Skocz do zawartości
Laik

ParkingCrew -przychody za 02.2018

Promowane odpowiedzi

Mam pytanie do kolegów kozystajacych z ParkingCrew,mianowicie czy przychody za mc.02 zostały już Wam dodane do konta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem dokładnie o co pytasz. PC codziennie zlicza (zawsze 2 dni w tył) i dodaje zarobki do konta na dany miesiąc wypłaty. Sprecyzuj pytanie to bardziej pomogę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi czy juz komuś dodało zarobki za mc. luty do salda konta tzn. do środków gotowych do wypłaty.?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy zarobiłeś w lutym kwotę powyżej progu do wypłaty? Bo jeśli mniej, to wypłacą ci dopiero jak się zbierze.

https://www.parkingcrew.com/usercp.php?mode=editpaymentinfo

tutaj (na dole) masz "payment threshold" dla wypłat przelewem/paypalem, możesz sobie zmienić w ramach dostępnych limitów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Laik napisał:

Chodzi czy juz komuś dodało zarobki za mc. luty do salda konta tzn. do środków gotowych do wypłaty.?

No to napisałem wyżej. Codziennie się tam dodają środki (zawsze z dwóch dni w tył) a wypłacają na konto/PP wtedy gdy zbierze się odpowiednia suma wg. ustawień konta (to co @pb pisał wyżej). Przelewy z PC idą między 10-15 dnia każdego miesiąca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, dragosas napisał:

Naliczenie jest robione praktycznie w ciągu 3 roboczych dni od kalendarzowego zamknięcia miesiąca. 

Tak, faktycznie. Źle przedtem napisałem- dzięki za sprostowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta