Jump to content
MOSCHINO

inwestycjepremium.pl

Recommended Posts

inwestycjepremium.pl

 

Drodzy domainerzy z ochotą rzucam się na pożarcie i ewentualne Wasze cenne uwagi. Czy uważacie, że warto posiadać tą domenę? czy według Was jest coś warta? Myślę o stworzeniu serwisu informacyjnego lub bloga na temat prestiżowych inwestycji, mieszkań typu lofty, nieruchomości klasy premium i oczywiście innych inwestycji, ale warto zapytać co sądzicie o samej domenie :)
Dajcie choć jeden komentarz albo jak za czasów Rzymian łapkę w górę lub w dół :D 

Edited by MOSCHINO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się podoba, w wizji mam portal dla inwestorów (wow). Adres ładny, wymowny, słowo "premium" przyciąga i pasuje jak ulał :D Szacowanej wartości nie podam, bo się nie znam, ja bym dał sporo, ale sporo nie mam B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inwestycje są generalnie tym lepsze im są bardziej opłacalne i to właściwe kryterium ich oceny. Sam przedmiot inwestycji żadnego "prestiżu" nie dodaje. Gdybym zobaczył taką domenę pomyślałbym o sprzedaży szkoleń grupie naiwniaków, mnie taki adres zdecydowanie odstrasza, ale szanse na sprzedaż oczywiście jakieś tam są.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem dla mnie tak to jak pisze @Grzegorz inwestycje to inwestycje... dobre lub złe, zyskowne lub nie, długoterminowe lub krótkoterminowe, ryzykowne lub mniej ryzykowne itd. w złoto, nieruchomości, akcje, domeny itd. a nie premium czy prestiżowe (jak Ty piszesz). Nieruchomość to może mieć standard premium czy być prestiżowa ale sama w sobie inwestycja... słabo to brzmi... Na rynku inwestycyjnym (jakimkolwiek) nie spotkałem się z takim potocznym stwierdzeniem...

 

 

Edited by Maku Maku
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim odczuciu słowo "premium" nadaje charakter inwestycji większych finansowo, z poważniejszymi kontrahentami i decyzjami. Zauważmy, że domena ta ma inny wydźwięk niż np. bezpieczneinwestycje.pl, szybkainwestycja.pl czy zainwestuj.pl. Kieruje ona bardziej do doświadczonych inwestorów z dużym kapitałem niż do osób dopiero chcących zacząć zarabiać na wydawaniu. Moim zdaniem domena ma sens i widzę w niej niezłe medium pomiędzy biznesmenami a inwestorami. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za komentarze. Generalnie chodziło mi o zwrócenie uwagi na fakt, że inwestycje to inwestycje, ale są również bardziej i mniej prestiżowe. Można inwestować w mieszkania, ale można również w diamenty :) Poza tym zwykłe mieszkania to nie inwestycje premium, ale gdy inwestor wyłoży pieniądze na apartamentowiec to już inna sprawa :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, MOSCHINO napisał:

Dzięki za komentarze. Generalnie chodziło mi o zwrócenie uwagi na fakt, że inwestycje to inwestycje, ale są również bardziej i mniej prestiżowe. Można inwestować w mieszkania, ale można również w diamenty :) Poza tym zwykłe mieszkania to nie inwestycje premium, ale gdy inwestor wyłoży pieniądze na apartamentowiec to już inna sprawa :) 

To jeszcze raz... nie ma czegoś takiego jak inwestycje premium jeżeli chodzi o wielkość kapitału czy przedmiot inwestycji itp. Taka fraza nie funkcjonuje na tym rynku... Ta fraza jest wymieniana w kontekście standardu wybudowanej czy w trakcie budowy nieruchomości ( całe 700 szt. w google). Poza tym inwestycjapremium pl wolne...

Edited by Maku Maku
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inwestuje się nie dla prestiżu tylko dla zarobku. Jeśli inwestycja w nawozy daje większy zysk niż w diamenty, to przecież nie będę się dwa razy zastanawiał.

Inwestycje są dochodowe albo niskonakładowe albo niskiego ryzyka itp.. to są kryteria jakimi się ludzie raczej posługują.

 

Domeny bym nie zarejestrował.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej są oferty inwestycji premium dla klientów z grubymi portfelami.

Jeśli ubrać tę domenę odpowiednio, to by się obroniła.

Jako strona kontaktowa z informacją o ofercie i możliwościach i nic więcej.

Bez konkretnych ofert. Może jedynie z informacjami o zrealizowanych projektach.

Tak jak pisano wcześniej. Nie ważne na czym tylko ile?

Premium w tej domenie to kwestia dostępności do świetnej oferty. 

Tak to widzę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, lufthansa napisał:

Jak najbardziej są oferty inwestycji premium dla klientów z grubymi portfelami.

No spoko, to podaj tylko jeszcze który bank, biuro maklerskie czy fundusz inwestycyjny tak nazywa te inwestycje dla swoich klientów z grubymi portfelami i zamkniesz temat.

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, Maku Maku napisał:

No spoko, to podaj tylko jeszcze który bank, biuro maklerskie czy fundusz inwestycyjny tak nazywa te inwestycje dla swoich klientów z grubymi portfelami i zamkniesz temat.

Pieniądze lubią ciszę i na szczęście nie muszę.

Przedmiotowa domena jest ok.

Wystarczy jeden dobry klient.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Maku Maku napisał:

No spoko, to podaj tylko jeszcze który bank, biuro maklerskie czy fundusz inwestycyjny tak nazywa te inwestycje dla swoich klientów z grubymi portfelami i zamkniesz temat.

A czy ktoś tak musi to nazywać? Wiadomo, że żaden inwestor nie będzie szukał hasła "inwestycje premium", ale strona z takim hasłem już go znajdzie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, SentalPL napisał:

 Wiadomo, że żaden inwestor nie będzie szukał hasła "inwestycje premium",

Dziękuję, do widzenia :)

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Maku Maku napisał:

Dziękuję, do widzenia :)

Do widzenia, "media markt" też nikt by kiedyś nie wpisał szukając elektroniki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minut temu, SentalPL napisał:

Do widzenia, "media markt" też nikt by kiedyś nie wpisał szukając elektroniki :)

 

Naprawdę ?

  • Like 2
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dzieci :)
Ile było domen, które wyśmiewane w najprzeróżniejszy sposób i tak się sprzedawały za ładny grosz ?

Z drugiej strony zapewne jeszcze więcej było zapomnianych.
Jak Piotrek napisał - Wystarczy jeden dobry klient.

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minuty temu, pshemec napisał:

Jak dzieci :)
Ile było domen, które wyśmiewane w najprzeróżniejszy sposób i tak się sprzedawały za ładny grosz ?...

 

A ile było takich które miały przynieść spore zyski a nie przyniosły ?

:)

 

Wyceny to tak na prawdę gdybologia stosowana. a wedle mojej...nie wróżę tej domenie niczego dobrego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś czuję, że najlepiej zrobię, jak założę bloga i zatrudnię Copywritera, który będzie pisał SEO na temat inwestycji. Tak naprawdę premium można nazwać różne rzeczy. Nawóz też może być premium. Tu chodzi o to, aby odpowiednio sprzedać klientowi ostateczny produkt :)
 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×