Jump to content
cannot

Sygnaturka (podpis) na di.pl

Sygnaturka (podpis) na di.pl  

40 members have voted

  1. 1. Czy chciałbyś żeby sygnaturka na di.pl była widoczna dla niezarejestrowanych użytkowników a tym samym linki z sygnaturki były indeksowane w google?

    • Tak
      22
    • Nie
      14
    • Nie mam zdania
      4


Recommended Posts

Od zmiany wyglądu forum, linki z sygnaturki (podpisu) przestały być widoczne dla użytkowników niezarejestrowanych a tym samym nie są indeksowane przez google. Czy waszym zdaniem, poprzednia funkcjonalność forum  czyli widoczność i indeksacja linków z sygnaturki powinna zostać przywrócona?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Odpowiadam nie. A to z prostej przyczyny: Zaraz namnoży się nam tutaj "specjalistów" od SEO, archeologów tematów i innych wodolejów. Forum i bez tego ledwo zipie. Indeksowane linki w stopce to   nic dobrego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linki w stopce i tak są nofollow. Ja byłbym za przywróceniem tej opcji ale tylko dla użytkowników którzy mają np. powyżej 200 postów i są na forum np. min 2 lata. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Lateralus napisał:

Odpowiadam nie. A to z prostej przyczyny: Zaraz namnoży się nam tutaj "specjalistów" od SEO

Wystarczy dać nofollow, nikt nie będzie tracił czasu na linkowanie. Poza tym, można ustawić limit na widoczną sygnaturkę np. od 300 postów i też nikt nie będzie traci czasu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

I komu wy będzie mydlić oczy? Nofollow ma również moc (już od dobrych kilku lat) i dobrze o tym wiecie, a wprowadzacie opinię publiczną w błąd celowo by osiągnąć korzyść (dziwnym trafem wszyscy "ZA" mają stopki z linkami i anchorami :wacko: ).

 

Skoro nofollow nic nie daje to po co dawać w ogóle indeksowanie Google? 

 

Aaa! I dajcie linkowanie tylko od 300 postów żeby tylko nam to linkowanie nofollow nic nie dawało! :lol:

 

Nadalibyście się na polityków. 

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Lateralus napisał:

Zaraz namnoży się nam tutaj "specjalistów" od SEO, archeologów tematów i innych wodolejów. 

Już nie bądź taki samokrytyczny :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minut temu, Lateralus napisał:

 

I komu wy będzie mydlić oczy? Nofollow ma również moc (już od dobrych kilku lat) i dobrze o tym wiecie

 

Nofollow nie przekazuje mocy, nofollow używa się do zróżnicowania linkowania dofollow/nofollow. Mając więcej nofollow można dać więcej dofollow bez narażania się googlowi.. Za więcej wiedzy, musisz zapłacić. Po co w ogóle zabierasz głos jak nie masz pojęcia o czym piszesz??? normalnie jak politycy...

 

50 minut temu, Lateralus napisał:

Nadalibyście się na polityków. 

 

Edited by banialuka1
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
12 minut temu, banialuka1 napisał:

 

Nofollow nie przekazuje mocy, nofollow używa się do zróżnicowania linkowania dofollow/nofollow. Mając więcej nofollow można dać więcej dofollow bez narażania się googlowi.. Za więcej wiedzy, musisz zapłacić. Po co w ogóle zabierasz głos jak nie masz pojęcia o czym piszesz??? normalnie jak politycy...

 

U Ciebie trzeba zapłacić, a u mnie dzisiaj promocja i wiedza za darmo:

Były testy już nieraz (pierwszy jaki pamiętam jest z 2010 roku) i wychodziło w nich że strony z większą ilością linków dofollow były niżej w SERPach niż strony z mniejszą ilością dofollow + nofollow.

Ot cała tajemna, płatna wiedza.

 

Linki nofollow dają moc w takim sensie, że ogólne linkowanie wygląda na bardziej naturalne i przez to cała strona zyskuje. Szczególnie linki z takich miejsc jak di.pl, gdzie nie ma dużo linków wychodzących (na co wy, janusze, chcecie mieć monopol bo od 300 postów :lol:).

 

Macie administrację za jakieś ameby, że myślicie że oni tego nie widzą?

