Jump to content
mirekm

Kupno domeny na SEDO

Recommended Posts

Hej, mam upatrzoną domenę na Sedo, która ma ustawioną cenę "Minimum offer" na dosyć atrakcyjnym poziomie. Myślicie, że zaoferowanie takiej lub stosunkowo niewiele wyższej kwoty ma sens i domena będzie sprzedana? Czy te Minimum offer na Sedo to taki bardziej odsiew Januszy oferujących 1 Euro za domenę? 

Edited by mirekm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Minimum offer na Sedo to taki bardziej odsiew Januszy oferujących 1 Euro za domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, pytałem, bo nie chce mi się zakładać specjalnie konta żeby zaoferować komuś 100 Euro (minimum offer to 90) i mieć odrzucona ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
57 minut temu, mirekm napisał:

Ok, pytałem, bo nie chce mi się zakładać specjalnie konta żeby zaoferować komuś 100 Euro (minimum offer to 90) i mieć odrzucona ofertę.

 

No ale z drugiej strony co Ci szkodzi?

 

Ewentualnie napisz do mnie na priv to złoże za Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

90 to jest standardowy limit jak się nic nie ustawi. Automat. Chodzi o to, żeby po sprzedaży takiej domeny i opłaceniu prowizji dla SEDO, VAT'u itp. zostało przynajmniej na zarejestrowanie 1 nowej domeny .com :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Lateralus napisał:

 

No ale z drugiej strony co Ci szkodzi?

Nie lubię mieć setki kont w róznych portalach i dostawac spamu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
48 minut temu, mirekm napisał:

Nie lubię mieć setki kont w róznych portalach i dostawac spamu :)

 

Bądź domeniarzem. Nie miej konta na Sedo bo spam.

 

Ja wysiadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kim jest domeniarz? Czy trzeba handlowac i czerpac zyski z domen  żeby byc domeniarzem czy domeniarza definiuje ilość posiadanych domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
2 godziny temu, mirekm napisał:

Kim jest domeniarz? Czy trzeba handlowac i czerpac zyski z domen  żeby byc domeniarzem czy domeniarza definiuje ilość posiadanych domen?

 

Wypowiadasz się na forum domen internetowych gdzie masz w podpisie pod każdym postem "Zobacz moje domeny na Premium.pl" gdzie link kieruje do giełdy domen internetowych, a same domeny są wystawione na sprzedaż. Mogę się mylić oczywiści ale trochę domeniarza chyba przypominasz :D

 

Sedo to jedna z najważniejszych platform do sprzedaży domen na świecie. Tak samo mógłbyś przecież nie mieć konta na Premium.pl czy AfterMarket.pl i zasłaniać się spamem. Sedo nie boli i wysyła nawet dużo mniej maili niż polscy odpowiednicy.

 

Pozdrawiam

Lateralus (domeniarz)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
2 godziny temu, Maku Maku napisał:

@Lateralus

Naprawdę, nie masz innych (swoich) problemów ? :)

 

Nie. Jestem człowiekiem bezproblemowym.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×