Jump to content
Andro

Propozycje zmian na dropped

Recommended Posts

Czy ktoś jeszcze z forum musi się 2 raz logować, zanim go rzeczywiście zaloguje? Mam ten problem od kilku dni..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś jeszcze z forum musi się 2 raz logować, zanim go rzeczywiście zaloguje? Mam ten problem od kilku dni..

 

też tak mam.. już to zgłaszałem Michauowi, zdaje się..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś jeszcze z forum musi się 2 raz logować, zanim go rzeczywiście zaloguje? Mam ten problem od kilku dni..

 

Potwierdzam. Myslalem ze to kwestia przegladarki, ale wyglada na to ze nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to mam chyba od tygodnia czasu. Od dłuższego czasu korzystam z FF3, ale problem występuje jak pisałem od ponad tygodnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Dropped.pl" powinno pojawić się tam, gdzie dane sprzedawcy - czy nie ma?

Już jest - dzięki !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie, szybsza odpowiedz by sie przydala, czasem sa to sprawy pilne...

 

 

Druga sprawa, to wystawianie domen "generycznych" przez uzytkownikow. Przydalaby sie tam jakas moderacja, bo jest totalny syf, killa i mogila i 95% umieszczonych tam domen, nie ma nic wspolnego z generykami. Jesli Dropped nie ma czasu, moze kogos do tego zatrudnic, za jakas mala pensje. Tak nie moze byc jak jest. Wchodzac do tej zakladki oczekiwalem ciekawych i generycznych domen, a nie nindz trzyliterowych i innego badziewia. Proponuje to rozwazyc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna sprawa - domeny złapane na opcję w Active24 po miesiącu automatycznie przenoszone są na konto w Dropped.

Domeny premium wolałbym jednak trzymać w Home.pl Co można zrobić aby powyższy transfer nie był dokonywany?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny Premium nie są już przenoszone. Można dla nich normalnie uzyskać AuthInfo i przenieść do innego rejestratora.

 

Kategoria domen generycznych zostanie rozboita na dwie, jedną dla prawdziwych generyków, i drugą na różne krótkie domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie pomyślałem... niech po zalogowaniu w podsumowaniu konta przydałaby się informacja ile już wydałem $ w serwisie Dropped.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista opcji - niezbędna jest lista zrealizowanych opcji z datą realizacji, bo tak opcja znika i nie mamy żadnej historii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lista opcji - niezbędna jest lista zrealizowanych opcji z datą realizacji, bo tak opcja znika i nie mamy żadnej historii.

 

 

popieram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym jeszcze zmienił opis pojawiający się po wpisaniu adresy przechwyconej domeny.

Tak sobie to czytam i brzmi dosyć nieciekawie.

Po pierwsze dla mnie bez sensu aby domeny, które np. rejestruję z palca poprzez dropped miały opis taki jakby były przechwycone.

Po drugie sam opis wg mnie to tak jak się czyta całość wygląda na typową spekulację.

Z grubsza rzecz biorąc brzmi to mniej więcej tak: Kiedyś był tu serwis a teraz jest nowy właściciel i jak chcesz ją odkupić to się z nim skontaktuj" ;)

 

Nie wiem jak inni ale ja tak odbieram ten opis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej jakby było kilka wersji, i w zależności od potrzeb każdy by wybrał swoją, odpowiadającą danej domenie.

 

Ja bym także z chęcią ustawił trochę mini-sitów z możliwością wstawiania linków TradeDoubler lub Adsense. I zapłacił za taką opcję jednorazową kwotę, a docelowo, jakby się sprawdziło i było popularne, to Dropped mógłby dopracowac strony i pójść w kierunku bezpośredniej sprzedaży linków na stronie, lub pośredniczenia linków reklamowych z systemów takich jak TD.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

widze, że dalej osoba, któa nie opłąciła aukcji prywatnej moze sobie smiało licyowac tą samą domenę w aukcji publicznej. do tego jest to osoba z trzema czerwonymi buźkami

 

to lakkie przegięcie moim skromnym zdaniem

Share this post


Link to post
Share on other sites
widze, że dalej osoba, któa nie opłąciła aukcji prywatnej moze sobie smiało licyowac tą samą domenę w aukcji publicznej. do tego jest to osoba z trzema czerwonymi buźkami

 

to lakkie przegięcie moim skromnym zdaniem

Proponowałem usuwanie takich osób. Bez echa. Moim zdaniem przede wszystkim uniemożliwienie licytacji takiej osoby to podstawa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponowałem usuwanie takich osób. Bez echa. Moim zdaniem przede wszystkim uniemożliwienie licytacji takiej osoby to podstawa

 

 

tez sie zdziwilem ze zaczela znow licytowac...i odpuscilem sobie dalsza licytacje....bez sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niniejszym informuję, że od tej chwili obowiązuje nowy cennik opłat karnych (zgodnie z ogłoszeniem z czwartku), zaś użytkownik #669 (trzy smutne buźki) został trwale pozbawiony możliwości licytowania we wszelkich aukcjach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niniejszym informuję, że od tej chwili obowiązuje nowy cennik opłat karnych (zgodnie z ogłoszeniem z czwartku), zaś użytkownik #669 (trzy smutne buźki) został trwale pozbawiony możliwości licytowania we wszelkich aukcjach.

Czy wygrane przez niego aukcje zostaly oplacone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×