Jump to content
Bazyli

Jak byście ją zagospodarowali ???

Recommended Posts

Szczerze napisawszy chętnie poznam Wasze pomysły na zagospodarowanie dodomeny :

 

Coparenting.pl

 

Rózne pomysły chodzą mi po głowie. Do jednych jestem przekonany, do drugich nie.

Czy wogóle jest jakikolwiek sens ją zagospodarowywać. Czy w naszym, katolickim państwie jest miejsce na tego typu kontrowersyjne ekstrawagancje.

Stąd prośba o Wasze sugestie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z uwagi na nowe, nieznane zjawisko dla polandii nie inwestowałbym większych środków i czasu w projekt.

Zacząłbym bym chyba od forum o tej tematyce i obserwował jak rozwija się sytuacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, przemowild napisał:

A jak to miałoby zarabiać? Show me the money!

 

 

Gdybym wiedział to bym nie pytał tylko działał....Może coś na kształt biura matrymonialnego czy serwisu randkowego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spojrzałem na tę domenę pod kontem pary która się rozwodzi i wspólnie sprawuje opiekę nad dzieckiem ( mały potencjał na zarobek, chyba że na stronę dla mediatora pomagającego ustalić zasady opieki nad dzieckiem ) ale widzę, że pod tym pojęciem kryje się również nowy trend rodzicielski. Ludzie którzy się nie znają podejmują decyzję o tym aby mieć razem dziecko i wspólnie sprawować nad nim opiekę ( dawcy spermy, sztuczne zapłodnienie itp). Nada się na stronę łączącą takie osoby. Warto przeprowadzić jakieś badanie marketingowe aby ocenić wielkość rynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, przemowild napisał:

Spojrzałem na tę domenę pod kontem pary która się rozwodzi i wspólnie sprawuje opiekę nad dzieckiem ( mały potencjał na zarobek, chyba że na stronę dla mediatora pomagającego ustalić zasady opieki nad dzieckiem ) ale widzę, że pod tym pojęciem kryje się również nowy trend rodzicielski. Ludzie którzy się nie znają podejmują decyzję o tym aby mieć razem dziecko i wspólnie sprawować nad nim opiekę ( dawcy spermy, sztuczne zapłodnienie itp). Nada się na stronę łączącą takie osoby. Warto przeprowadzić jakieś badanie marketingowe aby ocenić wielkość rynku.

 

Docelowo myślałem o jakieś "agencji"...nie wiem. Pomysł jako taki wydaje mi się na tyle kontrowersyjny że aż ciekawy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×