Jump to content
f1do

Utrata domeny mimo opłacenia faktury

Recommended Posts

Witam

Niestety korzystałem z usług firmy o12. Opłaciłem domenę lecz zmieniła ona właściciela. Domena była pozycjonowana, miała 5 lat, stworzona została strona pod tę domenę oraz artykuły. Zarabiałem na tej domenie oraz inwestowałem w nią. O12 mimo że przyznało się, że to z ich winy domena straciła właściciela, umywa od tego ręce. Kazali mi napisać "reklamacje" na którą odpowiedzieli po niespełna miesiącu. Żadnego odszkodowania, żadnych konkretów.

 

Ostrzegam przed "wysokiej jakości usługami" firmy o12 oraz pytam czy ktoś z Was miał taką sytuację i jak ją rozwiązał?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczoznawca wyceny domen? No, obserwacja takiego procesu wymagać będzie dużej ilości coli i popcornu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Może Ci się  uda ją odkupić? Brałeś pod uwagę taką ewentualność?

Jeśli bedziesz miał umowę kupna-sprzedaży, fakturę czy też inny dowód możesz wystapić z powodztwem przeciwko firmie która straciła Twoją domenę o zwrot kwoty.

Wtedy nie będzie Ci potrzebny żaden rzeczoznawca.

Wyslij mi na PW swój nr tel. podpowiem Ci co masz zrobić w tej sprawie

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, f1do napisał:

Witam

Niestety korzystałem z usług firmy o12. Opłaciłem domenę lecz zmieniła ona właściciela. Domena była pozycjonowana, miała 5 lat, stworzona została strona pod tę domenę oraz artykuły. Zarabiałem na tej domenie oraz inwestowałem w nią. O12 mimo że przyznało się, że to z ich winy domena straciła właściciela, umywa od tego ręce. Kazali mi napisać "reklamacje" na którą odpowiedzieli po niespełna miesiącu. Żadnego odszkodowania, żadnych konkretów.

 

Ostrzegam przed "wysokiej jakości usługami" firmy o12 oraz pytam czy ktoś z Was miał taką sytuację i jak ją rozwiązał?

Możesz nam to udowodnić? Piszesz że, straciłeś domenę i ostrzegasz nas przed ową firmą - to za mało. Daj coś na uwiarygodnienie tego co napisałeś, tym bardziej że, jesteś nowym użytkownikiem forum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praktycznie wygrana? Posiadacz rzuci sumę miliona, f1do kupi, myślisz, że będzie jakakolwiek szansa na odzyskanie choćby 10%?

Cytując panią Bieńkowską - "tak, to by każdy chciał" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×