Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Złapane.pl - Ogłoszenia

Recommended Posts

aha czyli moje nie dopatrzenie :) ;/ szkoda że niema prywatnych aukcji ...

 

U nas jest przyjazna, niemal rodzinna atmosfera, więc wszystkie aukcje są jak prywatne. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to MINUS zlapane.pl ze laduja jako publiczne (zadna korzysc dla tych co sobie wczesniej ta domene upatrzyli)

Edited by mag

Share this post


Link to post
Share on other sites

popieram Cię mag ... w dropped.pl masz satysfakcje jak coś uda Ci się przejąć lub wygraj na prywatnej aukcji bo na publicznej już masz mniejsze szanse na zdobycie czegoś interesującego ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie również nie podoba się to, że domena trafia na aukcję publiczną. Proponuję się oflagować i zrobić pikietę przed domen PB - ŻĄDAMY AUKCJI PRYWATNYCH!!!

 

ps. PB gdzie mieszkasz? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe : ) może tylko poprośmy go o to ;) już 2 domeny które zlapane.pl miało mi przechwycić trafiły na publiczną aukcję ;) same straty ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie również nie podoba się to, że domena trafia na aukcję publiczną...

 

 

hehehe : ) może tylko poprośmy go o to ;) już 2 domeny które zlapane.pl miało mi przechwycić trafiły na publiczną aukcję ;) same straty ;p

 

Mnie też się to nie podoba i dlatego nie dodaje od siebie nic do łapania w złapane.pl. W końcu jak coś ciekawego złapie to i tak trafia na publiczną więc i tak mogę licytować ;) Niemniej już razy dość fajne domeny trafiały od razu do 1 osoby, która dała je do przechwycenia. Nie wiem czy dalej się tak zdarza bo kiedyś pb pisał, że on również przegląda listy i dodaje je do łapania więc zawsze jest 1 osoba, która doda do łapania + złapane.pl i już są 2 osoby ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się wiele razy zdarzyło, że...

przechwycono domenę ale będzie aukcja bo więcej osób dało ją do przechwycenia

po czym tylko ja brałem udział w licytacji i tanio kupowałem.

 

Jak widać są i pozytywy takiej sytuacji ;) a może dlatego, że nikt nie chce licytować bo aukcja jest dla każdego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
istotniejsza jest kwestia płatności

 

O tak. Szczególnie w aukcjach użytkowników.

Osobiście już nic nie wystawię na złapane.pl jeśli mam się prosić później o zapłatę, której i tak nie otrzymałem. Za to fakturę za pośrednictwo w sprzedaży i owszem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
O tak. Szczególnie w aukcjach użytkowników.

Osobiście już nic nie wystawię na złapane.pl jeśli mam się prosić później o zapłatę, której i tak nie otrzymałem. Za to fakturę za pośrednictwo w sprzedaży i owszem ;)

Czy firma złapane.pl będzie windykować takich użytkowników ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cos w tym jest, ze jak publiczna to mniejsze zainteresowanie - nie wiedziec czemu, ktos studiuje psychologie? ;)

Myślę, że jest to niestety obraz typu dobra domena= domeniarz albo dobra domena = zaporowa cena (czym było już w inych tematach na tym forum)

No i media tak przedstawiają sprawę domen, że ludzie nie pozostaną przy tej upatrzonej domenie dla siebie np pod firmę np tylko poszukają innego wariantu. (też było na forum)

Szaremu obywatelowi nic nie mówi nazwa dropped, domaintalk, złapane (pozostałych przepraszam że nie wymieniam) znają tylko onety, interie, homy itp. A tak BTW to serwisy wymienione na początku mają takie a nie inne nazwy bo.... nie było wolnych domen ;) ??

Domeniarz ma domeny i czeka, ok rozumiem. A szary obywatel potrzebuje na już. Aukcja domeny to dla Niego kosmiczne zagadnienie.

Jak dla mnie do pewnego czasu.

edit:

I tak się jeszcze zastanawiam na ile rynek Domen jest, lub stał się rynkiem wewnętrznym.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z licznymi zapytaniami i sugestiami, zdecydowaliśmy się wprowadzić zmianę w sposobie prowadzenia aukcji. Od dnia 1.02.2009 dostęp do licytacji w aukcji będą miały wyłącznie osoby które dodały domenę do przechwycenia zanim trafiła ona na aukcję. Natomiast bez zmian pozostaje to, że aukcje będą startowały od 20 zł bez ofert inicjujących licytację (czyli każda z zamawiających osób będzie miała szansę rozpocząć licytację tą kwotą) oraz fakt że nicki zamawiających nie będą widoczne na aukcji dopóki nie zdecydują się licytować. Na razie kwestią otwartą pozostaje sama widoczność aukcji dla innych osób (które nie zamówiły domeny). Obecnie brak technicznej możliwości ukrycia aukcji, ale do dnia zmiany może się to zmienić. Zapraszamy więc wszystkich do dodawania domen do przechwycenia. :-)

 

PS. Uprzejmie proszę o pozostawienie tego tematu dla ogłoszeń i prowadzenie dyskusji w innych wątkach (lub zakładanie nowych): http://www.di.pl/index.php?showforum=44

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby usprawnić dodawanie domen do przechwycenia, zmodyfikowaliśmy pole do wpisania domen tak, aby samo rozpoznawało tekst. Wystarczy więc wkleić dowolny tekst zawierający nazwy domen aby system sam wyłuskał z niego domeny i dodał do przechwycenia – już nie musi to być lista domen jedna pod drugą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprzejmie donoszę, że wszystkie osoby które powiązały swoje konta na złapane.pl ze kontami ppd.pl mają już przeniesione domeny do ppd.pl, a także dostęp do faktur wystawionych po 17.02.2009. Pozostałych użytkowników również zachęcam do powiązania kont, aczkolwiek nie ma takiego obowiązku jeśli ktoś nie chce – domenami nadal można zarządzać w podstawowym zakresie z poziomu złapane.pl, a faktury za płatności za domeny przechwycone, osobom które nie powiążą kont zostaną wysłane mailem pod koniec miesiąca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×