Jump to content
cannot

Sygnaturka (podpis) na di.pl

Sygnaturka (podpis) na di.pl  

40 members have voted

  1. 1. Czy chciałbyś żeby sygnaturka na di.pl była widoczna dla niezarejestrowanych użytkowników a tym samym linki z sygnaturki były indeksowane w google?

    • Tak
      22
    • Nie
      14
    • Nie mam zdania
      4


Recommended Posts

Guest Lateralus
7 minut temu, pb napisał:

No, i to jest prawdziwe forum dyskusyjne! Tak trzymać, Panowie! ;-)

 

No właśnie! Forum dyskusyjne, a nie tablica ze spam linkami! :P

 

7 minut temu, Maku Maku napisał:

Kurna, strach tu coś napisać bo zarazzarzostanę zostanę spamerem i wylecę z forum... ech ciężkie życie...

 

www.KonsultacjePsychologiczne.pl - SPAM :lol: ;) - Tam są drzwi! :D 

 

8 minut temu, cannot napisał:

Ad. 1 I jak tu z tobą rozmawiać..... (to ja tobie kazałem opuszczać te forum czy ty mi?)

Ad. 2 Zacytuj mój post w którym piszę (sugeruję) że administracja jest głupia.

Ad. 3 Zacytuj mój post w którym piszę o prywatnym folwarku.

 

To moje wnioski na to co wyrabiacie w temacie z Banialuką i Los_Rozrabiakaneros. Chcecie mieć tu spam linkownie, chłopaki dorzucili od 200-300 postów, posty im polajkowałeś więc się tym zgadzasz (prywatny folwark - bez wstępu dla nowych spam linkerów),a pisząc takie kocopoły i przytakując liczycie na zgodę administracji jakbyście sami nie wiedzieli że to zwykła zagrywka i przyzwolenie na SPAM NA FORUM (nie wiem dlaczego nie nazywacie rzeczy po imieniu).

 

Administracja nie jest głupia i nie będzie SPAMOWAĆ własnego forum.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz, banialuka1 napisał:

Poza tym, na PiO są linki dofollow indeksowane przez Google i chłopaki jakoś żyją :D

I co najciekawsze, spamerów na tym forum nie ma, a jak się pojawią to szybko wylatują :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Lateralus napisał:

www.KonsultacjePsychologiczne.pl - SPAM :lol: ;)

 

To moje wnioski na to co wyrabiacie w temacie z Banialuką i Los_Rozrabiakaneros. Chcecie mieć tu spam linkownie, chłopaki dorzucili od 200-300 postów, posty im polajkowałeś więc się tym zgadzasz (prywatny folwark - bez wstępu dla nowych spam linkerów),a pisząc takie kocopoły i przytakując liczycie na zgodę administracji jakbyście sami nie wiedzieli że to zwykła zagrywka i przyzwolenie na SPAM NA FORUM (nie wiem dlaczego nie nazywacie rzeczy po imieniu).

 

Administracja nie jest głupia i nie będzie SPAMOWAĆ własnego forum.

Co Ty chłopie bierzesz? wrócę do tego wątku jak się skończą ferie :rolleyes:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Lateralus napisał:

To moje wnioski na to co wyrabiacie w temacie z Banialuką i Los_Rozrabiakaneros. Chcecie mieć tu spam linkownie, chłopaki dorzucili od 200-300 postów, posty im polajkowałeś więc się tym zgadzasz (prywatny folwark - bez wstępu dla nowych spam linkerów),a pisząc takie kocopoły i przytakując liczycie na zgodę administracji jakbyście sami nie wiedzieli że to zwykła zagrywka i przyzwolenie na SPAM NA FORUM (nie wiem dlaczego nie nazywacie rzeczy po imieniu).

 

Administracja nie jest głupia i nie będzie SPAMOWAĆ własnego forum.

Jakiś spamer cie skrzywdził, że tak ciągle o nich piszesz ?

 

Spamowanie to by było, gdybym w każdym moim poście wciskał link w treści.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, cannot napisał:

Jakiś spamer cie skrzywdził, że tak ciągle o nich piszesz ?

Mnie bardziej interesuje co mu zrobił i kiedy ?:)

  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
24 minuty temu, cannot napisał:

I co najciekawsze, spamerów na tym forum nie ma, a jak się pojawią to szybko wylatują :)

 

No tak, na forum X (tu wstaw dowolne forum), które nikogo nie interesuje, pozwalają coś robić - argument nie do pobicia. Administracja na łopatkach.

 

Panowie administratorzy - proszę czym prędzej wprowadzić taką możliwość bo na forum X to można robić więc tu też powinno!

 

22 minuty temu, banialuka1 napisał:

Co Ty chłopie bierzesz? wrócę do tego wątku jak się skończą ferie :rolleyes:

 

Ooo jasne! Ja za tydzień wrócę, jak mi się ferie skończą, a forum będzie tonąć już w spamerskich linkach! Co to to nie!

 

19 minut temu, cannot napisał:

Jakiś spamer cie skrzywdził, że tak ciągle o nich piszesz ?

 

Spamowanie to by było, gdybym w każdym moim poście wciskał link w treści.

 

16 minut temu, Maku Maku napisał:

Mnie bardziej interesuje co mu zrobił i kiedy ?:)

 

Miałem o tym nie pisać ale już trudno... otworzę się...

 

W 2009 roku, gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja wtedy miałem konto na jednym forum, i go tam spotkałem, i potem jeszcze rejestrowałem domeny i testy domen, i DNSy zmieniałem i parkowałem, wtedy wyłączyłem już komputer i poszedłem na lody, i potem już do domu pojechałem.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, Lateralus napisał:

 

Ooo jasne! Ja za tydzień wrócę, jak mi się ferie skończą, a forum będzie tonąć już w spamerskich linkach! Co to to nie!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, szmiko napisał:

Co tu się odpier..... :D

Spamerzy spamują :)

I obrońcy krzyża, demokracji i sygnaturek się zlecieli ;)

Edited by cannot
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
20 minut temu, cannot napisał:

Grubas się śmieje

 

Widzę że oprócz stron o domenach i finansach prowadzisz też kulinarnego wideobloga.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 8.02.2018 o 19:32, Lateralus napisał:

 

 

 

 

To moje wnioski na to co wyrabiacie w temacie z Banialuką i Los_Rozrabiakaneros. Chcecie mieć tu spam linkownie, chłopaki dorzucili od 200-300 postów, posty im polajkowałeś więc się tym zgadzasz (prywatny folwark - bez wstępu dla nowych spam linkerów),a pisząc takie kocopoły i przytakując liczycie na zgodę administracji jakbyście sami nie wiedzieli że to zwykła zagrywka i przyzwolenie na SPAM NA FORUM (nie wiem dlaczego nie nazywacie rzeczy po imieniu).

 

Administracja nie jest głupia i nie będzie SPAMOWAĆ własnego forum.

 

Już abstrahując od wszystkiego, co pisałeś wcześniej - znajdź mi użytkowników, którzy wbiją 200-300 merytorycznych postów na forum, aby móc dodać link do sygnaturki :lol: 

W jednym masz racje, że forum kiedyś żyło, ale jeśli to Twoje pierwsze konto, to raczej nie powinieneś pamiętać tych czasów ;) Chyba, że opierasz się na opowieści tutejszych spamerów.

 

 

Edited by szogun
  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

A może Administracja @tmi   @apze  @rok1978 się wypowie , czy  przewiduje zrobienie z forum prywatnego spamowiska dla spamerów? 

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Lateralus napisał:

A może Administracja @tmi   @apze  @rok1978 się wypowie , czy  przewiduje zrobienie z forum prywatnego spamowiska dla spamerów? 

I znowu ty. Strach otworzyć lodówkę.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, cannot napisał:

A może Administracja @tmi   @apze  @rok1978 się wypowie , czy  przewiduje wprowadzanie jakichkolwiek zmian na forum ? 

 

Cannot z całym szacunkiem, ale byłem przy tym, jak zapytałeś na czacie czy można wprowadzić proponowane przez Ciebie zmiany.
tmi napisał, że forum służy do komunikacji a nie działań SEO.
Nie wiem czemu ma służyć tworzenie ankiet i to całe przekonywanie do swojej racji. To nie jest demokracja.

Osobiście też uważam, że lepiej, żeby zostało jak jest. Jeżeli ktoś aby pisać, potrzebuje korzyści, to lepiej żeby w ogóle nie pisał i nie tracił tymi postami czasu innych forumowiczów. A jeżeli ma coś ciekawego do powiedzenia i chce to napisać, zrobi to bez dodatkowej motywacji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@damien jestem na tym forum od 2013r. i nigdy nie pisałem tu na "przymus" żeby tylko zwiększyć liczbę linków ze stopki. Zdaje sobie sprawę, że są osoby które tylko po to piszą posty - aby linków ze stopki było jak najwięcej ale na takich "sełowców" są też sposoby.

