Jump to content
zabaco

wczasy

Recommended Posts

Pewnie wielu z Was wyjeżdża na wczasy i chciałbym żebyście podrzucili jakieś namiary jak macie na prywatne apartamenty. Cały mój problem polega na tym, że moja dziewczyna nie pozwala mi pójść do biuro podróży i zamówić wakacji "na gotowo". Muszę się bardziej wykazać ;) więc jeśli macie sprawdzone apartamenty (Chorwacja. Włochy, Albania) to poproszę o jakieś namiary i ewentualnie jakąś opinię. Wiem, że mogę poszukać w necie ale wolę coś jednak pewnego :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
15 godzin temu, zabaco napisał:

Cały mój problem polega na tym, że moja dziewczyna nie pozwala mi pójść do biuro podróży i zamówić wakacji "na gotowo".

 

Przekaż propsy dziewczynie od Lateralusa z forum di.pl :D

 

A odnośnie samego tematu to nie mam zupełnie nic ciekawego i przydatnego do powiedzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AIRBNB.COM albo BOOKING.COM -> wybierz apartament wg. ceny i gustu gdzie ci sie podoba. Nikt ci tutaj wakacji za ciebie nie zaplanuje :P

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minut temu, Lateralus napisał:

 

..... to nie mam zupełnie nic ciekawego i przydatnego do powiedzenia.

 

to takie podobne do Ciebie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minut temu, przemowild napisał:

AIRBNB.COM albo BOOKING.COM -> wybierz apartament wg. ceny i gustu gdzie ci sie podoba. Nikt ci tutaj wakacji za ciebie nie zaplanuje :P

 

 

Albo zmień dziewczynę...i jedź w Bieszczady...Wyjdzie taniej..

:P

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skyscanner + Fly4free + AIRBNB + Booking i korzystając z tych 4 stron masz zaplanowane wakacje wedle różnych własnych upodobań :) 

 

Niemniej jednak jak na wakacje jedziesz z dziewczyną i ma to być wspólna podróż to dobrze, jak by też pomogła w szukaniu, Tobie też w takiej sytuacji, będzie łatwiej dopasować i zorganizować podróż.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×