Jump to content
wakabajahsi

Policja zapytanie o dane domeny

Recommended Posts

Witam

 

Mam problem z odpowiedzią na maila od Policji :) 
Mój problem polega na tym, że nie bardzo chcę im udzielać jakichkolwiek informacji z uwagi na to, żeby potem nie latać po sądach bo magicznie mnie o coś oskarżą. Może były tam jakieś spam maile, może ktoś doczepił coś kiedyś do strony, nie wiem możliwe, jak to na WP zdarza się. 


Na domenie stała odzyskana strona z archive, wszystkie dane kontaktowe zmienione, zdjęcia też. Nic nie było robione, stała jako zaplecze SEO, ale chyba nawet nie było tam żadnych linków. 

Co robić :rolleyes: Może ktoś miał podobny przypadek ? 
I nie jest to fake, jakby ktoś się zastanawiał :)

AE-DI-5461-97-2018-BKv2.jpg

Edited by wakabajahsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jesli był na niej jakis syf lub strona byla wykorzystywana niezgodnie z prawem to na Twoim miejscu ( jeśli za tym nie stoisz ) udzielił bym jak najwięcej informacji żeby sprawę wyjasnić i mieć tak zwany święty spokój.

To że temat olejesz nie zwolni cie z wcześniejszego czy też póxniejszego ujawnienia tych informacji tyle że już forma "prośby" może być mniej przyjazna dla ciebie.

Jesli nie ty za czyms tam stoisz to praktycznie sprawa dla ciebie zakończy sie wraz z przekazaniem tych informacji. Nikt cię po sądach ciagnąć nie powinien.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, wakabajahsi napisał:

Na domenie stała odzyskana strona z archive, wszystkie dane kontaktowe zmienione, zdjęcia też. Nic nie było robione, stała jako zaplecze SEO, ale chyba nawet nie było tam żadnych linków. 

 

W skrócie: Skopiowałeś treści należące do byłego Abonenta domeny, mam rację?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Jarek17 napisał:

 

W skrócie: Skopiowałeś treści należące do byłego Abonenta domeny, mam rację?

 

Kilka treści mogło być skopiowanych, ale nie jest to odzyskanie 1:1 całego serwisu. Inna struktura, zdjęcia, dane kontaktowe. Ciężko teraz stwierdzić ile % było skopiowane. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, wakabajahsi napisał:

 

Kilka treści mogło być skopiowanych, ale nie jest to odzyskanie 1:1 całego serwisu. Inna struktura, zdjęcia, dane kontaktowe. Ciężko teraz stwierdzić ile % było skopiowane. 

 

Za zgodą autora czy tak po prostu "mogło być skopiowanych"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×