Jump to content
Laik

5p.pl

Recommended Posts

3 godziny temu, Laik napisał:

Oferty typu srednie xxxx  dostaje przynajmniej raz w tygodniu.

 

No to super...Musi to być bardzo pożądana domena...

Żeby ja sprzedać czekasz na oferty tego samego rzędu wyrażone w BitCoinach?

:)

 

Dla kogoś bardzo zdesperowanego warta może 1,5k a dla mnie nie więcej jak 5 stówek...

 

 

Edited by Bazyli
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Bazyli napisał:

 

No to super...Musi to być bardzo pożądana domena...

Żeby ja sprzedać czekasz na oferty tego samego rzędu wyrażone w BitCoinach?

:)

 

Dla kogoś bardzo zdesperowanego warta może 1,5k a dla mnie nie więcej jak 5 stówek...

 

 

W zupelnosci Cie rozumie,kupic tanio-drogo sprzedac...

P.S.Jak tam z ninja-Jenny,trafil sie juz jakis  jelen?

P.S. Ten tekst o bitcoinach mogl bys juz zmienic ....

Edited by Laik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne teksty zmieniam wolniej niż ty zakładasz nowe konta.

Podaruj sobie wszelkie personalne wycieczki bo chyba nie moje teksty i nie moje domeny były tematem tego wątku.

 

 

Edited by Bazyli
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Dwuznakowa, sensowna domena warta dla Panów wyżej "5 stówek"  - możecie oczywiście robić co chcecie i mieć zdanie jakie chcecie, tak samo jak i ja. I moje zdanie jest takie, że lepiej by było gdybyście zaprzestali wycen domen na tym forum. To jest smutne kiedy widzę takie posty jak wasze.

 

Domena ładna i dobrze wygląda. Trzymaj i nie puszczaj poniżej niskiego XX XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minut temu, Lateralus napisał:

Dwuznakowa, sensowna domena warta dla Panów wyżej "5 stówek"  - możecie oczywiście robić co chcecie i mieć zdanie jakie chcecie, tak samo jak i ja. I moje zdanie jest takie, że lepiej by było gdybyście zaprzestali wycen domen na tym forum. To jest smutne kiedy widzę takie posty jak wasze.

 

Domena ładna i dobrze wygląda. Trzymaj i nie puszczaj poniżej niskiego XX XXX.

Piszą bo mogą, a że piszą dyrdymały to insza inszość ;)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, szmiko napisał:

Piszą bo mogą, a że piszą dyrdymały to insza inszość ;)

 

2 godziny temu, Lateralus napisał:

Dwuznakowa, sensowna domena warta dla Panów wyżej "5 stówek"  - możecie oczywiście robić co chcecie i mieć zdanie jakie chcecie, tak samo jak i ja. I moje zdanie jest takie, że lepiej by było gdybyście zaprzestali wycen domen na tym forum. To jest smutne kiedy widzę takie posty jak wasze.

 

Domena ładna i dobrze wygląda. Trzymaj i nie puszczaj poniżej niskiego XX XXX.

 

Halo tu ziemia. 

Proszę podrzućcie chłopaki jakieś własne lub czyjeś sprzedaże domeny cyfra+litera lub litera+cyfra w kwotach niskie xx.xxx :)

Ja ostatnie widziałem w przedziale 350 -2500 pln.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 minutę temu, mwyczolkowski napisał:

Halo tu ziemia. 

Proszę podrzućcie chłopaki jakieś własne lub czyjeś sprzedaże domeny cyfra+litera lub litera+cyfra w kwotach niskie xx.xxx :)

Ja ostatnie widziałem w przedziale 350 -2500 pln.

 

Halo tu kuluary.

 

To co dla Ciebie jest sufitem dla innych może być podłogą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie dajesz to ja Ci podam:

top 100 sprzedaży na świecie (ujawnionych) kombinacji cyfre+litera:
pozycje 1-24 wyłącznie .com, pozycja 25 2x.net w 2016 r. za 18666 USD, dalej .com 
następnie na pozycji 41 domena 4u.de za 11083 USD w 2016 r. później znowu .com, kilka .net
następnie 1b.de za 6710 USD, 8m.ru za 6550 USD, 6l.cn za 5959 USD w 2017 r.
kilka .org , jedna .cc znowu kilka .net i .com

 

Oczywiście zdarzają się sprzedaże za większe kwoty, które nie są ujawniane ale skoro nie są ujawniane to rynek wygląda tak a nie inaczej i jest oceniany przez sprzedaże ujawniane.

