszam na aukcję ze złożoną niską ofertą. zakończenie 26.02.2018r (poniedziałek) godz. 19.00   https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2255575
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 907
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    Adus