Jump to content
MOSCHINO

elektrycznesamochody24.pl

Recommended Posts

elektrycznesamochody24.pl

 

Temat coraz bardziej popularny, a ponieważ była wolna, zarejestrowałem dzisiaj sobie z palca. Ciekawe czy coś z tego będzie, bo tego typu domen już nie ma dostępnych w pl. Co o niej myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Bazyli napisał:

Za darmo bym jej nie wziął...

:)

 

 

Jak nie chcesz za darmo to weź za hajs haha :D
A tak poważnie, dzięki za komentarz. Szkoda, że brak w nim wartości i uzasadnienia sensownego. 

Osobiście uważam, że tego typu kretyńskie komentarze powinny być kasowane. Ale to tylko moje skromne zdanie :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minut temu, MOSCHINO napisał:

 


Osobiście uważam, że tego typu kretyńskie komentarze powinny być kasowane. Ale to tylko moje skromne zdanie :D 

Dlaczego od razu obrażasz innego użytkownika ? To co ja mam teraz napisać, że wg mojego skromnego zdania kretyńskim jest proszenie o opinię i wycenę a potem komentowanie tychże ?

Domena w mojej opinii 0 zł bo jest po prostu brzydka :)

Kretyn.

Edited by Maku Maku
  • Like 2
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Maku Maku napisał:

Dlaczego od razu obrażasz innego użytkownika ? To co ja mam teraz napisać, że wg mojego skromnego zdania kretyńskim jest proszenie o opinię i wycenę a potem komentowanie tychże ?

Domena w mojej opinii 0 zł bo jest po prostu brzydka :)

Kretyn.

 

Po pierwsze nikogo nie obraziłem. Obraziłem kolegi komentarz, a nie jego samego. W tej chwili akurat Ty pokazałeś swoją kulturę obrażając mnie. Do tego, jak większość ludzi masz jakiś problem chyba z samym sobą. Jak każdy tutaj poprosiłem o wycenę licząc na merytoryczne komentarze. 

Osobiście dałbym Ci zółtą kartkę za obrazę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minut temu, szmiko napisał:

24h może i będzie miało zastosowanie w EV, ale domena wygląda koszmarnie. 

 

My tu oceniamy domeny za piękno? Ty piszesz, że wygląda koszmarnie, a kolega Maku stwierdził, że jest brzydka. Nie ma jak profesjonalne i specjalstyczne komentarze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, MOSCHINO napisał:


Osobiście dałbym Ci zółtą kartkę za obrazę.

 :) A gdzie ja Ciebie obraziłem... ? Napisałem, że Twój komentarz jest kretyński a nie Ty :) dokładnie tak samo jak Ty :) I jeszcze się podpisałem -> Kretyn :)Czego nie zrozumiałeś ?

 

Merytorycznie Twoja domena jest ohydna wizualnie, czego znowu nie rozumiesz ? Końcówka 24 nie pasuje to tak długiej domeny... Czy teraz wszystko jasne ?

 

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Maku Maku napisał:

 :) A gdzie ja Ciebie obraziłem... ? Napisałem, że Twój komentarz jest kretyński a nie Ty :) dokładnie tak samo jak ty :) I jeszcze się podpisałem -> Kretyn :)Czego nie zrozumiałeś ?

 

Merytorycznie Twoja domena jest ohydna wizualnie, czego znowu nie rozumiesz ? Końcówka 24 nie pasuje to tak długiej domeny... Czy teraz wszystko jasne ?

 

Kretyn uznałem jako zwieńczenie Twojego komentarza w moim kierunku. 

W porządku, dzięki za komentarz i wyjaśnienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozwodząc się nad jej długością i końcówce 24, moim zdaniem zdecydowanie naturalniej brzmi odwrotny szyk wyrazów- SamochodyElektryczne.pl. Z resztą, kombinacji jest multum ale po krótkim researchu znalazłem tylko jedną z nich o komercyjnym zagospodarowaniu (forum). Ani to domena dla producenta, ani dla wynajmującego takie auta (kto by chciał działać pod taką marką, a domen na przekierowanie jak można zauważyć na razie nie kupują), może w dalekiej przyszłości dla jakiegoś serwisu samochodów elektrycznych? Choć to mocno naciągane, no i przecież nie będziesz jej latami przedłużał z nadzieją, że takie powstaną i kupią domenę za kilka stówek.