 

Kolega chciał wycenę domeny , dostał wyceny realne/na dzisiaj a nie życzeniowe/warunkowe.

Oczywiście może żądać za domenę i niskie/średnie/wysokie xx.xxx ale wtedy raczej jej wartość nie wzrośnie na obecną chwilę patrząc na sprzedaże rynkowe.

Jeśli trafi się ktoś bardzo zainteresowany kombinacją cyfra+litera (patrz np. 4f) to i wartość domeny będzie odpowiednio większa jeśli tylko klient będzie zdeterminowany...

 

Co do informacji kuluarowych to oczywiście nie Ty jeden masz wiedzę tajemną po ile i co się sprzedaje, ale darowałbym sobie na Twoim miejscu ocenianie kogoś gdzie jest jego sufit a gdzie podłoga.

 

Wracając do wyceny - domena nadal jest warta w przedziale 500 - 2500 pln :) 

 

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2250056

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2250058

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2250057

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
50 minut temu, mwyczolkowski napisał:

No nie dajesz to ja Ci podam:

top 100 sprzedaży na świecie (ujawnionych) kombinacji cyfre+litera:
pozycje 1-24 wyłącznie .com, pozycja 25 2x.net w 2016 r. za 18666 USD, dalej .com 
następnie na pozycji 41 domena 4u.de za 11083 USD w 2016 r. później znowu .com, kilka .net
następnie 1b.de za 6710 USD, 8m.ru za 6550 USD, 6l.cn za 5959 USD w 2017 r.
kilka .org , jedna .cc znowu kilka .net i .com

 

Oczywiście zdarzają się sprzedaże za większe kwoty, które nie są ujawniane ale skoro nie są ujawniane to rynek wygląda tak a nie inaczej i jest oceniany przez sprzedaże ujawniane.

 

Kolega chciał wycenę domeny , dostał wyceny realne/na dzisiaj a nie życzeniowe/warunkowe.

Oczywiście może żądać za domenę i niskie/średnie/wysokie xx.xxx ale wtedy raczej jej wartość nie wzrośnie na obecną chwilę patrząc na sprzedaże rynkowe.

Jeśli trafi się ktoś bardzo zainteresowany kombinacją cyfra+litera (patrz np. 4f) to i wartość domeny będzie odpowiednio większa jeśli tylko klient będzie zdeterminowany...

 

Co do informacji kuluarowych to oczywiście nie Ty jeden masz wiedzę tajemną po ile i co się sprzedaje, ale darowałbym sobie na Twoim miejscu ocenianie kogoś gdzie jest jego sufit a gdzie podłoga.

 

Wracając do wyceny - domena nadal jest warta w przedziale 500 - 2500 pln :) 

 

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2250056

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2250058

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2250057

 

 

Mieszanie rynków .com, .de z .pl, dawanie linków do aukcji beznadziejnych domen LiteraCyfra.pl, ocenianie rynku przez sprzedaże D2D.

 

Wy naprawdę potraficie się podpisać pod takim postem i jeszcze się tego nie wstydzić?

 

Ja cię nie chce przekonywać do swoich racji. Uważam tylko że to co piszesz ty i twoi koledzy jest po prostu głupie, a to "skoro nie są ujawniane to rynek wygląda tak a nie inaczej i jest oceniany przez sprzedaże ujawniane" uważam za himalaje tejże merytorycznej głupoty.

 

To "Wycena i opinia" - wyraziłem swoją opinię oraz wycenę.

 

Zdanie podtrzymuję: niskie XX XXX to minimum.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra, kończąc tą beznadziejną przepychankę zadam Ci proste pytanie , jakie Ty zadałeś w 2016 r. (tak, straciłem nieco cennego czasu i przejrzałem Twoją aktywność na di.pl od początku i widzę,że miałeś bardziej realne podejście w 2016 niż masz teraz) :

Napisano 28 Październik 2016 · Zgłoś odpowiedź


A ja zapytam wszystkich wyżej wyceniających na 5000-10000 PLN: Co byście widzieli pod taką domeną żeby dała wam zwrot wyłożonych środków?

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Lateralus napisał:

Zdanie podtrzymuję: niskie XX XXX to minimum.

 

To nie zwlekaj tylko kup lub zaproponuj cenę sprzedającemu np 9 999pln,.. czysta okazja!..z przyjemnością będę obserwowal negocjacje..

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
2 godziny temu, mwyczolkowski napisał:

...kończąc tą beznadziejną przepychankę zadam Ci proste pytanie...

 

O czym ty człowieku piszesz? Domena mi się bardzo podoba i uważam że jest warta minimum 1xxxx PLN. 

 

Posty na forum internetowym to subiektywnie zdania i opinie innych użytkowników (tj. innych ludzi korzystających z internetu). Nie interesuje mnie, że jakaś tam domena się sprzedała za tyle i tyle w D2D. Jeśli inni użytkownicy chcą sobie na tym budować "cenniki domen" (tfu!) to proszę bardzo ale mi to nie odpowiada i odpowiadać nie będzie. Inni ludzie mogą mieć inne zdanie i do tego mogą uważać wasze zdanie za totalną głupotę i nie ma w tym nic złego. Wypowiedziałem się na temat domeny, wycen powyżej, zadałem pytanie retoryczne i basta.

 

5p.pl to, wg mnie, bardzo ładna i świetnie brzmiąca domena dwuznakowa, mogąca posłużyć za nowy brand, akronim od nazwy firmy z 5 na początku czy po prostu za krótki i rozpoznawalny adres. Wg mnie porównywanie domeny problemy.pl z 5p.pl, gdzie jedna to domena słownikowa z konkretnym bagażem merytorycznym, a druga to krótka i ładna domena dwuznakowa, uważam nawet nie tyle za absurdalne co po prostu głupie. Wg mnie ograniczenia w zastosowaniu problemy.pl nie dotyczą domeny 5p.pl. Wg mnie zastosowanie domeny 5p.pl jest dużo bardziej mgliste jednak dużo bardziej szerokie i uważam to za ogromny atut. 

 

20 minut temu, martinipolka napisał:

To nie zwlekaj tylko kup lub zaproponuj cenę sprzedającemu np 9 999pln,.. czysta okazja!..z przyjemnością będę obserwowal negocjacje..

 

Ale o co Ci teraz chodzi? Mam inne zdanie, nie podoba mi się zdanie poprzedników i mówię o tym. Im się nie podoba moje i mówią o tym. Z jakiego powodu pojawiła się w twojej głowie myśl (duże słowo jak na twój post) by napisać mi bym kupił za 99% mojej wyceny domenę z tematu? Czy mam kupować każdą domenę, którą wyceniam, poniżej kwoty mojej wyceny? Z jakiej też racji miałbyś "obserwować" prywatne negocjację dwóch inwestorów odnośnie transakcji między nimi? Są to oczywiście pytania retoryczne.

 

 

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 18.02.2018 o 13:50, Laik napisał:

Oferty typu srednie xxxx  dostaje przynajmniej raz w tygodniu.

 

To ciekawe skąd niby tak duże zainteresowanie domeną 5p i ciekawe czy właściciele domen typu 8c lub 3n też mają takie wzięcie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Rerek napisał:

 

To ciekawe skąd niby tak duże zainteresowanie domeną 5p i ciekawe czy właściciele domen typu 8c lub 3n też mają takie wzięcie ;)

Dla przykladu,kolega z tego forum  sprzedajacy domene 1k raczej nie narzeka na brak zainteresowania a i mozna znalezc w sieci oferty na nia rzedu niskiego xx.xxx...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zgadzam się, że jest to jakaś świetna brandable domena bo podobnych można znaleźć na pęczki. Jeśli abonent będzie czekał na takie oferty to prawdopodobnie będzie kwitnąć z nią do emerytury, a później o niej zapomni przez alzheimera.

 

Za XX XXX to można kupić dwuliterową domenę, a jeszcze niedawno świetną. A jak ktoś wierzy w takie pobożne życzenia, to nic innego tylko zrobić deal życia i nakupować bezsensownych domen dwuznakowych, z tego co widzę 9P.PL na AM jest w promocyjnej cenie za 3,5k nettohttps://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=1311268&newsletter=1

I od kiedy transakcje D2D nie są wyznacznikiem i drogowskazem dla rynku? Rozumiem, że D2D to nic takiego, inwestorzy kupują za grosze, a frajerzy skupują drogo? Bo jak to rozumieć? :D Dobre kwiatki.
 

