Jump to content
maxy

hrp.pl

Recommended Posts

hrp.pl

 

Rzadko daje coś do wyceny ale teraz potrzebuję pomocy. Ile waszym zdaniem warta może być domena hrp.pl.

Dosyć często miałem oferty na tą domenę. Najwięcej oferowali mi 5 tyś zł i był to właściciel domeny com.pl.

Wówczas nie chciałem słyszeć o ofercie poniżej 10 tyś zł. Potem zaproponowałem jednak sam sprzedaż za 5 tyś bo domenami już się nie zajmuję prawie w ogóle ale brak odzewu. Rynek hr dopiero się rozwija w Polsce. Mieszkam w UK i tutaj w zasadzie większość ludzi pracuje przez agencje. Znowu mam ofertę na domenę ale nie chcę schodzić już poniżej 5k. Czy ja oczekuję za dużo? Może realia się dużo zmieniły a ja trochę jestem w tyle? Dzięki za sugestie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzyliterówki na aukcjach chodzą od niskiego xxx do czasami wysokiego xxx jednak dla klienta końcowego domenę wyceniałbym na średnie x.xxx  - wysokie x.xxx.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, cannot napisał:

Trzyliterówki na aukcjach chodzą od niskiego xxx do czasami wysokiego xxx jednak dla klienta końcowego domenę wyceniałbym na średnie x.xxx  - wysokie x.xxx.

 

 

 

Tak wiem, że 3 literówki chodzą tyle na aukcjach ale konkretnie chodziło mi o wycenę tych  konkretnych 3 literek, które mają znaczenie. (human resources projects) dla klienta końcowego. Gdyby to była inna domena to bym sprzedał spokojnie za 1 czy 2k. Mam w portfolio 2 domeny 3-literowe HRP i SOR, które uważam są więcej warte niż jakaś tam 3-literowa domena. Ale być może mi się tylko wydawać, że są warte więcej dlatego pytam o zdanie innych. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, maxy napisał:

 

Tak wiem, że 3 literówki chodzą tyle na aukcjach ale konkretnie chodziło mi o wycenę tych  konkretnych 3 literek, które mają znaczenie. (human resources projects) dla klienta końcowego. Gdyby to była inna domena to bym sprzedał spokojnie za 1 czy 2k. Mam w portfolio 2 domeny 3-literowe HRP i SOR, które uważam są więcej warte niż jakaś tam 3-literowa domena. Ale być może mi się tylko wydawać, że są warte więcej dlatego pytam o zdanie innych. 

Kwotę dla KK też Ci napisałem, zrobisz jak zechcesz. Życzę wysokiej sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, cannot napisał:

Kwotę dla KK też Ci napisałem, zrobisz jak zechcesz. Życzę wysokiej sprzedaży.

 

Tak wiem.... dzięki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×