Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Przeciwbolowe.pl

Co sądzicie?

Domena raczej na przekierowanie.

Wszedłem w jej posiadanie stosunkowo łatwo, więc chyba zobaczyłem w niej coś czego nie widzieli inni bądź miałem szczęście? 

Dla wielu pewnie znany fakt, ale pozwolę sobie go przedstawić w kontekście tej wyceny. 

Jesteśmy rekordzistami Europy. Połykajmy rocznie około 2 mld tabletek przeciwbólowych. Tylko 8 proc. z nich przepisują lekarze!
Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/zdrowie/a/leki-przeciwbolowe-polacy-rekordzistami-europy,9482897/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście opinii na temat leków szukam u lekarzy lub farmaceutów, a nie w internecie, więc nie widzę w niej potencjału. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 20.05.2018 o 18:41, przemowild napisał:

Osobiście opinii na temat leków szukam u lekarzy lub farmaceutów, a nie w internecie, więc nie widzę w niej potencjału. 

Ty i pewnie paru leczą się tam gdzie powinni ale sporo ludzi zamiast u lekarza to w necie. Wyszukują objawów, lekarstw, metod leczenia...

Myśle że jakiś bardzo niskie xxxx do ugrania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawdopodobnie dobra domena jako przekierowanie. Tak myślałem nawet, czy można na niej stworzyć jakiś sensowny serwis WWW, ale na samych przeciwbólowych nikt pewnie nie zarobi. Chyba, że producent tabletek z medycznej konopi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta