Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Witam,
Czy myślicie że ujawnianie ceny transakcji sprzedanej domeny nie skutkuje ewentualnymi problemami stron trzecich w związku z RODO? jestem w stanie opublikować kilka transakcji (moich jak również nie moich) bez danych osobowych stron transakcji - ale tu oczywiście poznanie jednej ze stron transakcji (kupującego) nie jest żadnym problemem -   stąd moje pytanie. Dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zostaw temat i zajmij się czymś innym. Nie ujawniaj żadnych transakcji bez zgody wszystkich stron a wg. mnie ogólnie ujawnianie transakcji to kiepski pomysł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak Vul napisał, "niegrzecznym" będzie ujawnianie nieswoich transakcji bez zgody stron.

Samo ujawnienie transkacji z RODO nie ma nic wspólnego imo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
30 minut temu, vul napisał:

wg. mnie ogólnie ujawnianie transakcji to kiepski pomysł.

OK... ale w takim razie rynek nigdy nie ruszy bo te wszystkie "groszowe" zestawienia pozostawiają wiele do życzenia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@wycenadomen24 jeżeli to są Twoje sprzedaże i kupujący wyraził na to zgodę to jak najbardziej może to ujawnić (wyślij maila do kupującego z zapytaniem)

Ja, mimo że upubliczniam takie zestawienia, nie zawsze mogę napisać o konkretnej transakcji bo zwyczajnie nie dostaje na to zgody.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, wycenadomen24 napisał:

te wszystkie "groszowe" zestawienia

Rozumiem,  że chodzi o grube transakcje po Twoich wycenach, które to wyceny już tutaj wstępnie poznaliśmy ?:)

Edytowane przez Maku Maku
  • Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, wycenadomen24 napisał:

Witam,
Czy myślicie że ujawnianie ceny transakcji sprzedanej domeny nie skutkuje ewentualnymi problemami stron trzecich w związku z RODO? jestem w stanie opublikować kilka transakcji (moich jak również nie moich) bez danych osobowych stron transakcji - ale tu oczywiście poznanie jednej ze stron transakcji (kupującego) nie jest żadnym problemem -   stąd moje pytanie. Dzięki

Ty już lepiej nic nie ujawniaj żeby nie wyszło jak się nazywa firma która tajnie i poufnie dokonuje analizy cen domen wedle własnych rytualów. A swoją drogą dziekuj Bogu że żyjesz w XXI wieku...Parę wieków wstecz za swe tajemnicze wyceny spłonął byś na stosie...a tak to się tylko trochę pośmiejemy z twych fantazji...
:)

A tak na marginesie to chyba już czas zapoznać się z regulaminem tego forum, a ten wątek nie pasuje do tego działu...

Edytowane przez Bazyli
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm... dodam tylko opis tego wątku

"Sprzedałeś domenę? Napisz gdzie i za ile. Posiadasz informację o ciekawej transakcji na rynku? Podziel się z nami. To ułatwi wycenę swoich domen innym."
Posiadam ale nie chcę znowu pytać stron o zgodę, jakby nie to RODO w ciemno bym podał (dla dobra rynku) bo wydaje mi się, że większość tutaj czy może czy nie może z zasady nie podaje a to wpływa źle na rynek gdzie w zestawieniu top10 sprzedanych domen miesiąca są domeny za kilkaset zł...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, wycenadomen24 napisał:

Hmm... dodam tylko opis tego wątku

"Sprzedałeś domenę? Napisz gdzie i za ile. Posiadasz informację o ciekawej transakcji na rynku? Podziel się z nami. To ułatwi wycenę swoich domen innym."
Posiadam ale nie chcę znowu pytać stron o zgodę, jakby nie to RODO w ciemno bym podał (dla dobra rynku) bo wydaje mi się, że większość tutaj czy może czy nie może z zasady nie podaje a to wpływa źle na rynek gdzie w zestawieniu top10 sprzedanych domen miesiąca są domeny za kilkaset zł...

Wymieniłeś jakąkolwiek domenę ? NIE !!! Podałeś jakąkolwiek kwotę ? NIE !!! Podzieliłeś się informacją o ciekawej sprzedaży ? NIE !!!...

To czytaj ze zrozumieniem i nie zaśmiecaj tego tematu !!!!

Edytowane przez Bazyli
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, Bazyli napisał:

Wymieniłeś jakąkolwiek domenę ? NIE !!! Podałeś jakąkolwiek kwotę ? NIE !!! Podzieliłeś się informacją o ciekawej sprzedaży ? NIE !!!...

To czytaj ze zrozumieniem i nie zaśmiecaj tego tematu !!!!

Ales sie Bazyli uczepil tego trolla.. Nie karm go to zniknie szybko.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozmawiaj merytorycznie sam a nie mi tu wykrzyknikujesz i capsujesz :ph34r: no nie podałem bo jakbyś przeczytał chcę się poradzić czy można a jedyne co usłyszałem to że nie warto, w ogóle może nie warto nigdy bo i po co, żeby bazyli mógł się wyżyć na kimś capsem i wykrzyknikami? :ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, wycenadomen24 napisał:

Rozmawiaj merytorycznie sam a nie mi tu wykrzyknikujesz i capsujesz :ph34r: no nie podałem bo jakbyś przeczytał chcę się poradzić czy można a jedyne co usłyszałem to że nie warto, w ogóle może nie warto nigdy bo i po co, żeby bazyli mógł się wyżyć na kimś capsem i wykrzyknikami? :ph34r:

Przeczytaj, ale dokładnie i ze zrozumieniem do czego został stworzony ten temat. Pytania i wątpliwości wyraża się w innym...

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już wątek żyje i admini nie usuwają to pozwolę sobie kontynuować

http://rynekdomen.pl/2018/george-kirikos-wytropil-kolejna-siedmiocyfrowa-sprzedaz-27-miliona-usd-za-indigo-com/?utm_source=am_newsletter&utm_medium=newsletter

Co myślicie o takich "tropicielach" ? dlaczego u nas taka cisza w tym temacie? jak widać na świecie nawet znane osoby nie boją się ukazywać grubych transakcji...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta