Jump to content
fakson

chrystus.pl

Recommended Posts

chrystus.pl

 

Witajcie forumowicze, chciałbym poznać opinię osób bardziej doświadczonych w sprzedaży i obrocie na rynku domen.

 

Domena z branży religijnej, trzymam ją od kilku lat ale zastanawiam się nad jej upłynnieniem o ile dostałbym godne pieniądze ;)

 

Jaka jest waszym zdaniem realna cena, i ewentualnie gdzie możliwie szukać poważnego kupca? I proszę bez żartów. Na Jasną Górę mam niedaleko ale chyba nie będą zainteresowani :) Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o kościoły i organizacje wyznaniowe, to one chętnie przyjmują pieniądze, ale bardzo niechętnie się nimi dzielą. A na pewno nie zapłacą ci komercyjnych stawek jakie się żąda za domeny. Tutaj nawet Panie Boże nie pomoże ;) 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W swojej niemal 15 letniej historii zabawy domenami sprzedałem zwiazkowi wyznaniowemu tylko jedną domenę ( i to dwa razy ), pomimo że parę ich miałem. Kupił ją kościół prawosławny pod dom opieki. Kwot sprzedazy juz nie pamietam ale raz koło 1k drugi raz koło 5 stów.

Tej nie wróże kokosów choć widzę światełko w tunelu...sekta lub pod wałek...

:)

 

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla przykładu taki kanał:

https://patronite.pl/langustanapalmie

jest wspierany kwotą ~50 tys. zł/msc. tylko na samym Patronite, więc są osoby których taka rozrywka interesuje i są jeszcze w stanie za to płacić. Potencjał i możliwości zarobku widzę ogromne, ale sama domena do mnie szczególnie nie przemawia. Moim zdaniem warta jedynie kilka procent wartości np. domeny jezus*pl, czyli jakieś kilka tys. (bliżej 10 tys.) PLN.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 13.04.2018 o 13:57, przemowild napisał:

Jeśli chodzi o kościoły i organizacje wyznaniowe, to one chętnie przyjmują pieniądze, ale bardzo niechętnie się nimi dzielą. A na pewno nie zapłacą ci komercyjnych stawek jakie się żąda za domeny. Tutaj nawet Panie Boże nie pomoże ;) 

 

"Bóg zapłać" 

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś pomoże przy sprzedaży (znajdzie chętnego) odpalę kwotę (do dogadania:) za pośrednictwo. Najbardziej interesowałaby mnie kwota bliżej 10 tys. jeśli też komuś udałoby się sprzedać drożej różnica dla niego. (pisać priv jak coś) Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, fakson napisał:

Jeśli ktoś pomoże przy sprzedaży (znajdzie chętnego) odpalę kwotę (do dogadania:) za pośrednictwo. Najbardziej interesowałaby mnie kwota bliżej 10 tys. jeśli też komuś udałoby się sprzedać drożej różnica dla niego. (pisać priv jak coś) Pozdrawiam.

 

 

Tutaj każdy chciałby coś sprzedać i chętnie odpali dolę

Edited by makombo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, fakson napisał:

Jeśli ktoś pomoże przy sprzedaży (znajdzie chętnego) odpalę kwotę (do dogadania:) za pośrednictwo. Najbardziej interesowałaby mnie kwota bliżej 10 tys. jeśli też komuś udałoby się sprzedać drożej różnica dla niego. (pisać priv jak coś) Pozdrawiam.

 

Pan Bóg cię chłopie najwyraźnie opuścił...ze swoimi oczekiwaniami proponuję zgłosić się do fundacji "Mam marzenie"...
Jeśli kiedykolwiek, ktokolwiek zaproponuję ci 1/10 twoich marzeń to łap te 1k i uciekaj jak najdalej żeby się klient nie zdążył rozmysliłć...
:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×