 

Podsumowując, domena niestety brzydka, długa, asłuchalna, z masą innych kombinacji, bez większego zainteresowania wśród KK (być może na razie) + 24.

Mimo wszystko, życzę aby się sprzedała, powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, MOSCHINO napisał:

 

Po pierwsze nikogo nie obraziłem. Obraziłem kolegi komentarz, a nie jego samego. W tej chwili akurat Ty pokazałeś swoją kulturę obrażając mnie. Do tego, jak większość ludzi masz jakiś problem chyba z samym sobą. Jak każdy tutaj poprosiłem o wycenę licząc na merytoryczne komentarze. 

Osobiście dałbym Ci zółtą kartkę za obrazę.

 

A ja osobiście dałbym ci bana za niezapoznanie się z regulaminem tego forum. Założyłeś temat i zaledwie w ciagu paru minut zdążyłeś zapracować na conajmniej dwutygodniowy odpoczynek od nas...

 

Zapisz sobie tą domenę na kartce i od czasu do czasu spójrz na tą kartkę. Dodatkowo od czasu do czasu powiedz ją na głoś. Być może dotrze do ciebie jej brzydota wizualna i fonetyczna bo widzę że masz problem z akceptacją czyiś opinii na jej temat.

Prosiłeś o opinie a każdy ją przedstawia jak potrafi i chce. 

I mnie to nie dziwi, bo domena jest tak kiepska że nie warto poświecać dla niej czasu.

 

A jeśli ci zależy do napisania elaboratu na jej temat to zapraszam na PW. Znam ludzi ktorzy chętnie ci wycenią za pieniądze i napiszą na jej temat parę stron A4 choć podejrzewam że w podsumowaniu jej wartość wyliczą na podobnym poziomie.

 

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Bazyli napisał:

 

Znam ludzi ktorzy chętnie ci wycenią za pieniądze i napiszą na jej temat parę stron A4 choć podejrzewam że w podsumowaniu jej wartość wyliczą na podobnym poziomie.

 

 

 +/- 5zł :D

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że na każdym forum jest to samo. Przerost formy nad treścią i jeszcze straszenie banami za byle co. 

 

Wstawiając domenę caitoderko.pl rozumiem, że jest kiepska, nie ma sensu i moglibyście ocenić w taki sposób. Rozumiem również, że jest milion kombinacji podobnej domeny. 

 

Wystawiając domenę w tym dziale liczę na jakiś merytoryczny sens, a nie na komentarze typu domena brzydka, koszmarna, okropna, nie jest różowa, tylko napisana czarną czcionką. Naprawdę? 

 

Rozumiem również fakt, że porządną oraz indywidualną wycenę otrzymam odpłatnie, ale w takim razie w jakim celu stworzony jest ten dział? Do pisania głupich komentarzy i tego, jakim ktoś jest idiotą, bo zarejestrował taką, czy inną domenę? Chodzi o to, żeby odpowiadać złośliwie, bez sensu i pisać, że domena mi się ni podoba? Co to w ogóle za opinia? 

 

Traktujmy się poważnie moi drodzy. Jesteśmy dorośli, a czasami wydaje mi się, że mam do czynienia z rozkapryszonymi dzieciakami, które patrzą, jak w komentarzach napisać coś złośliwego i nic więcej. 

 

Chcecie mnie banować? Proszę bardzo. Tylko na tyle Was stać? 

Edited by MOSCHINO

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, MOSCHINO napisał:

Tylko na tyle Was stać? 

Chłopie, ale co Ci chodzi...? Kilka osób Ci napisało, że do tej frazy nie pasuje 24, że jest za długa, że odwrócony szyk, że źle wygląda wizualnie i przez to nie ma większej wartości. Co Ty jeszcze chcesz ? Robisz na forum gównoburzę, bo Ci się wyceny nie podobają i ich uzasadnienie? Co my Tu mamy się rozpisywać i tracić swój czas na temat domeny, której jak widzisz większość by nawet nie zarejestrowała? Weź się ogarnij!

Edited by Maku Maku
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, MOSCHINO napisał:

 

My tu oceniamy domeny za piękno? Ty piszesz, że wygląda koszmarnie, a kolega Maku stwierdził, że jest brzydka. Nie ma jak profesjonalne i specjalstyczne komentarze. 

Czego  nie rozumiesz?

Drugie pytanie, po co prosisz o wyceny?

