Skocz do zawartości
archivarix

Archivarix.com – serwice, który pozwala odzyskać strony internetowy z Web Archivu - web.archive.org.

Promowane odpowiedzi

https://pl.archivarix.com/ ten service pozwala odzyskać strony z Web Archive (web.archive.org).
- Pobranie contentu oraz synchronizacja danych odbywa się w naszych serwerach, Państwo oszczędza czas oraz traffic internetowy. Państwo dostaje gotowy archiwum razem ze stroną internetowej.
- Odzyskany folder z tekstem  (html, css, js) się znajduje w osobnym folderze, dla wygodniejszego poszukiwania informacji oraz zamiany informacji. Link strony internetowej się odzyskuje za pomocą mod_rewrite в .htaccess
- Państwo dostaje pełną stronę internetową, która nie ma w sobie 404 stron, obrazków, linków wewnętrznych, niedziałających skryptów i inni śmieci. Wszystkie uszkodzony pliki się zamieniają na „zaślepki”, które można edytować, a reklamy, liczniki oraz inny wewnętrzny skrypty biedą usunięty przy pomocy bazy danych AdBlock.

- Najważniejsze jest to, że nasz serwice synchronizuje i odnawia strony internetowe według z poradą Google Developers. Zmniejsza rozmiar plików oraz wyrzuca wszystkie EXIF, usuwa html komentarzy, synchronizuje css i js oraz dużo innych rzecze. Więc, wznowiona strona internetowa może być lepsza od pierwszy wersji według Google.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wydaliśmy nową wersję naszej usługi. Oprócz wszystkiego, co było wcześniej - przywrócenia w pełni funkcjonalnej strony bez 404 stron, banerów, linków zewnętrznych, skryptów i uszkodzonych obrazów, wygodniej wykorzystaliśmy przywrócone treści.
Teraz mamy nasz własny CMS który jest dołączany do każdej przywróconej witryny. Za pomocą tego narzędzia możesz edytować kod w edytorze tekstowym lub WYSIWYG, wstawiać lub usuwać strony, wyszukiwać i zamieniać w kodzie za pomocą wyrażeń regularnych i wiele więcej. Nasz CMS może współpracować z innymi, na przykład z WordPress lub Drupal. Odtworzone witryny są teraz znacznie łatwiejsze do edycji i używania do tworzenia TDS przez dodawanie lub usuwanie treści, wstawianie na nich własnych skryptów i reklam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hmm... może to niegłupie, ale jednak głupie, ale może nie do końca... Chyba nie ma obecnie stron, które by nie używały skryptów po stronie serwera... choć... jeśli CMS jest dobry... to może wystarczy odpowiednia integracja. Jeśli w ogóle jest to możliwe z Waszej strony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz×