Jump to content
cannot

Sygnaturka (podpis) na di.pl

Sygnaturka (podpis) na di.pl  

40 members have voted

1. 1. Czy chciałbyś żeby sygnaturka na di.pl była widoczna dla niezarejestrowanych użytkowników a tym samym linki z sygnaturki były indeksowane w google?

• Tak
      22
    • Nie
      14
    • Nie mam zdania
      4

Recommended Posts

Od zmiany wyglądu forum, linki z sygnaturki (podpisu) przestały być widoczne dla użytkowników niezarejestrowanych a tym samym nie są indeksowane przez google. Czy waszym zdaniem, poprzednia funkcjonalność forum  czyli widoczność i indeksacja linków z sygnaturki powinna zostać przywrócona?

Odpowiadam nie. A to z prostej przyczyny: Zaraz namnoży się nam tutaj "specjalistów" od SEO, archeologów tematów i innych wodolejów. Forum i bez tego ledwo zipie. Indeksowane linki w stopce to   nic dobrego.

• Like 4
  • Thanks 1

1 godzinę temu, Lateralus napisał:

Odpowiadam nie. A to z prostej przyczyny: Zaraz namnoży się nam tutaj "specjalistów" od SEO

Wystarczy dać nofollow, nikt nie będzie tracił czasu na linkowanie. Poza tym, można ustawić limit na widoczną sygnaturkę np. od 300 postów i też nikt nie będzie traci czasu.

• Like 1

I komu wy będzie mydlić oczy? Nofollow ma również moc (już od dobrych kilku lat) i dobrze o tym wiecie, a wprowadzacie opinię publiczną w błąd celowo by osiągnąć korzyść (dziwnym trafem wszyscy "ZA" mają stopki z linkami i anchorami :wacko: ).

Skoro nofollow nic nie daje to po co dawać w ogóle indeksowanie Google? 

Aaa! I dajcie linkowanie tylko od 300 postów żeby tylko nam to linkowanie nofollow nic nie dawało! :lol:

Nadalibyście się na polityków. 

Edited by Lateralus
  • Confused 1

2 godziny temu, Lateralus napisał:

Zaraz namnoży się nam tutaj "specjalistów" od SEO, archeologów tematów i innych wodolejów. 

Już nie bądź taki samokrytyczny :)

• Like 2
  • Thanks 1

50 minut temu, Lateralus napisał:

I komu wy będzie mydlić oczy? Nofollow ma również moc (już od dobrych kilku lat) i dobrze o tym wiecie

Nofollow nie przekazuje mocy, nofollow używa się do zróżnicowania linkowania dofollow/nofollow. Mając więcej nofollow można dać więcej dofollow bez narażania się googlowi.. Za więcej wiedzy, musisz zapłacić. Po co w ogóle zabierasz głos jak nie masz pojęcia o czym piszesz??? normalnie jak politycy...

50 minut temu, Lateralus napisał:

Nadalibyście się na polityków. 

Edited by banialuka1
  • Like 2

12 minut temu, banialuka1 napisał:

Nofollow nie przekazuje mocy, nofollow używa się do zróżnicowania linkowania dofollow/nofollow. Mając więcej nofollow można dać więcej dofollow bez narażania się googlowi.. Za więcej wiedzy, musisz zapłacić. Po co w ogóle zabierasz głos jak nie masz pojęcia o czym piszesz??? normalnie jak politycy...

U Ciebie trzeba zapłacić, a u mnie dzisiaj promocja i wiedza za darmo:

Były testy już nieraz (pierwszy jaki pamiętam jest z 2010 roku) i wychodziło w nich że strony z większą ilością linków dofollow były niżej w SERPach niż strony z mniejszą ilością dofollow + nofollow.

Ot cała tajemna, płatna wiedza.

Linki nofollow dają moc w takim sensie, że ogólne linkowanie wygląda na bardziej naturalne i przez to cała strona zyskuje. Szczególnie linki z takich miejsc jak di.pl, gdzie nie ma dużo linków wychodzących (na co wy, janusze, chcecie mieć monopol bo od 300 postów :lol:).

Macie administrację za jakieś ameby, że myślicie że oni tego nie widzą?

Chcecie sobie prowadzić swoją JanuSZEO praktykę to idźcie sobie na jakiś Wizaż czy Kafeterię.