 

Chcecie sobie prowadzić swoją JanuSZEO praktykę to idźcie sobie na jakiś Wizaż czy Kafeterię.

 

 

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minut temu, Lateralus napisał:

Były testy  (pierwszy jaki pamiętam jest z 2010 roku) i wychodziło...

Dziękuję do widzenia.

 

38 minut temu, Lateralus napisał:

Domenowa Unia Praw Abonenckich

Dzięki Tobie to forum żyje jak nigdy dotąd. Narobiłeś Nam tyle śmiechu, że do dziś budzę się w nocy, przez te ataki śmiechu których doświadczyłem czytając Twój post o Domenowej Unii Praw Abonenckich.

 

42 minuty temu, Lateralus napisał:

Linki nofollow dają moc w takim sensie, że ogólne linkowanie wygląda na bardziej naturalne i przez to cała strona zyskuje

Przecież pisałeś, że mają moc? to jak to jest, mają tę moc czy tylko naturalizują profil linków?

 

W ogóle to nie wiem kim jesteś i skąd się wziąłeś, nie mam czasu jakieś słowne wymianki z pseudo ekspertem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
2 minuty temu, banialuka1 napisał:

Dziękuję do widzenia.

 

Dzięki Tobie to forum żyje jak nigdy dotąd. Narobiłeś Nam tyle śmiechu, że do dziś budzę się w nocy, przez te ataki śmiechu których doświadczyłem czytając Twój post o Domenowej Unii Praw Abonenckich.

 

Przecież pisałeś, że mają moc? to jak to jest, mają tę moc czy tylko naturalizują profil linków?

 

W ogóle to nie wiem kim jesteś i skąd się wziąłeś, nie mam czasu jakieś słowne wymianki z pseudo ekspertem.


Nie masz czasu na słowne wymiańki ale jakby Ci włączyć indeksowanie to byś pisał jak oszalały w każdym temacie :lol:

 

Serio, idźcie robić sobie spam linkami gdzie indziej. Mało macie miejsc w necie gdzie taka forma spamu jest dozwolona? A no tak, mało bo wszystkie takie miejsca są głównie bezwartościowe z uwagi na to że linki są na każdym kroku :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy nie macie racji. Nie ma czegoś takiego jak moc linków, natomiast każde działanie seo-related ma jakieś znaczenie. Również linki nofollow jak najbardziej mają znaczenie i dają tę mityczną moc, której nie ma. Mało tego, nawet samo zacytowanie domeny bez żadnego linku - MA ZNACZENIE.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Lateralus napisał:

Serio, idźcie robić sobie spam linkami gdzie indziej. Mało macie miejsc w necie gdzie taka forma spamu jest dozwolona? A no tak, mało bo wszystkie takie miejsca są głównie bezwartościowe z uwagi na to że linki są na każdym kroku :lol:

 

 

Czyli twierdzisz, że przed zmianą wyglądu forum gdzie linki były indeksowane siedzieli tu sami spamerzy i nabijali tylko posty ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
4 minuty temu, cannot napisał:

Czyli twierdzisz, że przed zmianą wyglądu forum gdzie linki były indeksowane siedzieli tu sami spamerzy i nabijali tylko posty ?

 

 

No jakbyś nie zauważył to forum po zmianie wyglądu forum zaczęło przymierać. Brak indeksacji linków w G to był jeden z wielu powodów. Trochę "specjalistów" od SEO też odpadło.

 

Wszyscy nie macie racji. Nie ma czegoś takiego jak moc linków, natomiast każde działanie seo-related ma jakieś znaczenie. Również linki nofollow jak najbardziej mają znaczenie i dają tę mityczną moc, której nie ma. Mało tego, nawet samo zacytowanie domeny bez żadnego linku - MA ZNACZENIE.

 

Oni to wiedzą Warszawiak ale muszą grać głupa przed administracją bo myślą że dadzą radę ich zrobić w bambuko.

 

 

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1 minutę temu, Lateralus napisał:

 

 

No jakbyś nie zauważył to forum po zmianie wyglądu forum zaczęło przymierać. Brak indeksacji linków w G to był jeden z wielu powodów.

 

To nie rozumiem jednego, głośno krzyczysz żeby linki nie były indeksowane mimo, że takie działanie doprowadza forum do upadku ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Teraz, cannot napisał:

 

To nie rozumiem jednego, głośno krzyczysz żeby linki nie były indeksowane mimo, że takie działanie doprowadza forum do upadku ?

