Jump to content
kowalik

Co, jak i gdzie... żeby zarobić na utrzymanie domen?

Recommended Posts

Mam kilkanaście zarejestrowanych domen , wg mnie nie są super mega wartościowe ale mi się podobają. Od kilku lat płace za ich odnowienie, bo myślę w przyszłości może prowadzić jakieś blog itp. Teraz brakuje czasu. Tematyka różna, głównie finanse i komputery.

 

Czy mogę gdzieś "podpiąć" te domeny, żeby zarobić przynajmniej na ich utrzymanie ale jednocześnie nie zrobić im seo krzywdy, żeby nie załapały jakiegoś bana/filtra? Wolałbym, żeby na tych domenach były prezentowane wartościowe treści. Jeśli tak to gdzie i proszę o szczegóły.

 

Dodam, że mam umiejętność postawienia wordpressa i prostszych skryptów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie postaw Wordpress'a, dodaj wartościowe treści oraz reklamy. Nie ma żadnego serwisu, który darmowo tworzy unikalne treści oraz cała infrastrukturę i daje jeszcze zarabiać.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postawienie wordpressa i wrzucenie wartościowych treści nic ci nie da a tym bardziej jeżeli to finanse. Żeby to miało zarabiać musisz zainwestować w pozycjonowanie - i to pewnie spore sumy.

 

Możesz spróbować z parkingiem domen ale wątpię, żeby i tam domeny coś zarobiły.

 

Podsumowując, jeżeli nie znasz się na pozycjonowaniu lub nie chcesz wydawać na to sporej kasy,  odpuść sobie robienie czegokolwiek z tymi domenami - strata czasu.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×