Jump to content
Laik

5p.pl

Recommended Posts

Godzinę temu, Lateralus napisał:

,w temacie gdzie ponoszą was emocje,

Mam wrażenie, że Ciebie te emocje najbardziej ponoszą... jeszcze nie udało Ci się napisać posta w którym nie obraziłbyś kogoś a przynajmniej nie próbował... 

Za domenę nie dałbym więcej niż 500 zł bo to ta z tych domen co albo się trafi jeden wyjątkowy klient (i ok, może wtedy dużo zapłaci...) albo się z nią zestarzejesz... 

Edited by Maku Maku
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, mwyczolkowski napisał:

 

 

Nie wiem, może to Twoja domena skoro wiesz jakie otrzymuje się oferty za nią  i piszesz, że nie narzeka na brak zainteresowania, ja natomiast widzę na mejlu wciskanie przez tego jegomościa domeny w tej właśnie wymarzonej przez niego kwocie rzędu niskiego xx.xxx

O ile pamiętam,  kiedyś na bazie fascynacji krótkimi domenami składałem ofertę na tą domenę i do dzisiaj się od jej abonenta odpędzić nie mogę.

Jeśli to Ty - to proszę zaprzestań nękania mnie bo nie jestem zainteresowany zakupem tej domeny!

 

Natomiast domenę 5p.pl nadal wyceniam jak powyżej :) 

1k.jpg

Szkoda ale to nie moja domena, a oferty na nia po po prostu znalazlem w google tzn. min.zakonczone aukcje w ktorych nie osiagnieto ceny minimalnej.

P.S. Nie oczekuje za swoja 5p.pl jakis dziesiatek tysiecy, ale wyceny typu xxx uwazam za bynajmniej obrazliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2znakowe.jpg

 

Jak widać powyżej, trochę odstaję od reszty pod względem oceny domen 2znakowych ;)

 

 

Nie będę się rozpisywał o powodach takich wysokich kontrofert z mojej strony, ale nie każde negocjacje traktuję tak samo. Czasami w domu są większe wydatki, innym razem na giełdzie pojawia się lepsza domena pod inwestycję, a jeszcze innego dnia w tygodniu, gdy sprzeda się kilka domen po prostu nie ma potrzeby sprzedaży i można przesunąć horyzont wyjścia inwestycji stawiając wszystko na jedną kartę.

 

Prawda jest jednak taka, że chyba nie udało mi się nigdy przekroczyć 20k za domenę 2znakową, choć nie mam pewności - pamięć zawodzi. Na pewno sprzedałem dwie po 10-20k, kilka po kilka tys, i około 10 do 1k. Szukam teraz postu w historii, ale nie mogę się doszukać; mianowicie kiedyś wklejałem link do postu gdzie takie domeny (rezerwacje na te domeny) oddawałem za darmo. Chyba ze 20 w ten sposób znalazło nowego właściciela. Rok 2005 zdaje się.

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minut temu, apze napisał:

Jak widać powyżej, trochę odstaję od reszty pod względem oceny domen 2znakowych

Odstawanie oczekiwaniami to jedno, ale martwi mnie inna rzecz. Nie otrzymujesz na te domeny przynajmniej jednej oferty tygodniowo? Jak to możliwe? Tutaj Autor wątku ma jedną ofertę tygodniowo i to na czterocyfrowe kwoty!

 

Echh, temat jest ewidentnym trollingiem, jedynie Lateralus chyba załapał o co w tym biega i poszedł w to tango ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Rerek napisał:

Tutaj Autor wątku ma jedną ofertę tygodniowo i to na czterocyfrowe kwoty!

