Jump to content
Szaja

asystentprawny.pl

Recommended Posts

asystentprawny.pl

 

Witam mam parę domen o których chciałbym zasięgnąć opinie o to pierwsza z nich. Będę wdzięczny za każdą opinie co do wartości domeny. Na pewno kilka innych też umieszczę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie domena nie jest wiele warta. Asystent prawny to stanowisko pracy w kancelarii. Raczej nikt nie poszukuje prawnika poprzez wpisywanie w wyszukiwarkę "asystent prawny". Domena funkcjonuje od 2013 r. i nie było na nią chętnych. Nie dziwię się. Moim zdaniem nie uzyskasz za nią 2999 PLN, bo widzę, że sam ją na tyle wyceniłeś. Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekaj na wyceny osób bardziej doświadczonych. To tylko moja skromna opinia. Nie twierdzę, że na pewno mam rację. Być może to ja mylę się odnośnie jej wartości. Sam zarejestrowałem na początku kilka domen, które obecnie uważam za bezwartościowe, a kiedyś sądziłem, że mogą okazać się strzałem w dziesiątkę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

asystaprawna*pl w momencie gdy pisałeś była wolna... mój klient szukał czegoś w ten deseń i chyba się uda, także dzięki za inspirację :) Astystentprawny to raczej stanowisko ale asystaprawna to co innego :) 

Edited by Maku Maku
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×