Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

puro.pl

Jestem jej właścicielem od 2003 roku, potem dopiero pojawiły się : sieć hoteli PURO, importer akcesoriów do komórek PURO.

Zmieniłem całkowicie profil działania i zastanawiam się nad sprzedażą. Poproszę o opinię o ewentualnej wartości itp. Dziękuję

Edytowane przez KuklińskiPiotr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje pierwsze skojarzenie to oczywiście cygara. Czemu zmieniasz profil, czy cygara to kiepski biznes? Jeśli masz stronę i jakiś biznes flow, know-how, to może lepiej sprzedać biznes niż samą domenę. Jeśli nie biznes ale za to masz przynajmniej ruch z branży cygar, to możesz sprzedać domenę konkurencji za lepsze pieniądze. 

Co do potencjalnych klientów to jak sam wspomniałeś masz chyba tylko 2 firmy a to bardzo kiepski znak. Jak oni nie będą zainteresowani żeby dobrze zapłacić to będziesz miał po prostu 4-literówkę. W zależności od tego jak szybko potrzebujesz kasy, to chciałbym za nią na rękę od 5k wzwyż ale ta firma od mobilnych dodatków raczej tyle nie wyda na adres.  

Edytowane przez przemowild
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze, firmę w tym profilu prowadziłem przez 15 lat i dobrze zauważyłeś że pierwsze skojarzenia to cygara - taki był mój cel przy wyborze nazwy. Nie chcę się rozpisywać na ten temat, ale temat tytoniu jest w kontekście nowych regulacji unijnych tematem zejściowym i bez sensu jest dalej w nim funkcjonować. Sprzedaż firmy konkurencji - nie bardzo to widzę bo to niszówka i bardziej się opiera na relacjach z klientami, a tego sprzedać się nie da.

NIe mam żadnego parcia na sprzedaż domeny, ale też nie muszę jej dalej trzymać i stąd myśl o odsprzedaży 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że oba z tych dwóch podmiotów będą zainteresowane, ale kupca upatrywałbym bardziej w sieci hoteli. Hotele Puro charakteryzują się przede wszystkim nowoczesnością,  wysokim standardem i otwartością na technologię. Stawiam, że zarząd i marketingowcy przy takiej polityce prowadzenia hotelu znają wagę dobrej domeny internetowej, a przy tej skali biznesu będą w stanie za nią zapłacić.

Przy kontakcie z ich strony zaproponowałbym kwotę zbliżoną do tej podanej przez Lateralusa, ew. trochę wyższą. 

Ale pamiętaj, to tylko moje zdanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

• Jutro koniec aukcji ...
    • awesome.dating   https://www.aftermarket.pl/domena/awesome.dating?nostat=1&test_a=1&utm_source=direct_entry   cena do negocjacji
    • impresor.pl   Witam, Zapraszam do zakupu. Aukcja od 1 zł. bez ceny minimalnej. Impresor to dawne określenie drukarza. https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2354190
    • Zachęcam do składania ofert na poniższe domeny. Wszystkie domeny są wystawione w Aftermarket.pl i tam proszę składać oferty. Akceptuję oferty już od poziomu niskiego xx. Oferta ważna do końca października. Lista domen biorących udział w akcji:   adgo.pl
      akademiaszachowa.pl
      artprecast.pl
      autofree.pl
      axom.pl
      babycollege.pl
      bizuteriatytanowa.pl
      centrumperkusyjne.pl
      centrumtreningu.pl
      charlizemystery.pl
      dworartusa.pl
      ejetro.pl
      ematerialy.pl
      epilarz.pl
      fahrerkonzept.pl
      freedomtrax.pl
      giek.pl
      gipsodek.pl
      horseriders.pl
      hotelsleza.pl
      indygomedia.pl
      interkomplex.pl
      irhu.pl
      justrent.pl
      kampusy.pl
      kashubian.pl
      languagesandemotions.pl
      lobograf.pl
      lodzpaintball.pl
      londonhill.pl
      luxlane.pl
      luxzakopane.pl
      lyavik.pl
      madoks.pl
      manasterski.pl
      meetpoznan.pl
      megaevent.pl
      megatem.pl
      melpol.pl
      metalowysklep.pl
      microbitt.pl
      mminteriordesign.pl
      mobilnypacjent.pl
      nachorwacje.pl
      outgoingpoland.pl
      pbwi.pl
      perfectlashes.pl
      planetalamp.pl
      plocko.pl
      polkoszulek.pl
      polskiearaby.pl
      probook.pl
      quickrent.pl
      radioon.pl
      rehacentrum.pl
      rwinvest.pl
      schodydrewmax.pl
      slubnabali.pl
      smartcarexpress.pl
      solklodawa.pl
      speedrental.pl
      sprzetsieciowy.pl
      studiogala.pl
      studioizabella.pl
      tawernaportowa.pl
      tepark.pl
      tickettothemoon.pl
      turowarena.pl
      twojapolozna.pl
      veryberry.pl
      waterclub.pl
      weselnywodzirej.pl

• taniprzelot.pl wonie.pl   taniprzelot.pl  wonie.pl  aukcje BCM
    • Seksualizm.pl   Sprzedam za nie wielką kwotę.    https://www.aftermarket.pl/domena/seksualizm.pl?nostat=1&test_a=0&utm_source=direct_entry
    • ezaslony.pl   Aukcja do 27.10.2018r 

Idealna dla sklepu z zasłonami bądź programów antywirusowych.  Zapraszam do licytacji.

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2359738
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      18 106
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    xec111