Jump to content
upcode

[sprzedam] Bazy danych firm z CEIDG - codziennie aktualizowane, maile, numery tel, adresy

Recommended Posts

Witam,

 

posiadam autorskie oprogramowanie do wyciągania masowej ilości danych z rejestrów CEIDG.

Bazy w formacie excel zawierają imiona, nazwiska właścicieli, datę rozp. działalności, NIP, REGON, adres, adres email (nie wszystkie wpisy), numer telefonu (nie wszystkie wpisy). 

Mogę filtrować po branży (PKD), lokalizacji (województwo, miasto, powiat) lub po dacie rozpoczęcia działalności.
Pozwala to np. na wyciąganie nowych (np. założonych w czerwcu) gabinetów lekarskich z Warszawy, lub ogólnie nowych firm (również firm oczekujących na rozpoczęcie).

Bazy wyceniane są indywidualnie ze względu na ilość rekordów. Możliwość wybrania tylko rekordów z podanym numerem tel lub email.

Wycinek przykładowej bazy (apteki), bez filtrowania na podstawie daty/lokalizacji:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mg85jN7q_LY6JwnRBnQ4wvi49cKZgP70R0oVnXHdmcU/edit?usp=sharing

 

Wystawiam faktury VAT.

 

Kontakt:

info@upcode.pl lub PW

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie rejestr CEIDG też jest kamikaze? :) Udostępniają te same dane - ja tylko mam narzędzie do masowego wyciągania danych. To jak nabywca później je wykorzysta - czy w zgodzie z RODO - jest poza moim zasięgiem. Mogą być użyte np. do coldmailing, który jest całkowicie legalny.

Edited by upcode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×