Jump to content
hajdro

fitkumpel.pl

Recommended Posts

fitkumpel.pl

Portal społecznościowy dla ludzi uprawiających sporty siłowe, fitness i inne. Pozwala na znajdowanie partnerów do wspólnych treningów.

 

Hej,

Jakiś czas temu pod podanym adresem umieściłem portal społecznościowy dla ludzi uprawiających sporty siłowe, fitness i inne, który pozwalał na znajdowanie partnerów do wspólnych treningów. Było to możliwe za pomocą stworzonego przeze mnie systemu rekomendacyjnego.

Niestety z różnych powodów temat podupadł i przestałem poświęcać temu portalowi czas, czego skutkiem było zamknięcie portalu. Wciąż jestem jednak właścicielem domeny, ale nie zamierzam raczej powracać do tematu portalu, dlatego chciałbym sprzedać domenę, toteż bardzo proszę o jej wycenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
56 minut temu, wycenadomen24 napisał:

fitKUMPEL? 

 

Czego nie rozumiesz?

 

Co do domeny to tak jak mówi przemowild, jedynie ruch może ją uratować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, przemowild napisał:

Ma jakiś ruch?

Niestety, portal już jakiś czas temu zamknąłem - strona nie działa.

 

3 godziny temu, wycenadomen24 napisał:

Nie rozumiem jak można było próbować robić jakikolwiek biznes na takiej domenie... można znaleźć minimum TYSIĄC niezarejestrowanych domen które byłyby lepsze niż ta...

Nie robiłem biznesu na domenie - samą domenę kupiłem, bo nazwałem tak swój portal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/16/2018 at 7:33 PM, hajdro said:

Niestety, portal już jakiś czas temu zamknąłem - strona nie działa.

 

Zwykle nawet jeśli strona zniknęła z sieci jakiś czas temu, w necie nadal mogą być linki które do niej kierują i generują ruch.  Starałem się znaleźć jakieś linki do tamtej strony ale nie znalazłem nic poza twoimi próbami sprzedaży strony. Domena wygasa niebawem i osobiście żal by mi było ją przedłużać. 

 

 

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×