Jump to content
Owner

gierki.pl - szukam pomysłu na zagospodarowanie. Ktoś? Coś?

Recommended Posts

Witam!

 

Dużo wody w Wiśle upłynęło odkąd stałem się właścicielem domeny gierki.pl. Wprawdzie od tego czasu na domenę było wiele ofert, ale niestety żadna satysfakcjonująca.

 

Gdy domena spokojnie czekała sobie na lepsze czasy, ja rozwijałem swoje umiejętności. Dzisiaj mam duże umiejętności związane z reklamą, pozycjonowaniem ale także jestem programistą. A to oznacza, że w zespole z kolegą (jeszcze lepszym programistą) możemy zbudować samodzielnie właściwie każdy projekt który nam się zamarzy :)

 

Tak sobie więc myślę, że może przyszedł czas na zainwestowanie mojego czasu i stworzenie czegoś fajnego w adresie gierki.pl?

 

Podsumowując, szukam inspiracji!

 

Myślałem o sklepie internetowym z grami planszowymi specjalizującym się w grach dla dzieci albo stronie z gierkami online w html5? Myślałem także o tworzeniu gier edukacyjnych dla dzieci, ale na realizację tego pomysłu nie mam akurat budżetu.

 

Pytam więc Was doświadczeni domainerzy - jak Ty zagospodarowałbyś domenę gierki.pl ? Jeżeli jakiś pomysł mnie zainspiruje i skorzystamy z niego, to stawiam bardzo, bardzo dobrą whisky!

 

Z góry dzięki i Pozdrawiam!
Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Owner napisał:

 

Gdy domena spokojnie czekała sobie na lepsze czasy, ja rozwijałem swoje umiejętności.

Nie znam się na projektowaniu. Z chęcią jednak chciałbym poznać ewentualne zarobki tej domeny z parkingu z lat 2005 - 2009.

Szacuję 1000-1500 € miesięcznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, keyword napisał:

 

Szacuję 1000-1500 € miesięcznie.

 

Nigdy nie zarabiałem na parkowaniu, ale czy ww widełki z jednej domeny, to jakieś "wow" ?

Jeżeli tak, to ile mniej zarabia się dziś i dlaczego ludzie nadal parkują i tracą pieniądze?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
12 minut temu, rekino napisał:

czy ww widełki z jednej domeny, to jakieś "wow" ?

 

Nie, to całkowicie normalne i typowe dla domen .pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, rekino napisał:

 

Nigdy nie zarabiałem na parkowaniu, ale czy ww widełki z jednej domeny, to jakieś "wow" ?

Jeżeli tak, to ile mniej zarabia się dziś i dlaczego ludzie nadal parkują i tracą pieniądze?

 

Domeny, które kierują na giełdę/ofertę sprzedaży nie zarabiają w ogóle. Dlaczego z góry stwierdziłeś, że ludzie parkując tracą pieniądze?

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak wracając do tematu ...

Ja jako Ja, zagospodarowałbym tą domenę chyba w coś z czym mi się kojarzy najbardziej, czyli jakimiś grami online. To by był chyba taki mój pierwszy krok w zagospodarowaniu tej domeny, jak by nie wypalił to wtedy próbował bym sił w sklepie z grami planszowymi lub zrobił typowy serwis z grami online takimi planszowymi typu kurnik.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa gierki kojarzy mi się z prostymi, nieskomplikowanymi grami online, głupawymi zabijaczami nudy. Moim zdaniem ta domena nie pasuje na gry edukacyjne dla dzieci, właśnie dlatego, że to z czym się kojarzy, jest całkowitym przeciwieństwem tego czego oczekują rodzice szukający gier edukacyjnych dla swoich pociech. 

 

Temat "zagospodarowania" domen był poruszany na forum ostatnio. Nie szukaj pomysłu na zagospodarowanie domeny, tylko szukaj pomysłu na biznesu który ci przyniesie zysk. O domenę martw się jak już będziesz miał gotową analizę utwierdzającą cię w przekonaniu, że jest popyt na twój biznes. Sam kiedyś tkwiłem w takim błędnym założeniu, szukając działalności która dobrze wygląda pod daną domeną zamiast działalności która mi przyniesie większe zyski. Domainerska choroba zawodowa chyba ;)  

 

Osobiście interesowałem się kiedyś tematem gier edukacyjnych i uważam, że to duży rynek z wielkim potencjałem.   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×