 

 

Tak, cudownym sposobem pomimo,że oferta nie jest wystawiona na żadnej giełdzie, domena jest przekierowana na coś tam, a ostatnia sprzedaż na alledrogo w maju 2017 nie poszła za marne 2 tys. pln...

https://archiwum.allegro.pl/oferta/okazja-domena-polska-dwuznakowa-5p-pl-i6817246787.html

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, Rerek napisał:

temat jest ewidentnym trollingiem, jedynie Lateralus chyba załapał o co w tym biega i poszedł w to tango ;)

 

Pojawia się domena w tym dziale to ją wyceniłem. Nie mam czasu sprawdzać czy autor jest jej posiadaczem czy nie, a to czy autor otrzymuje na nią oferty czy nie mnie nie interesuje i nie brałem tego pod uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, mwyczolkowski napisał:

 

Tak, cudownym sposobem pomimo,że oferta nie jest wystawiona na żadnej giełdzie, domena jest przekierowana na coś tam, a ostatnia sprzedaż na alledrogo w maju 2017 nie poszła za marne 2 tys. pln...

https://archiwum.allegro.pl/oferta/okazja-domena-polska-dwuznakowa-5p-pl-i6817246787.html

 

 

No i skończyła się zabawa :D

 

Swoją drogą to wychodzi na to, że przez te wszystkie lata na przedłużenie domeny poszła czterocyfrowa kwota i dzisiaj nikt nawet nie chce pokryć równowartości kosztów jej przedłużania :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chciałem do tego nawiązywać, ale na przykładzie moich dotychczasowych domen z dwoma znakami również mogę stwierdzić że jedna oferta rocznie, maks dwie to wszystko co mnie spotkało.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minut temu, apze napisał:

Nie chciałem do tego nawiązywać, ale na przykładzie moich dotychczasowych domen z dwoma znakami również mogę stwierdzić że jedna oferta rocznie, maks dwie to wszystko co mnie spotkało.

 

Dziękuję za uwagę, można się rozejść...

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, Rerek napisał:

Odstawanie oczekiwaniami to jedno, ale martwi mnie inna rzecz. Nie otrzymujesz na te domeny przynajmniej jednej oferty tygodniowo? Jak to możliwe? Tutaj Autor wątku ma jedną ofertę tygodniowo i to na czterocyfrowe kwoty!

 

Echh, temat jest ewidentnym trollingiem, jedynie Lateralus chyba załapał o co w tym biega i poszedł w to tango ;)

 

18 godzin temu, mwyczolkowski napisał:

 

Tak, cudownym sposobem pomimo,że oferta nie jest wystawiona na żadnej giełdzie, domena jest przekierowana na coś tam, a ostatnia sprzedaż na alledrogo w maju 2017 nie poszła za marne 2 tys. pln...

https://archiwum.allegro.pl/oferta/okazja-domena-polska-dwuznakowa-5p-pl-i6817246787.html

 

 

Domena jest wystawiona od dawna na gieldzie premium ,pozatym nawet osoby z tego forum licytowaly ja na aukcij aftermarket,wiec nie rozumiem o czym Panowie sie rozpisuja!?

 

P.S.https://screenshots.firefox.com/nE8la0OST13eLTmJ/www.aftermarket.pl

Oferta niskie xxxx byla od Pana jak mozna wnioskowac ktory wie co robi...

https://screenshots.firefox.com/pPJY0zJ2IjKm7jSh/www.aftermarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
26 minut temu, Laik napisał:

 

No to teraz sam muszę przyznać że troszkę odleciałeś kolego.

 

Oferta na 1111 PLN, a średnie XXXX raz w tygodniu to trochę różnica.

 

Mimo wszystko wycenę podtrzymuję. Powodzenia w sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tę chwilę była warta dla kogoś 800 zł, nie zdziwię się jak Juzero sprzeda ją za jakiś czas za dużo wyższa kwotę. I dalej o niczym to nie będzie świadczyć. Niepotrzebnie się podniecacie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minut temu, szmiko napisał:

Na tę chwilę była warta dla kogoś 800 zł, nie zdziwię się jak Juzero sprzeda ją za jakiś czas za dużo wyższa kwotę. I dalej o niczym to nie będzie świadczyć. Niepotrzebnie się podniecacie...

 

Odniosłem się tylko do tych "ofert" raz na tydzień. Wiec nie wiem gdzie tu widzisz podniecenie :) nie wnikam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez pomyłkę została podana tak niska cena min. i oczywiscie zapłacimy za ta pomyłkę kare umowna.

  • Haha 2
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Laik napisał:

Przez pomyłkę została podana tak niska cena min. i oczywiscie zapłacimy za ta pomyłkę kare umowna.

 

Żenada w pełnym wydaniu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×