  • Like 1
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Maku Maku napisał:

Chłopie, ale co Ci chodzi...? Kilka osób Ci napisało, że do tej frazy nie pasuje 24, że jest za długa, że odwrócony szyk, że źle wygląda wizualnie i przez to nie ma większej wartości. Co Ty jeszcze chcesz ? Robisz na forum gównoburzę, bo Ci się wyceny nie podobają i ich uzasadnienie? Co my Tu mamy się rozpisywać i tracić swój czas na temat domeny, której jak widzisz większość by nawet nie zarejestrowała? Weź się ogarnij!

 

Prosiłbym o nie wyrywanie wypowiedzi z kontekstu, bo zupełnie czego innego dotyczyła. Cenię sobie osoby, które napisały sensowne wypowiedzi. Nie tworzę gównoburzy. Wyraziłem swoje zdanie na temat 1-4 wyrazowych ocen dla domen, które niczego nie wnoszą, bo ludziom się nie chce pisać. Jak nie chce Wam się pisać, to się nie wypowiadajcie w ogóle na dany temat. Ogólnie warto odpisać człowiekowi, bo nie mamy do czynienia z robotem po drugiej stronie. A jeśli uważasz, żę tracisz czas, to po co komentujesz? Daj luz i odzywaj się tylko w tematach perełek za miliony monet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, szmiko napisał:

Czego  nie rozumiesz?

Drugie pytanie, po co prosisz o wyceny?

 

Ad. 1. Podejścia ludzi. Ich lenistwa i olewactwa

Ad. 2. Mam nadzieję, że na tym forum w końcu znajdą się specjaliści i osoby, które nie wrzucą jednej emotki albo zdania typu: brzydka, okropna, nie rejestrowałbym jako komentarza:, a uzasadnią dlaczego, jak i po co. To nie boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, MOSCHINO napisał:

, bo ludziom się nie chce pisać. 

A Tobie się coś chce ? Dostałeś jasne wskazówki gdzie popełniasz błąd, więc może warto wykonać pracę własną i się nad tym chociaż zastanowić...? Każdy z nas na początku dostał takie info, że coś robi źle, jedni więcej drudzy mniej...Masz rozum to wykorzystaj to... Może warto poczytać forum...? Piszesz o lenistwie i olewactwie... a Ty na co liczysz ? Wpadasz tutaj, wklejasz jakąś tragiczną domenę i liczysz, że będziemy Ci elaboraty pisać? Masz mega szczęście, że w ogóle dostałeś klika komentarzy... bo większość takich domen przechodzi tu bez echa... Więc może zamiast wszystkich w koło pouczać sam usiądziesz do pracy ?

Edited by Maku Maku
  • Like 2
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, MOSCHINO napisał:

Widzę, że na każdym forum jest to samo. Przerost formy nad treścią i jeszcze straszenie banami za byle co....

 

Najwyrażniej to nie wina forum tylko ciebie że ludzie z różnych miejsc odbieraja twoje wywody tak samo...

Może to własnie ten czas aby zastanowić się i wlać w siebie nieco pokory?

 

Edited by Bazyli
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, MOSCHINO napisał:

 

Ad. 1. Podejścia ludzi. Ich lenistwa i olewactwa

Ad. 2. Mam nadzieję, że na tym forum w końcu znajdą się specjaliści i osoby, które nie wrzucą jednej emotki albo zdania typu: brzydka, okropna, nie rejestrowałbym jako komentarza:, a uzasadnią dlaczego, jak i po co. To nie boli.

Uwierz mi, że jak dasz dobrą do wyceny, to nie będę pisał 0 zł.

Jak przejrzysz wszystkie posty powyżej, wyciągniesz jej mankamenty, tj. szyk, długość, "24" w domenie. I nie widzę sensu, aby Ci to rozwijać. "Koń jaki jest, każdy widzi."

Życzę satysfakcjonującej sprzedaży.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, wycenadomen24 napisał:

wg. naszego kalkulatora domen domena ta może być warta aż 37.550zł natomiast kwestia tego czy taki klient się zjawi?
Uwaga: ta wycena jest DARMOWA aby otrzymać pełną wycenę z uzasadnieniem prosimy o kontakt wycenadomen24@wp.pl - promocyjna cena to 199zł CERTYFIKAT GRATIS! ZAPRASZAMY

A czemu nie w dolarach, albo od razu w bitcoinach...

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×