 

Przyznam, że szkoda mi tych linków bo były one wynikiem mojego zaangażowania w życie forum. Ich brak po prostu zmniejszył moją motywację do udzielania się tu, jak i brania udziału w różnych dyskusjach czy rozwiązywania problemów innych użytkowników. Jak zresztą widać, nie tylko moja motywacja spadła, bo wielu tu kiedyś aktywnych domainerów nie udziela się już wcale.

 

Podkreślę, że jestem za merytoryczną dyskusją na forum a nie pisaniem tylko o pierdołach, żeby nabić sobie postów aby dodać link w stopce. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
7 minut temu, cannot napisał:

Przyznam, że szkoda mi tych linków bo były one wynikiem mojego zaangażowania w życie forum. Ich brak po prostu zmniejszył moją motywację do udzielania się tu, jak i brania udziału w różnych dyskusjach czy rozwiązywania problemów innych użytkowników. 

 

Czyli jesteś interesownym typem - miło że się do tego przyznajesz. Do wymiany myśli i pomagania innym nie trzeba motywacji w postaci linków w stopce.

 

8 minut temu, cannot napisał:

Jak zresztą widać, nie tylko moja motywacja spadła, bo wielu tu kiedyś aktywnych domainerów nie udziela się już wcale.

 

Tak, forum umiera bo zabrali linki w stopce :lol::lol::lol:

 

Przez wasze biadolenie i nachalność, cały temat zszedł już na marną agitacją za wprowadzeniem spamu na forum - nie widzicie tego bo jesteście zaślepieni własnymi interesami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, cannot napisał:

Zdaje sobie sprawę, że są osoby które tylko po to piszą posty - aby linków ze stopki było jak najwięcej ale na takich "sełowców" są też sposoby.

 

Tak, ten sposób jest właśnie zastosowany na forum.

 

Cytuj

Jak zresztą widać, nie tylko moja motywacja spadła, bo wielu tu kiedyś aktywnych domainerów nie udziela się już wcale.

 

Ale nie sugerujesz, że to przez brak linków?

 

Cytuj

Przyznam, że szkoda mi tych linków bo były one wynikiem mojego zaangażowania w życie forum. Ich brak po prostu zmniejszył moją motywację do udzielania się tu, jak i brania udziału w różnych dyskusjach czy rozwiązywania problemów innych użytkowników.

O tym właśnie mówię. Jak dało się zauważyć, to forum nie jest projektem stricte komercyjnym, więc administracja nie jest zafiksowana na punkcie ilości napisanych postów, a na jakości komunikacji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@damien podejrzewam, że ta "jakość" komunikacji może z czasem przerodzić się w jej całkowity brak - nie brak jakości tylko brak komunikacji. 

Co do braku linków w stopce, myślę, że był to jeden z gwoździ do trumny (mam nadzieję, że się mylę)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

DAJCIE MI NOFOLLOW (BO TO PRZECIEŻ NIC NIE DAJE)! ALE OD 300 POSTÓW (ŻEBYM TYLKO JA MIAŁ)!

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, Lateralus napisał:

DAJCIE MI NOFOLLOW (BO TO PRZECIEŻ NIC NIE DAJE)! ALE OD 300 POSTÓW (ŻEBYM TYLKO JA MIAŁ)!

Zaniżasz poziom tego forum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
2 minuty temu, cannot napisał:

Zaniżasz poziom tego forum

 

Więc kiedy wy to piszecie i ubieracie w ładne słowa to jest to ok, ale kiedy ja to piszę bezpośrednio to jest to zaniżanie poziomu forum?

 

I popatrz sobie na swój post wyżej, a dopiero potem zwracaj mi takie uwagi:

 

Dnia 8.02.2018 o 20:23, cannot napisał:

 

 

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz ewidentnie problem z samym soba, chcesz robic gownoburze w tym temacie i najwyrazniej szukasz poklasku  administracji. Ogarnij sie lub dorosnij.

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Ty masz ewidentnie problem z brakiem linków w sygnaturce na forum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc się wypowiem. Podczas prac nad zmianą skryptu myśleliśmy o tej kwestii i taka decyzja była celowa. Nie jest to przeoczenie. Tego nie widać, bo na bieżąco usuwamy spamerów, ale to poważny problem pomimo coraz to nowszych zabezpieczeń. Na forum każdego dnia pojawia się masa kont tworzonych pod SEO, konta botów i jest to dla nas duże wyzwanie, by ręcznie sprostać temu zadaniu. Skrypty i filtry nie są idealne. Kto uczestniczy w dyskusjach na innych forach wie do jakiego poziomu spamu może to doprowadzić. Niezależnie od nofollow/dofollow każde ograniczenie jest ewidentnie na plus w przypadku kwestii spamerskich.

 

Nie sądzę też, żeby to przyczyniło się umierania forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×