Jump to content
polo333

Przeciwbolowe.pl

Recommended Posts

Przeciwbolowe.pl

Co sądzicie?

 

Domena raczej na przekierowanie.

Wszedłem w jej posiadanie stosunkowo łatwo, więc chyba zobaczyłem w niej coś czego nie widzieli inni bądź miałem szczęście? 

 

Dla wielu pewnie znany fakt, ale pozwolę sobie go przedstawić w kontekście tej wyceny. 

Cytuj

Jesteśmy rekordzistami Europy. Połykajmy rocznie około 2 mld tabletek przeciwbólowych. Tylko 8 proc. z nich przepisują lekarze!
Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/zdrowie/a/leki-przeciwbolowe-polacy-rekordzistami-europy,9482897/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście opinii na temat leków szukam u lekarzy lub farmaceutów, a nie w internecie, więc nie widzę w niej potencjału. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 20.05.2018 o 18:41, przemowild napisał:

Osobiście opinii na temat leków szukam u lekarzy lub farmaceutów, a nie w internecie, więc nie widzę w niej potencjału. 

 

Ty i pewnie paru leczą się tam gdzie powinni ale sporo ludzi zamiast u lekarza to w necie. Wyszukują objawów, lekarstw, metod leczenia...

Myśle że jakiś bardzo niskie xxxx do ugrania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie dobra domena jako przekierowanie. Tak myślałem nawet, czy można na niej stworzyć jakiś sensowny serwis WWW, ale na samych przeciwbólowych nikt pewnie nie zarobi. Chyba, że producent tabletek z medycznej konopi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×