Jump to content
Kamis086

Buticzanka.pl

Recommended Posts

Buticzanka.pl

 

Cześć wszystkim. Wpadła mi w ręce domena http://buticzanka.pl 

Co raz bardziej popularna fraza w internecie. Pod sklep odzieżowy, z butami, plotkarski serwis itp.. 

Proszę powiedzieć mi ile Waszym zdaniem może być warta domena. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motywy kierujące tobą przy rejestracji domen na zawsze chyba pozostaną zagadką dla mnie. Jesteś jak magik który wyciąga z kapelusza najbardziej nieoczekiwane przedmioty tak, że publice kopara opada bo np. zamiast standardowego gołębia wyciągasz 3 cyganów grających polkę na akordeonach ( vide polands.pl)...

 

Powracając do tematu, zjawisko buticzanek to chyba jakaś internetowa patologia polegająca na tym, że kobiety ściągają chłam i podróby z aliexpress po to żeby bez działalności gospodarczej, na lewo, sprzedać to jako oryginał na FB i Insta. Gdyby one miały kupować domeny i tworzyć strony to wiązałoby się to rejestracją działalności i prowadzeniem sklepu co jest przeciwieństwem buticzanki. Innymi słowy, jeśli buticzanka potrzebuje witryny www to już nie jest buticzanką. 

Edited by przemowild
  • Like 4
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mimo wszystko dałbym jej szansę, śledząc jak będzie kształtował się rynek. Oferta na kilkaset PLN do czasu odnowienia by mnie zadowoliła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę prześmiewcze określenie, może na bloga się nada. Mimo wszystko zastanawiałbym się nad zarejestrowaniem.

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz swoje minimum na cenę domeny (generalnie, ogólnie) . I ewentualna oferta na tę ją przekroczy - akceptuj.

Z drugiej strony wiem, że nisze bywają fajne. Ale to nie nisza.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×