Jump to content
Rumen

Krafty.pl Rzemieslnicze.pl UslugiWysokosciowe.com

Recommended Posts

Krafty.pl

Piwo kraftowe, piwo rzemieślnicze

Rzemieslnicze.pl

Piwo, lody, kawy rzemieślnicze

UslugiWysokosciowe.com

Usługi wysokościowe, prace na wysokościach, prace alpinistyczne.

 

Hey,

ostatnimi czasy zarejestrowałem kilkanaście paluchów, jednocześnie czytając na di opinie, że szkoda kasy jak i czasu bo co dobre już dawno zajęte.

Jak ta hipoteza wypada przy powyższych domenach? Stracony czas i środki?

 

Dzięki za opinie i pozdrawiam serdecznie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

krafty.pl mi się podoba. Na sklep z browarami, katalog, producenta bardzo fajne

 

Rzemieslnicze.pl trochę trudna do wpisania dla szaraka Kowalskiego

 

usługi lipa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki mikepolarny za wyrażenie opinii.

 

Co do regnięcia UslugiWysokosciowe to sugerowałem się faktem, iż praktycznie wszystkie kombinacje z tej branży takie jak m.in.: PraceWysokosciowe, UslugiNaWyskosciach, PraceNaWysokosciach, UslugiAlpinistyczne jak i UslugiWysokosciowe mają pozajmowane praktycznie wszystkie sensowne końcówki, nawet w kombinacjach z myślnikiem, co w jakimś stopniu może obrazować popyt. Czy jest to błędne założenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nic pod nimi nie funkcjonuje, to może to być działanie spekulacyjne, które mylisz z realnym popytem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przejrzałem na szybko i pod bliźniaczymi domenami funkcjonuje około 14 różnych firm, z czego kilka z nich posiada więcej niż jedno rozszerzenie. Czy w tym przypadku, mimo wątpliwej urody domeny regnelibyście ją, licząc na potencjalnie duże zainteresowanie danej branży?

 

Ogólnie ciekawi mnie jak podchodzicie do rejestracji takich domen i co w takiej sytuacji podpowiada Wam Wasze doświadczenie, którego mi jeszcze brakuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Maku Maku napisał:

Żadnej z nich bym nie zarejestrował i chyba nie ma co drążyć :)

 

Nie zrozumcie mnie źle, nie drążę aby usłyszeć że dana domena jest coś warta. Dopytuje, aby usłyszeć uzasadnienie dlaczego nie jest, żeby kolejny raz nie popełniać podobnych błędów, które za każdym razem kosztują. Rozumiem, że Waszym zdaniem nie jest warta rejestracji i skoro pytam dalej to oznacza, że cenię sobie Wasze zdanie. Ale samo "zero" niewiele wnosi dla osoby która nie do końca nie wie w czym problem, więc drążę dalej.

 

Czy chodzi więc o połączenie polskiej domeny z końcówką .com, czy może jednak o sam zwrot UslugiWysokosciowe, a może o coś innego?

 

Jeżeli kogoś irytują moje pytania dot. "oczywiście" bezwartościowych domen niech postarają się puścić je mimochodem. Nie chcę rozpoczynać dyskusji, a tym bardziej bronić swojej domeny. Liczę tylko, że znajdzie się ktoś chętny podzielić się swoją wiedzą, a jeżeli nie to temat przeleci na kolejne strony i nie będzie tak kłuć w oczy. 

 

Pozdrawiam serdecznie 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×