 

No bo forum to forum. To miejsce wolnej, nieprzymuszonej (bez motywacji zewnętrznej), wymiany myśli. Dodawanie linków przy okazji pisząc jakieś kocopoły mija się z celem. Idź być spamerem gdzie indziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Lateralus napisał:

 

No bo forum to forum. To miejsce wolnej, nieprzymuszonej (bez motywacji zewnętrznej), wymiany myśli. Dodawanie linków przy okazji pisząc jakieś kocopoły mija się z celem. Idź być spamerem gdzie indziej.

Kolego, nie jesteś Administratorem tego forum więc nie będziesz dyktował mi co mam robić na tym forum i jak byś nie zauważył, sam przed chwilą napisałeś "To miejsce wolnej, nieprzymuszonej (bez motywacji zewnętrznej), wymiany myśli"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 minutę temu, cannot napisał:

Kolego, nie jesteś Administratorem tego forum więc nie będziesz dyktował mi co mam robić na tym forum i jak byś nie zauważył, sam przed chwilą napisałeś "To miejsce wolnej, nieprzymuszonej (bez motywacji zewnętrznej), wymiany myśli"

 

Ty sobie kolegów nie szukaj.

 

Moja myśl (wolna i nieprzymuszona) to taka żeby to forum nie było miejscem spamerów -> idź być spamerem gdzie indziej.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Lateralus napisał:

 

Ty sobie kolegów nie szukaj.

 

Moja myśl (wolna i nieprzymuszona) to taka żeby to forum nie było miejscem spamerów -> idź być spamerem gdzie indziej.

Ty możesz wypowiadać swoje "wole i nieprzymuszone" myśli na temat sygnaturki a ja, jak mam odmienne zdanie to już mam opuścić forum.... Śmieszy mnie trochę ta twoja dziecinada i hipokryzja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
5 minut temu, cannot napisał:

Ty możesz wypowiadać swoje "wole i nieprzymuszone" myśli na temat sygnaturki a ja, jak mam odmienne zdanie to już mam opuścić forum.... Śmieszy mnie trochę ta twoja dziecinada i hipokryzja.

 

Ale ja ci nie bronię wypowiadać swojej myśli. Możesz tu sobie głosić co chcesz, bez ograniczeń na formę i treść. Ja mogę mieć tutaj odmienne zdanie i to wyrażać w taki, a nie inny sposób. Poza tym nie myl wyrażania opinii ze spamowanie linkami :lol: Wolność słowa = wrzucanie spam linków :lol:

 

Czego nie rozumiesz?

 

Mnie śmieszy za to to, że myślicie, że administracja jest głupia i nie wie, że chcecie zrobić sobie z tego forum prywatny (od 200-300 postów :lol:) folwark dla waszych spamerskich linków.

 

 

 

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Lateralus napisał:

 

Ale ja ci nie bronię wypowiadać swojej myśli. Możesz tu sobie głosić co chcesz, bez ograniczeń na formę i treść. Ja mogę mieć tutaj odmienne zdanie i to wyrażać w taki, a nie inny sposób.

 

1. Czego nie rozumiesz?

 

2. Mnie śmieszy za to to, że myślicie, że administracja jest głupia i nie wie, że

 

3. chcecie zrobić sobie z tego forum prywatny (od 200-300 postów :lol:) folwark dla waszych spamerskich linków.

 

 

 

Ad. 1 I jak tu z tobą rozmawiać..... (to ja tobie kazałem opuszczać te forum czy ty mi?)

Ad. 2 Zacytuj mój post w którym piszę (sugeruję) że administracja jest głupia.

Ad. 3 Zacytuj mój post w którym piszę o prywatnym folwarku.

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, i to jest prawdziwe forum dyskusyjne! Tak trzymać, Panowie! ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurna, strach tu coś napisać bo zaraz zostanę spamerem i wylecę z forum... ech ciężkie życie...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto mi podpowie w jakim miesiącu obcięto możliwość indeksacji linków przez Google na Di.pl? zaraz sprawdzimy czy to coś dało.

 

Poza tym, na PiO są linki dofollow indeksowane przez Google i chłopaki jakoś żyją :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×