Edited by szogun
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytając ten wątek od początku nasuwa mi się tylko jedno: cały ten dział "wycena i opinia" jest tak szkodliwy i głupi, że już od dawien dawna powinno go tu nie być. Oczywiście nie ja o tym decyduje, wyrażam tylko swoją opinię.

  • Like 5
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Laik napisał:

Dla przykladu,kolega z tego forum  sprzedajacy domene 1k raczej nie narzeka na brak zainteresowania a i mozna znalezc w sieci oferty na nia rzedu niskiego xx.xxx...

 

 

Nie wiem, może to Twoja domena skoro wiesz jakie otrzymuje się oferty za nią  i piszesz, że nie narzeka na brak zainteresowania, ja natomiast widzę na mejlu wciskanie przez tego jegomościa domeny w tej właśnie wymarzonej przez niego kwocie rzędu niskiego xx.xxx

O ile pamiętam,  kiedyś na bazie fascynacji krótkimi domenami składałem ofertę na tą domenę i do dzisiaj się od jej abonenta odpędzić nie mogę.

Jeśli to Ty - to proszę zaprzestań nękania mnie bo nie jestem zainteresowany zakupem tej domeny!

 

Natomiast domenę 5p.pl nadal wyceniam jak powyżej :) 

1k.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem przedział wysokie xxx do średnie x.xxx. Za xx.xxx można nabyć o wiele lepszą domenę dwuliterową. Nie zmienia to faktu, że sprzedający może oczekiwać za swoją 5p aż 5 x ale czy znajdzie się ktoś, kto tyle za nią zapłaci to mocno wątpię. 

 

Co do działu wycena i opinia, nikt nikogo nie zmusza żeby dodawać domeny do wyceny, dziwi mnie tylko fakt, że jeżeli opinie te miażdżą czyjeś marzenia to zaraz zaczynają się chamskie odzywki i atakowanie wyceniających.

 

Tak jak podkreśla to zawsze @Lateralus na forum wyrażamy swoje opinie i trzeba się z tym liczyć, że mogą one być odmienne.

 

ps. zazdroszczę dostawania ofert na poziomie średniego x.xxx co tydzień - może warto puścić ją na aukcji skoro jest takie zainteresowanie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
6 godzin temu, cannot napisał:

Co do działu wycena i opinia, nikt nikogo nie zmusza żeby dodawać domeny do wyceny, dziwi mnie tylko fakt, że jeżeli opinie te miażdżą czyjeś marzenia to zaraz zaczynają się chamskie odzywki i atakowanie wyceniających.

Tak jak podkreśla to zawsze @Lateralus na forum wyrażamy swoje opinie i trzeba się z tym liczyć, że mogą one być odmienne.

 

To akurat norma tutaj i jakoś można do tego przywyknąć nawet. Szczególnie dotyczy to nowych użytkowników którzy raczej szukają poklasku i poparcia swojej własnej (zwykle zawyżonej) wyceny.

 

 

5 godzin temu, martinipolka napisał:

Bili Cię w szkole że potrzebujesz tak odreagowywać ?? :lol:

Jesli tak to współczuję :P i już zmieniam zdanie:

- domena jest świetna , właśnie zastanawiam się nad sprzedażą swojego domu by móc ją posiąść....

 

Co ma moje życie szkolne do tego że nie radzisz z pisaniem merytorycznych postów? Przecież ty nie wyceniłeś domeny tylko pisałeś żebym ja ją kupił za 9999 PLN z uwagi na to że wyceniam ją na niskie XXXXX - co jest absurdalne bo gdybyś tak pisał każdemu z kim się nie zgadzasz odnośnie wyceny, to nikt by nie miał wątpliwości jak głupie jest to co piszesz. Kiedy jednak piszesz to w moją stronę, w temacie gdzie ponoszą was emocje, dostajesz poklask i przyzwolenie gawiedzi na takie androny - co jest z kolei smutne i pokazuje tylko jakimi jesteście ludźmi.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×