Edited by Lateralus
  • Thanks 1

37 minut temu, Lateralus napisał:

Były testy  (pierwszy jaki pamiętam jest z 2010 roku) i wychodziło...

Dziękuję do widzenia.

38 minut temu, Lateralus napisał:

Domenowa Unia Praw Abonenckich

Dzięki Tobie to forum żyje jak nigdy dotąd. Narobiłeś Nam tyle śmiechu, że do dziś budzę się w nocy, przez te ataki śmiechu których doświadczyłem czytając Twój post o Domenowej Unii Praw Abonenckich.

42 minuty temu, Lateralus napisał:

Linki nofollow dają moc w takim sensie, że ogólne linkowanie wygląda na bardziej naturalne i przez to cała strona zyskuje

Przecież pisałeś, że mają moc? to jak to jest, mają tę moc czy tylko naturalizują profil linków?

W ogóle to nie wiem kim jesteś i skąd się wziąłeś, nie mam czasu jakieś słowne wymianki z pseudo ekspertem.

• Like 1

2 minuty temu, banialuka1 napisał:

Dziękuję do widzenia.

Dzięki Tobie to forum żyje jak nigdy dotąd. Narobiłeś Nam tyle śmiechu, że do dziś budzę się w nocy, przez te ataki śmiechu których doświadczyłem czytając Twój post o Domenowej Unii Praw Abonenckich.

Przecież pisałeś, że mają moc? to jak to jest, mają tę moc czy tylko naturalizują profil linków?

W ogóle to nie wiem kim jesteś i skąd się wziąłeś, nie mam czasu jakieś słowne wymianki z pseudo ekspertem.

Nie masz czasu na słowne wymiańki ale jakby Ci włączyć indeksowanie to byś pisał jak oszalały w każdym temacie :lol:

Serio, idźcie robić sobie spam linkami gdzie indziej. Mało macie miejsc w necie gdzie taka forma spamu jest dozwolona? A no tak, mało bo wszystkie takie miejsca są głównie bezwartościowe z uwagi na to że linki są na każdym kroku :lol:

Wszyscy nie macie racji. Nie ma czegoś takiego jak moc linków, natomiast każde działanie seo-related ma jakieś znaczenie. Również linki nofollow jak najbardziej mają znaczenie i dają tę mityczną moc, której nie ma. Mało tego, nawet samo zacytowanie domeny bez żadnego linku - MA ZNACZENIE.

• Like 1

13 minut temu, Lateralus napisał:

Serio, idźcie robić sobie spam linkami gdzie indziej. Mało macie miejsc w necie gdzie taka forma spamu jest dozwolona? A no tak, mało bo wszystkie takie miejsca są głównie bezwartościowe z uwagi na to że linki są na każdym kroku :lol:

Czyli twierdzisz, że przed zmianą wyglądu forum gdzie linki były indeksowane siedzieli tu sami spamerzy i nabijali tylko posty ?

4 minuty temu, cannot napisał:

Czyli twierdzisz, że przed zmianą wyglądu forum gdzie linki były indeksowane siedzieli tu sami spamerzy i nabijali tylko posty ?

No jakbyś nie zauważył to forum po zmianie wyglądu forum zaczęło przymierać. Brak indeksacji linków w G to był jeden z wielu powodów. Trochę "specjalistów" od SEO też odpadło.

Wszyscy nie macie racji. Nie ma czegoś takiego jak moc linków, natomiast każde działanie seo-related ma jakieś znaczenie. Również linki nofollow jak najbardziej mają znaczenie i dają tę mityczną moc, której nie ma. Mało tego, nawet samo zacytowanie domeny bez żadnego linku - MA ZNACZENIE.

Oni to wiedzą Warszawiak ale muszą grać głupa przed administracją bo myślą że dadzą radę ich zrobić w bambuko.

Edited by Lateralus
  • Like 1
  • Haha 1

1 minutę temu, Lateralus napisał:

No jakbyś nie zauważył to forum po zmianie wyglądu forum zaczęło przymierać. Brak indeksacji linków w G to był jeden z wielu powodów.

To nie rozumiem jednego, głośno krzyczysz żeby linki nie były indeksowane mimo, że takie działanie doprowadza forum do upadku ?

Teraz, cannot napisał:

To nie rozumiem jednego, głośno krzyczysz żeby linki nie były indeksowane mimo, że takie działanie doprowadza forum do upadku ?

No bo forum to forum. To miejsce wolnej, nieprzymuszonej (bez motywacji zewnętrznej), wymiany myśli. Dodawanie linków przy okazji pisząc jakieś kocopoły mija się z celem. Idź być spamerem gdzie indziej.

2 minuty temu, Lateralus napisał:

No bo forum to forum. To miejsce wolnej, nieprzymuszonej (bez motywacji zewnętrznej), wymiany myśli. Dodawanie linków przy okazji pisząc jakieś kocopoły mija się z celem. Idź być spamerem gdzie indziej.

Kolego, nie jesteś Administratorem tego forum więc nie będziesz dyktował mi co mam robić na tym forum i jak byś nie zauważył, sam przed chwilą napisałeś "To miejsce wolnej, nieprzymuszonej (bez motywacji zewnętrznej), wymiany myśli"

1 minutę temu, cannot napisał:

Kolego, nie jesteś Administratorem tego forum więc nie będziesz dyktował mi co mam robić na tym forum i jak byś nie zauważył, sam przed chwilą napisałeś "To miejsce wolnej, nieprzymuszonej (bez motywacji zewnętrznej), wymiany myśli"

Ty sobie kolegów nie szukaj.

Moja myśl (wolna i nieprzymuszona) to taka żeby to forum nie było miejscem spamerów -> idź być spamerem gdzie indziej.

Edited by Lateralus

2 minuty temu, Lateralus napisał:

Ty sobie kolegów nie szukaj.

Moja myśl (wolna i nieprzymuszona) to taka żeby to forum nie było miejscem spamerów -> idź być spamerem gdzie indziej.

Ty możesz wypowiadać swoje "wole i nieprzymuszone" myśli na temat sygnaturki a ja, jak mam odmienne zdanie to już mam opuścić forum.... Śmieszy mnie trochę ta twoja dziecinada i hipokryzja.

5 minut temu, cannot napisał:

Ty możesz wypowiadać swoje "wole i nieprzymuszone" myśli na temat sygnaturki a ja, jak mam odmienne zdanie to już mam opuścić forum.... Śmieszy mnie trochę ta twoja dziecinada i hipokryzja.

Ale ja ci nie bronię wypowiadać swojej myśli. Możesz tu sobie głosić co chcesz, bez ograniczeń na formę i treść. Ja mogę mieć tutaj odmienne zdanie i to wyrażać w taki, a nie inny sposób. Poza tym nie myl wyrażania opinii ze spamowanie linkami :lol: Wolność słowa = wrzucanie spam linków :lol:

Czego nie rozumiesz?

Mnie śmieszy za to to, że myślicie, że administracja jest głupia i nie wie, że chcecie zrobić sobie z tego forum prywatny (od 200-300 postów :lol:) folwark dla waszych spamerskich linków.

Edited by Lateralus

6 minut temu, Lateralus napisał:

Ale ja ci nie bronię wypowiadać swojej myśli. Możesz tu sobie głosić co chcesz, bez ograniczeń na formę i treść. Ja mogę mieć tutaj odmienne zdanie i to wyrażać w taki, a nie inny sposób.

1. Czego nie rozumiesz?

2. Mnie śmieszy za to to, że myślicie, że administracja jest głupia i nie wie, że

3. chcecie zrobić sobie z tego forum prywatny (od 200-300 postów :lol:) folwark dla waszych spamerskich linków.

Ad. 1 I jak tu z tobą rozmawiać..... (to ja tobie kazałem opuszczać te forum czy ty mi?)

Ad. 2 Zacytuj mój post w którym piszę (sugeruję) że administracja jest głupia.

Ad. 3 Zacytuj mój post w którym piszę o prywatnym folwarku.

Edited by cannot

Kurna, strach tu coś napisać bo zaraz zostanę spamerem i wylecę z forum... ech ciężkie życie...

Edited by Maku Maku

Kto mi podpowie w jakim miesiącu obcięto możliwość indeksacji linków przez Google na Di.pl? zaraz sprawdzimy czy to coś dało.

Poza tym, na PiO są linki dofollow indeksowane przez Google i chłopaki jakoś żyją :D