Jump to content
Laik

kuznia-radosci.pl

Recommended Posts

kuznia-radosci.pl

 

Czesc.

Ciekawi mnie Wasza opinia nt. tej domeny?

P.S.Dostaje zapytania na nią,a za chiny nie wiem na ile ja wycenić..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież ona wolna leży... Co się dzieje na tym forum od kilku miesięcy to się w... Wszędzie dobra zmiana...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaja sobie robią na forum. Nie wiem po co. Ja bym banował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To cofnij się na początek i poczytaj uważnie co piszesz a potem miej pretensje jakiekolwiek do innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 dni temu przejOł... jeden potencjalny klient... już oferty dostaje a kilka minut temu kuzniaradosc.pl wolna była... Cuda...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, vul napisał:

To cofnij się na początek i poczytaj uważnie co piszesz a potem miej pretensje jakiekolwiek do innych.

Parda jedna literka mi sie wkradla..

P.S A Pan co taki dziś nie miły  dla mnie, czyżby dlatego ze rano odrzucilem oferte na Premium? Miesiac temu jak kupowalem u Pana domenki za pare tysiecy to bylo tak milo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Maku Maku napisał:

No przekonałeś mnie... mówię cuda... pewnie znowu średnie xxxx....

OK.Poddaje się mistrzu!!!

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.                 -       Mark Twain

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Laik napisał:

P.S A Pan co taki dziś nie miły  dla mnie, czyżby dlatego ze rano odrzucilem oferte na Premium? Miesiac temu jak kupowalem u Pana domenki za pare tysiecy to bylo tak milo...

@vul zatkało Cie ? :)

 

Co do domeny, moim zdaniem nic nie warta chyba, że chodzi o jej potencjał ( historię) pod względem seo. Nie sprawdzałem jej więc się w tej kwestii nie wypowiem.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, cannot napisał:

@vul zatkało Cie ? :)

 

Wręcz przeciwnie. Co mnie miało zatkać? Fakt, że jakiś user obraził się i stwierdził, że jestem niemiły bo mieliśmy się z góry domyśleć, że zrobił literówkę wykłócając się, że przedstawiona domena nie jest wolna do rejestracji? Co do jakiś tutaj przytoczonych spraw prywatnych- zostawiam bez komentarza bo nie wchodzę w taką dziecinadę. Zapewne z góry założył, że byłoby grzechem domainingu nie wiedzieć, że "laik na di.pl" to jakiś tam klient (jeden z setek), który kupił u mnie jakieś domeny... 

A jeżeli już zastanowić się nad tym głębiej to widocznie to jest facet, który również obraził się na mnie ponieważ podpiął jedną z domen, którą mu sprzedałem na jakąś affilację, dostał bana (złamał jakiś tam ich wew. regulamin) i do mnie miał później pretensje. Taki obrażalski user- tyle w temacie.

Edited by vul
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, vul napisał:

 

A jeżeli już zastanowić się nad tym głębiej to widocznie to jest facet, który również obraził się na mnie ponieważ podpiął jedną z domen, którą mu sprzedałem na jakąś affilację, dostał bana (złamał jakiś tam ich wew. regulamin) i do mnie miał później pretensje. Taki obrażalski user- tyle w temacie.

Ja się na Pana nie obraziłem tylko mam zasadę ze w hu... można mnie zrobić tylko raz!

 

Podpiolem ta domenę tak jak Pan sugerował, w tym samym serwisie affiljacyjnym  z którego Pan korzysta na codzien i tym sposobem narobiłem sobie masę problemow...

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Laik napisał:

Ja się na Pana nie obraziłem tylko mam zasadę ze w hu... można mnie zrobić tylko raz!

:) Ciekawa zasada... i co każdy z nas może zrobić Ciebie w.... ?:) ale tylko jeden raz :)

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kłam Panie laik. Podpiąłeś do mylead a ja z tego serwisu nie korzystam i nigdy nie korzystałem. To raz.

Dwa: załączyłem pełne statystyki do oferty i napisałem słusznie do czego się nadaje. Ale tak to już jest jak się laik dorwie do tego systemu zarabiania. Dostałeś ban na tę domenę z tego powodu że ode mnie kupiłeś czy, że został złamany jakiś wew. regulamin mylead?! Zresztą po co ja jeszcze daje się wrabiać w to wszystko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Maku Maku napisał:

:) Ciekawa zasada... i co każdy z nas może zrobić Ciebie w.... ?:) ale tylko jeden raz :)

 

vula nie licz...on nikogo w w hu... nie robi, on prowadzi nazjwyklejsze w świecie badania...

;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, vul napisał:

Nie kłam Panie laik. Podpiąłeś do mylead a ja z tego serwisu nie korzystam i nigdy nie korzystałem. To raz.

Dwa: załączyłem pełne statystyki do oferty i napisałem słusznie do czego się nadaje. Ale tak to już jest jak się laik dorwie do tego systemu zarabiania. Dostałeś ban na tę domenę z tego powodu że ode mnie kupiłeś czy, że został złamany jakiś wew. regulamin mylead?! Zresztą po co ja jeszcze daje się wrabiać w to wszystko.

 Panie nie rozchodzi sie  o MyLead tylko o Lead.Network z którego korzysta Pan na codzien!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Laik napisał:

 Panie nie rozchodzi sie  o MyLead tylko o Lead.Network z którego korzysta Pan na codzien!

 

Nie. Mam @ od Ciebie gdzie wyraźnie napisałeś o MyLead a dodatkowo sprawdziłem i faktycznie było w MyLead!

Nie chce mi się wklejać tutaj screenu z korespondencji (a mógłbym) bo w przeciwieństwie do niektórych nie ujawniam moich ustaleń i deal'ów z klientami! Kończę temat bo nie wiem o czym my jeszcze tutaj piszemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaraz sprawdzę co napisałem na meilla,może i w chwili zlosci sie pomyliłem...

P.S. Temat tej domeny jest teraz dosyć znany, wiec może sobie Pan potwierdzić iz mowie prawdę u źródła tj. w Leadnetwork...

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, cannot napisał:

@vul zatkało Cie ? :)

 

Co do domeny, moim zdaniem nic nie warta chyba, że chodzi o jej potencjał ( historię) pod względem seo. Nie sprawdzałem jej więc się w tej kwestii nie wypowiem.

Dzieki za info.,teraz wiem na czym stoję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×