Jump to content
Sign in to follow this  
FlashT

mbakn.pl

Recommended Posts

Dołączam statystyki z ostatnich 10 dni (od kiedy wrzuciłem na SEDO). CTR jest takie duże, ponieważ mam włączony "zero click". 30 czerwca do 1 lipca SEDO miało jakieś problemy techniczne i możliwe, statystyki są tam niższe na wszystkich domenach. Zainteresowanym mogę podsyłać świeże statystyki. Tutaj za chwilę już nie będę mógł tego wątku zmienić (chyba).

 

image.png.9ff46eee4d4d394fea9db6937b3893fa.png

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie jest zbanowana w Google i bardzo łatwo można to sprawdzić:

 

www.google.pl/search?q=site%3Ambakn.pl

 

A jeśli chodzi od AdSense, to wystarczy zgłosić domenę do weryfikacji po umieszczeniu sensownych treści. Więc prosiłbym o nie podnoszenie alarmu bez powodu, bo każda strona bez treści lub z nieodpowiednią treścią dostaje blokadę AdSense po weryfikacji przez Google. Jednak wystarczy naprawić błędy, jakie zostały wykryte przez bota i od razu zostaje odblokowana. Proces trwa dosłownie kilka dni. Z resztą z informacji SEDO wynika, że nie jest zbanowana w AdSense.

 

image.png.d538dcb93f7535a306d3219631550143.png

 

Więc skąd te informacje, że jest? Przez to, że jest ustawiony one-click? Ja akurat mam SEDO PRO i mogę sobie to dowolnie zmieniać.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 8.08.2018 o 01:33, FlashT napisał:

Domena nie jest zbanowana w Google i bardzo łatwo można to sprawdzić:

Więc skąd te informacje, że jest? Przez to, że jest ustawiony one-click? Ja akurat mam SEDO PRO i mogę sobie to dowolnie zmieniać.

 

Jak się mylę to przyznaję się do błędu - w tym wypadku się pomyliłem i sprawdziłem inna domenę, ta rzeczywiście nie ma blokady (sprawdzałem przez Parking Crew) ... musiałem zrobić literówkę literówki :-) Mea cupla .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×