Jump to content
Kasyn

Zlecę - wykonanie strony z memami

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

 

Postanowiłem zrealizować dawno odkładane ambicje postawienia strony z memami na swojej domenie.

 

Poszukuję sosoby, która wykona stronkę, powinna być mocno zautomatyzowana i elastyczna w zarządzaniu od strony adminowej.

 

Jeżeli macie doświadczenie w tej materii to piszcie na Priv, najlepiej z linkiem do portfolio lub opisem najważniejszych funkcjonalności jakie zapewnicie.

 

Na projekt przeznaczam prywatne środki, więc kluczowe będzie dla mnie cena/jakość (funkcjonalności strony).

 

Przez projekt chciałbym spełnić jedno ze swoich postanowień, sama strona nie musi zarabiać kroci. Jeżeli wykonanie będzie dobre to możemy się umówić na podział wpływów z ewentualnych reklam.

 

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

PS. Jak macie jakieś pytania to dzwońcie: 609 097 633

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/11/2018 at 9:49 PM, Kangur said:

A tu masz bezpłatny generatormemow ;)

Interesuje mnie zrobienie stronki a nie oglądanie czyjejś :blink:

 

Taki generator to widziałbym jako element mojej stronki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/11/2018 at 8:46 PM, cannot said:

Tu masz gotowe rozwiązanie http://tentego.sruu.pl/

Na alledrogo też coś znajdziesz

 

Już kiedyś o tym skrypcie czytałem. Tylko wciąż ktoś musi samą stronkę wykonać :)

 

Nie znam wszystkich funkcjonalności tentego, jak zleceniobiorca będzie chciał na nim bazować to dla mnie spoko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Kasyn napisał:

 

Już kiedyś o tym skrypcie czytałem. Tylko wciąż ktoś musi samą stronkę wykonać :)

 

Nie znam wszystkich funkcjonalności tentego, jak zleceniobiorca będzie chciał na nim bazować to dla mnie spoko.

 

Pod tym samym adresem jest forum społecznościowe i mase osób które wdrażają,modyfikują czy też robią szablony pod ten cms.

 

Sam kiedyś na tym miałem stronkę i chwaliłem sobie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×